Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Και εμένα μου αρέσουν....γενικότερα όλα τα ζώα τα λατρεύω...

Και να μου το λές δεν σε πιστέυω:P δεν σου φένετε καθόλου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Απλα γενικα για να μην κανουμε σφαλματα πρεπει ισως να ειμαστε λιγακι πιο χαλαροι και να αποβαλουμε καποιες φοβιες που κραταμε μεσα μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Δεν ξέρω, αν διαβασες τον εσωτερικό πόλεμο είναι και αυτά μέσα στις ανοισηχίες μου, γνώρησα τον άντρα μου στα 16-17 μου και είμουν έφηβη με οργή και κόντρες με όλους, τώρα είμαι 26 και φοβάμε πώς αν αλλάξω απο παιδί σε γυναίκα όπως άλλαζουν κάποιες συνήθειες νομίζω πώς δεν ξέρω τον εαυτό μου και μπορεί να αλλάξω γενικά συναισθ΄'ηματα όπως αλλαξα την στάση μου και τα συναισθήματα για τήν μάνα μου:hmm: αυτό με φοβίζει, δεν μπορώ να ξέρω την επόμενη μου κίνηση μετά απο όλη αυτή την μεταμόρφοση μου, πίστεψε με τον άγαπώ τόσο που φοβάμε μην τον πληγώσω ή μην του κάνω κάτι που δεν το καταλάβω, ή τον πληγώσω άθελα μου:worry:

Όταν λέω εγώ ότι είσαι παιδί έχω δίκιο!
Σέ έχω πάρει χαμπάρη :P

Καλή μου μην έχεις τέτοιες σκέψεις..όλα θα πάνε καλά όπως εσύ ονειρεύεσαι...επειδή είσαι καλός άνθρωπος!
Εεε κάνε του και ένα παιδάκι..και θα ανανεωθήτε περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Απλα γενικα για να μην κανουμε σφαλματα πρεπει ισως να ειμαστε λιγακι πιο χαλαροι και να αποβαλουμε καποιες φοβιες που κραταμε μεσα μας.

Οταν έχεις έναν άνθρωπο στην ζωή σου και δεν φοβάσε μην τον χάσεις, δεν ανησιχεις για εκείνον, τότε δεν ξέρω αν λέγετε αγάπη, για μένα αγάπη είναι ακόμα και ο φόβος, τον αγαπώ τόσο πολλυ που κάποιες φορές γίνομαι παρανοηκή, αυτό είναι αλήθεια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Όταν λέω εγώ ότι είσαι παιδί έχω δίκιο!
Σέ έχω πάρει χαμπάρη :P

Καλή μου μην έχεις τέτοιες σκέψεις..όλα θα πάνε καλά όπως εσύ ονειρεύεσαι...επειδή είσαι καλός άνθρωπος!
Εεε κάνε του και ένα παιδάκι..και θα ανανεωθήτε περισσότερο...

Στο τελευταίο γελάμε:P

Η ανανέωση δεν είναι ανάγκη για μας, κάθε μέρα είναι κάτι νέο, απλά αυτό το νέο δεν θέλω να το χάσω νε τίποτα, θέλω να είμαι κοντά του, είμαστε παντού μαζί ακόμα και στο γυμναστήριο πάλι μαζί είμαστε, δεν μπορούμε χώρια με τίποτα, εδώ λοιπόν μπαίνει η φοβία, κιάν κάποια στιγμή δεν θέλει να είναι μαζί μου; αν δεν θέλω εγώ να είμαι μαζί του;

Φυσικά αυτά δεν τα λέω σε εκέινον είναι επιλογή του αν το θέλει και δεν τον κρατάω, άν το αποφασίσει είναι δικαίωμα του να κάνει ότι θέλει, αλλα αν δεν με θέλει; εγώ τι θα κάνω; είναι κομάτι μου, νοιωθω κενή χωρίς εκείνον:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρεςςς:clapup:

Σήμερα κλείνω με τον άντρα 9 ολόκληρα χρόνια:clapup::clapup:

