Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρααααααααααααααααααααα :D:D:D:D

σήμερα το πρωί ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καλημέραααα υπναρούδικα!


τέλιωσε χτες η Μαρία η άσχημη και είμαι χώμα...τι θα κάνω τώρα ουαααααααααααααααααααα....


κουεδίνο συμπάσχεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΤΡΕΧΑ ΤΡΕΧΑ ΚΟΥΕΔΑΚΙ!!!!!!
φτιάξε διαδρόμους με μαξιλάρια!!!!!


όταν αρχίσει να διανύει αποστάσεις και η δικιά μου (γιατί το'χει, το'χει το σκουληκοέρπειν!!!!), θα τα βάλουμε να κάνουν αγώνες :jumpy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρααααααααααααα!!!!! :D


Συγχαρητήριαααααααα Κακή Επιρροή! Και στα πρώτα βήματα του εύχομαι!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Καλημέρα!!!
Αντε τώρα πάλι διάβασμα!!!!!!!!!!!!!!!
Τεσπα, πάω να ξεκινήσω γιατί σε λίγο δεν θα ξεκινάω με τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Συμπάσχω ντουζάκι μου
τώρα τι θα βλέπουμε αυτή την νεκρή ώρα? :P

ωραίο πάντως το τελευταίο επεισόδιο ε? :D (όχι η μαλακία με το όνειρο που κόντεψα να σπάσω την τιβι :mad::P)



σας ευχαριστώ για τις ευχές
ντουζάκι... το μυστικό για το μπουσούλημα ήταν ότι τον βάλαμε μπροστά από ένα καλώδιο που ήθελε μετά μανίας να φτάσει γρήγορα πριν τον ξανα-απομακρύνουμε :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέραααα!!!!

Κουέ μου τι νέα είναι αυτά;;; Άχου μπράβο!!! Ελπίζω σύντομα να ακούσετε και την πρώτη του λεξούλα και να τον δείτε να περπατάει κιόλας. Εντάξει, βιάζομαι, το ξέρω αλλά δεν πειράζει... :redface::D Τώρα πρέπει να προσέχετε λίγο να μην αφήνετε εκτεθημένα πράγματα στα οποία θα μπορεί να έχει πλέον πρόσβαση :P Το λέω γιατί είχαμε πρόβλημα με τον ξάδερφό μου. Μόλις άρχισε να μουσουλάει πήγαινε στις πρίζες :( και τώρα είναι η αγαπημένη του ασχολία. Να τις καλύψετε γρήγορα (πολύ πιθανό να το έχετε ήδη κάνει, απλά το λέω)

Εγώ ξύπνησα από φωνές (πάλι!!!) :mad::mad::mad: και τώρα προσπαθώ να συνέλθω μήπως διαβάσω. Αύριο γράφω πάλι (και την Πέμπτη και την Παρασκευή...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Συμπάσχω ντουζάκι μου
τώρα τι θα βλέπουμε αυτή την νεκρή ώρα? :P

ωραίο πάντως το τελευταίο επεισόδιο ε? :D (όχι η μαλακία με το όνειρο που κόντεψα να σπάσω την τιβι :mad::P)
για πρώτη φορά μετά από πολλούύύύύς μήνες, ξενύχτησα βλέποντας τηλεόραση!! μου άρεσε πολύ το τέλος, συγκινήθηκα, σνιφ...
όσο για το όνειρο...όλα τα λεφτά ο Κρίστο και το "μπήκαν τα γίδια στο μαντρί":hehe::hehe:
τώρα, θα ξανααρχίσουμε τις βόλτες με το καρότσι (είχα δήθεν δικαιολογία τη ζέστη, αλλά τώρα, σιγά μην κάτσω μέσα:P)

σας ευχαριστώ για τις ευχές
ντουζάκι... το μυστικό για το μπουσούλημα ήταν ότι τον βάλαμε μπροστά από ένα καλώδιο που ήθελε μετά μανίας να φτάσει γρήγορα πριν τον ξανα-απομακρύνουμε :lol:
γι'αυτό σου λέω το'χουμε...η δικιά μου κάνει τα πάντα για να πιάσει τα παιχνίδια της και το βυζί :hehe: δεν της τα πάμε πια (εκτός κι αν πέσουν κάτω-όχι το βυζί:P:P:P)..κάναμε και πατέντα στη κούνια της: ξεβιδώσαμε τα κάγκελα, κολλήσαμε τον καναπέ-κρεβάτι και η μικρή αλωνίζει, χωρίς να φοβόμαστε μην πέσει. Η καλύτερή της!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, σου΄χω ιδέα κουεδίνο!!!
μιας και έχουμε αρκετό χώρο στο σαλόνι και για να αποφύγουμε να πηγαίνει το μωρό σε πρίζες και άλλα διάφορα, να πάρουμε πλαστικά καγκελάκια και να τους φτιάξουμε ένα μεγάάάλο πάρκο!!
χουί, έχω έμπνευση πρωί πρωί, θα το πω και στον νικ, νι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newyork

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
γι'αυτό σου λέω το'χουμε...η δικιά μου κάνει τα πάντα για να πιάσει τα παιχνίδια της και το βυζί :hehe: δεν της τα πάμε πια (εκτός κι αν πέσουν κάτω-όχι το βυζί:P:P:P)..κάναμε και πατέντα στη κούνια της: ξεβιδώσαμε τα κάγκελα, κολλήσαμε τον καναπέ-κρεβάτι και η μικρή αλωνίζει, χωρίς να φοβόμαστε μην πέσει. Η καλύτερή της!!!

