Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρα ciby.

υγ: τώρα που δεν είναι η Μάνια εδώ, και εσένα σε θέλω... γρρρρ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
γεια σας κορίτσια//αγόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρα τεό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα ciby.

υγ: τώρα που δεν είναι η Μάνια εδώ, και εσένα σε θέλω... γρρρρ.:P

Μπρρρ.... εγώ θέλω αποκλειστικότητα!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
γεια σου μπορατινι μου και cibyllian
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλημέραα!!! :beer:

πείτε μου σας παρακαλώ μια ασχολία πλιζζζζζζζζ...πώς θα περάσει η ώρα μέχρι τις 2.30.....ουαααααααααααα........

https://armorgames.com/play/1614/monsters-den-the-book-of-dread
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Kαλησπέρα!!!:D

Γεια σου ρε tetra έμορφε και καραμπουζουκλή!:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Kαλησπέρα!!!:D

Γεια σου ρε tetra έμορφε και καραμπουζουκλή!:beer:

:redface:

Κάτι τέτοια μου λες και με κάνεις να πίνω για να σε ξεχάσω!

Και πίνω μπύρες, πίνω μπύρες...
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Δε μου μιλάς έ; Για αυτό με έχεις καταντήσει αλκοολικό... Πετάς μια μπηχτή και μετά εξαφανίζεσαι! Φύγε από τη ζωή μου επιτέλους!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Thanks Phoebe...το άλλαξα επειδή δεν θα είμαι για μια ζωή δυστυχώς 21...
Θα είσαι δηλαδή πάντα ένα νινάκι; :P
bonjouria!

τι κάνετε ορέ συντρόφια.

κουεδίν, που πα καλέ? αρχίσαμε τις άδειες?:P
Γεια σου doo! Θα παίξεις και εσύ παλέρμοοοοοο; :redface::P


Καλησπέρα σας!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δε μου μιλάς έ; Για αυτό με έχεις καταντήσει αλκοολικό... Πετάς μια μπηχτή και μετά εξαφανίζεσαι! Φύγε από τη ζωή μου επιτέλους!:mad:


:hehe:

Έλα τώρα, τραβάτε με κι ας κλαίω είσαι..

Αφού μεταξύ μας, κατά βάθος δεν το θες!;)

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
:hehe:

Έλα τώρα, τραβάτε με κι ας κλαίω είσαι..

Αφού μεταξύ μας, κατά βάθος δεν το θες!;)

:P

Καλά, κάνε πλάκα εσύ, όταν με βρείτε παρατημένο σε κάνα παγκάκι με το συκώτι μου αγκαλιά να δούμε πόσο θα γελάς...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καθισμένος στο απέναντι παγκάκι, σαββατόβραδο μπροστά στην εκκλησιά…
.... βλέπω εκείνη που αγαπούσα, γελαστή κι ασπροφορούσα
.....και ΄γω με το συκώτι μου αγκαλιά!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κάτι τέτοια μου λες και με κάνεις να πίνω για να σε ξεχάσω!

Και πίνω μπύρες, πίνω μπύρες...

Τέτρα παιδί μου , θα αρχίσω να ανησυχώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πάει, τελικά όλοι με παίρνουν στην πλάκα. Κανείς δεν ενδιαφέρεται για μένα. Όλος ο κόσμος με μισεί. Το απόφάσισα:

Θα γίνω emo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Τέτρα παιδί μου , θα αρχίσω να ανησυχώ.:P

Χαλάρωσε, μέχρι να πιεί το στροχ (Αυστριακό ποτό 80-90 βαθμών, έχω πιεί υπόψιν) έχουμε καιρό για να μην ανησυχούμε, προς το παρόν πίνει μόνο μπύρες... Όταν τον δεις να γίνεται Emo και να κυκλοφορεί με λεπίδι και να ποστάρει Κοργιαλά στο Track of the Day, επίσης να ανησυχήσεις!

Καλημέρα είπα; Όχι ε; Καλημέρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χαλάρωσε, μέχρι να πιεί το στροχ (Αυστριακό ποτό 80-90 βαθμών, έχω πιεί υπόψιν) έχουμε καιρό για να μην ανησυχούμε, προς το παρόν πίνει μόνο μπύρες... Όταν τον δεις να γίνεται Emo και να κυκλοφορεί με λεπίδι και να ποστάρει Κοργιαλά στο Track of the Day, επίσης να ανησυχήσεις!

Καλημέρα είπα; Όχι ε; Καλημέρα!:D
Μετά από αυτή τη δήλωση του άρχισα να ξαναανησυχώ.:P


Καλημέρες και ξεκουμπίζομαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top