Να τα εκατοστήσετε!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
@μανια
πρεπει ισως να εισαι λιγο πιο χαλαρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Στο τελευταίο γελάμε:P

Η ανανέωση δεν είναι ανάγκη για μας, κάθε μέρα είναι κάτι νέο, απλά αυτό το νέο δεν θέλω να το χάσω νε τίποτα, θέλω να είμαι κοντά του, είμαστε παντού μαζί ακόμα και στο γυμναστήριο πάλι μαζί είμαστε, δεν μπορούμε χώρια με τίποτα, εδώ λοιπόν μπαίνει η φοβία, κιάν κάποια στιγμή δεν θέλει να είναι μαζί μου; αν δεν θέλω εγώ να είμαι μαζί του;

Φυσικά αυτά δεν τα λέω σε εκέινον είναι επιλογή του αν το θέλει και δεν τον κρατάω, άν το αποφασίσει είναι δικαίωμα του να κάνει ότι θέλει, αλλα αν δεν με θέλει; εγώ τι θα κάνω; είναι κομάτι μου, νοιωθω κενή χωρίς εκείνον:worry:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα Μάνια μου...εγώ έχω χαλάσει πολλά πράγματα στην ζωή μου για να είμαι με εκείνον...και απ' ότι καταλαβαίνω και εσύ το ίδιο...!!! Αφού πολλές φορές σκέφτομαι πως αν χωρίσουμε θα πρέπει να ξαναρχήσω την ζωή μου απο την αρχή...μόνη και έρημη!

Η αγάπη είναι το πιό δυνατό κομμάτι στην ψυχή του ανθρώπου...Αλλά ξέρεις τι άλλο λέω...κάθε εμπόδιο για καλό!!! Όλα στην ζωή μας είναι γραφτά να γίνουν...μπορεί να πονέσουμε αλλά μπορεί και μετά απο έναν μεγάλο πόνο να ευτυχίσουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να τα εκατοστήσετε!!!!!:clapup::clapup:

Ευχαριστώωωωωωωωωω:clapup::clapup::clapup:

Πώς πάς μωρό μου; όλα καλά;:)

@μανια
πρεπει ισως να εισαι λιγο πιο χαλαρη

Μην το λές αυτό, είναι σαν τις αρχές των σχ΄'εσεων, θές να είσαι μαζί του, θές να του κρατάς το χέρι, σε φιλάει και υδρώνεις, σου κάνει αστεία και γελάς σαν μικρό παιδί, έτσι είμαστε τώρα, γελάμε διασκεδάζουμε και ζούμε την κάθε στιγμή, δεν νοιώθω ότι είμαι παντρεμένη, νοιώθω ότι θα έρθει και θα πεί τα χαλάμε απλα;)

Σε καταλαβαίνω απόλυτα Μάνια μου...εγώ έχω χαλάσει πολλά πράγματα στην ζωή μου για να είμαι με εκείνον...και απ' ότι καταλαβαίνω και εσύ το ίδιο...!!! Αφού πολλές φορές σκέφτομαι πως αν χωρίσουμε θα πρέπει να ξαναρχήσω την ζωή μου απο την αρχή...μόνη και έρημη!

Η αγάπη είναι το πιό δυνατό κομμάτι στην ψυχή του ανθρώπου...Αλλά ξέρεις τι άλλο λέω...κάθε εμπόδιο για καλό!!! Όλα στην ζωή μας είναι γραφτά να γίνουν...μπορεί να πονέσουμε αλλά μπορεί και μετά απο έναν μεγάλο πόνο να ευτυχίσουμε!!!