Τυχερό παιδί...
Πραγματικά αυτή τη στιγμή τη ζηλεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ρε συ κι εγώ ξενύχτησα χτες! μετά είδα και μια ταινία με μία τυφλή και ένα δολοφόνο :P
μου άρεσε το τέλος και η Μαρκέλα έκανε την έκπληξη :cry_x:
καλά ο Αλέξης με την προφορά, όλα τα λεφτά, έλιωσα στο γέλιο :lol:


και τώρα ναι... καιρός για βόλτες? :P
σήμερα ξανακοιμήθηκε όλο το βράδυ μετά απο καιρό :D
το κόλπο? βγάλαμε από πάνω του την κουνουπιέρα... τελικώς μάλλον ζεσταινόταν πολύ και ξύπναγε :redface:


τεράστιο πάρκο λες ε? δεν ξέρω... θα δω τι θα κάνουμε, μάλλον θα μαζέψουμε το τραπέζι του σαλονιού κι ότι επικίνδυνο και θα τον αφήσουμε να αλωνίζει :P





fielda ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
α εσύ ξενύχτησες πολύ....εγώ πριν πέσει ο δεύτερος τίτλος τέλους, έκλεινα το μάτι:P

για τα κουνούπια σε συστήνω ανεπιφύλακτα το μύρτιλλο του Κορρέ...κάνει θαύματα!!!!! (στην μικρή, ψεκάζω λίγο στα ρούχα της, όχι πάνω στο δέρμα)..
αλήθεια, δόντι έβγαλε ο Ωρίωνας??? εμείς είμαστε ακόμα φαφούτικα και τείνω να αποδώσω εκεί τα βραδινά ξυπνήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
όταν αρχίσει το αλώνισμα, αρχίζει και το μέρα-παρά-μέρα σφουγγάρισμα. Για ξανασκέψου το πάρκο :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newyork

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
ρε συ κι εγώ ξενύχτησα χτες! μετά είδα και μια ταινία με μία τυφλή και ένα δολοφόνο :P
άρεσε το τέλος και η Μαρκέλα έκανε την έκπληξη:cry_x:
καλά ο Αλέξης με την προφορά, όλα τα λεφτά, έλιωσα στο γέλιο :lol:

Φοβερή ταινία την εχω δει γυρω στις 6 φορες
η αλήθεια είναι ότι η Μαρκέλα ήταν όλα τα λεφτά στο όνειρο
Αλλά και ο Αλέξης το ίδιο καλός με τον Φίλλιπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
*****πρρρρρρρροοοοοοοοοουτσ!************* :confused:


:redface:




Συγνώμη, :worry:




Το aircondition βλέπετε! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α εσύ ξενύχτησες πολύ....εγώ πριν πέσει ο δεύτερος τίτλος τέλους, έκλεινα το μάτι:P

για τα κουνούπια σε συστήνω ανεπιφύλακτα το μύρτιλλο του Κορρέ...κάνει θαύματα!!!!! (στην μικρή, ψεκάζω λίγο στα ρούχα της, όχι πάνω στο δέρμα)..
αλήθεια, δόντι έβγαλε ο Ωρίωνας??? εμείς είμαστε ακόμα φαφούτικα και τείνω να αποδώσω εκεί τα βραδινά ξυπνήματα.

το πήραμε το Μύρτιλλο αλλά το φοβάμαι γιατί μια φορά έριξα πολύ και.... μύριζε έντονα
από τότε το αποφεύγω :redface:

καλέ έχουμε δύο δόντια καλέ :lol:
βγήκαν μαζί και τα δύο :D
ξεκίνησαν 24 Μαΐου που ένοιωσα κόψιμο στο δάχτυλο μου την πρώτη φορά και τώρα είναι λίγο πιο κάτω απ τη μέση :lol: είναι πολύ αστείος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
*****πρρρρρρρροοοοοοοοοουτσ!************* :confused:


:redface:




Συγνώμη, :worry:




Το aircondition βλέπετε! :redface:
ρυθμικά...

ήρθες και μας έκλασες τη μέρα,
καλημέρα,
καλημέ έ έρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρααααα !!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
καλημέρααααααααααααααααααααα :D:D:D:D

σήμερα το πρωί ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
Συγχαρητήρια!!:clapup:
όταν αρχίσει να διανύει αποστάσεις και η δικιά μου (γιατί το'χει, το'χει το σκουληκοέρπειν!!!!), θα τα βάλουμε να κάνουν αγώνες :jumpy::crazy:
θα βάζουμε και στοιχήματα;:hmm:
Συμπάσχω ντουζάκι μου
τώρα τι θα βλέπουμε αυτή την νεκρή ώρα? :P

ωραίο πάντως το τελευταίο επεισόδιο ε? :D (όχι η μαλακία με το όνειρο που κόντεψα να σπάσω την τιβι :mad::P)

εκείνη την ώρα να βλέπετε House στο star, είναι υπεργ@μ@τη σειρά:D

τι έγινε στο τέλος στη Μαρία; Εγώ ήθελα να ρίξει ένα ξεγυρισμένο φτύσιμο στον Αλέξη (δεν τον πάω μία λέμε) αλλά μάλλον αυτή τον παντρεύτηκε, ε? δεν πειράζει, σε λίγο που θα αρχίσει να την κερατώνει θα χτυπάει το κεφάλι της στον τοίχο, αλλά εμείς δεν θα την βλέπουμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Καλημέραααα :D
ΚουΕ μου πρόσεχε μην...ξεπορτίσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top