Αχ έρωτας, αγάπη συναίσθημα, τι υπέροχο πράγμα:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Μάνια σε έχει πιάσει πρωί πρωί εεε?
Μήπως να πήγαινες σπιτάκι με τον αγαπημένο σου και να ζούσατε τον έρωτά σας???
Το λέω επειδή τώρα έχεις μεγάλη ρέντα!!! Σε βλέπω.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια σε έχει πιάσει πρωί πρωί εεε?
Μήπως να πήγαινες σπιτάκι με τον αγαπημένο σου και να ζούσατε τον έρωτά σας???
Το λέω επειδή τώρα έχεις μεγάλη ρέντα!!! Σε βλέπω.. :redface:

Πάντα έχω ρέντα ντίαρ:P

Η βλακεία είναι πώς είναι πιασμένη η κλείδωση του ποδιού μου πάνω και δεν μπορώ κάν να περπατήσω, το βράδυ θα βάλω τον μικρό να κάνει την όλη δουλειά:P

Κανονίσαμε ένα ρεστοράν στην παλιά πόλη θεικό, πέριση πάλι σε παρόμυο είμασταν, τα φώτα ο κόσμος και όλα απο ψηλά εστιατόρια είναι υπέροχα, κάνα σοκάκι μοναχικό θέλω τίπ απο τον κρόνο μόνο και είμαστε οκ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Νινα με καλόπιανε ο άντρας χτές για κάποια έκπληξη που του είχα να την αποκαλύψω και γυρνάω με ένα σοβαρό ύφος "ξερεις πήρα κούνια του σέξ" κόκκαλο ο μικρός, και μου λέει μετπά, "αγάπη τώρα μου ξύπνησες μια φαντασιωση" κόκκαλο εγώ μετά, καλέ του λέω πλάκα κάνω και μου λέει" δίκιο έχεις, που να την κρεμμάσουμες δεν τεριάζει με το σπίτι"

Ελιώσα στο γέλιο λέμε:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Νινα με καλόπιανε ο άντρας χτές για κάποια έκπληξη που του είχα να την αποκαλύψω και γυρνάω με ένα σοβαρό ύφος "ξερεις πήρα κούνια του σέξ" κόκκαλο ο μικρός, και μου λέει μετπά, "αγάπη τώρα μου ξύπνησες μια φαντασιωση" κόκκαλο εγώ μετά, καλέ του λέω πλάκα κάνω και μου λέει" δίκιο έχεις, που να την κρεμμάσουμες δεν τεριάζει με το σπίτι"

Ελιώσα στο γέλιο λέμε:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Καλό... :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: ...πολύ καλό!​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλό... :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: ...πολύ καλό!​

Αστα το κακό είναι πώς με έβαλε σε σκέψεις, άρχισε και το καλοκαιράκι, μειώθεικαν τα ρούχα και άρχισα να σκέυτομαι πώς υπάρχουν και άλλα μικροπράγματα που δεν τεριάζουν στο πίτι, μήπως να σκευτώ καλύτερα την κούνια;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Αστα το κακό είναι πώς με έβαλε σε σκέψεις, άρχισε και το καλοκαιράκι, μειώθεικαν τα ρούχα και άρχισα να σκέυτομαι πώς υπάρχουν και άλλα μικροπράγματα που δεν τεριάζουν στο πίτι, μήπως να σκευτώ καλύτερα την κούνια;:hmm:

Τώρα εξαρτάται για τι κόυνια μιλάς Μάνια μου....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τώρα εξαρτάται για τι κόυνια μιλάς Μάνια μου....:P

Ειχα βρεί μια στο σέξ σόπ με 70 ευρώ, φανταστική αλλα θέλει χωρο ρε γμτ:( καταλαβες τώρα την κούνια;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ειχα βρεί μια στο σέξ σόπ με 70 ευρώ, φανταστική αλλα θέλει χωρο ρε γμτ:( καταλαβες τώρα την κούνια;:P

Προσπαθώ...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Προσπαθώ...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Οκ προσπάθησε λίγο ακόμα :P Πάντως φάση θα είχε, μου αρέσουν οι δοκιμές:hmm:



Τελικά είχες δίκιο, είμαι στα πάνω μου, ΄'επρεπε να είμαι σπίτι με τον άντρα τώρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μορνιν του γιου εντ του γιου εντ του γιου του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top