Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλάααα... δεν τον ξέρεις καλά τον Βαλ!!!!! :)
αυτό είναι γεγονός (κι όλα όσα είπες πιο πριν)
αλλά....
όσο έχει εσένα ο Βάλ.... όλα καλά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
και ασε τον oVal er να ασχολείται με το μάθημα της λογιστικής και τα give και τα receive...
εκεί που ήταν ήμουν και εδώ που είμαι... λογικά θα έρθει ο παμμεγίστορ...:warn:

1ον) Επειδή δεν ανέπτυξα ακόμα την ικανότητα να μαντεύω για το τι συμβαίνει στον καθένα που βαράει το κεφάλι του στον τοίχο, ελπίζω να μου επιτρέψεις να σου ευχηθώ εκ των υστέρων περαστικά, άσχετα της μη εκτίμησης εκ μέρους σου του πρότερου χιουμοριστικού λογοπαίγνιού μου.

2ον) Όχι φίλε μου, εκεί που είμαι δεν ήσουν. Το τμήμα μου είναι πολύ νέο για να φοίτησες εκεί. Φυσικά αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι η δουλειά σου είναι απολύτως αξιότατη και σε σέβομαι γι αυτό.:) Επιπλέον φυσικά και θα ασχοληθώ με το μάθημα της Λογιστικής, διότι αυτό είναι η δουλειά μου προς το παρόν. Δε θα ήθελα να αναλωθούμε σε αυτό περισσότερο διότι στο στέκι μπαίνω στα διαλλείματα για χαλάρωση και για να ασχοληθώ με την πολυαγαπημένη μου Σίμπυ. Όχι για να κοντράρω ανθρώπους 1,5 γενιάς παραπάνω η παρακάτω προσπαθώντας να αποδείξω κάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
καλώς την κοπελάρα μας που όλο τρέχει και δεν φτάνει


Μαρινάκι πως πάνε οι εσωτερικές αναζητήσεις? την έχεις βρει καθόλου την άκρη? ;)
Το σκουλαρίκι τι λέει? :D

Καλέ έπεσε πολλύ δουλειά και δεν προλαβένω ανάσα, τελείωσε τους αγώνες σκαφών ο μξεγάλος και γύρησε με κέφι για δουλειά και πίαζει εμένα:P

Το σκουλαρίκι είναι υπέροχο, δεν είχα πρόβλημα, άλλαξα και το σκουλαρικι το πρωτο το σαββάτο και είναι άπαιχτο, απλά θέλει προσοχη για κάνα μήνα, αλλα είναι φανταστικό λέμε:clapup::clapup:

Ο μικρός πώς πάει; εσύ; μου λείψατε:)

Μουουουου :D



-καλέ Μάνια μου γιατί τόσες αγελάδες;!-

Ειπα να δείξω τι είμαι:P άστα με τόσα χορταρικά και σαλάτες σε λίγο θα βελάξω κιόλας εκτώς απο το μουγκάνισμα:P

Εσύ πώς πάς; καλά;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
άσχετο...
Σίμπυ, αυτή η υπογραφή που έχεις με τον ... Bacon, μου θυμίζει αγγλικό πρωινό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Καλάααα... δεν τον ξέρεις καλά τον Βαλ!!!!! :)

ευχαριστώ για την προειδοποίηση :cold: ciby:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ο μικρός πώς πάει; εσύ; μου λείψατε:)


ο μικρός έχει να μας αφήσει να κοιμηθούμε απ την Παρασκευή το βράδυ και δεν ξέρω τι του φταίει γμτ
αλλά κατά τα άλλα... υπέροχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ο μικρός έχει να μας αφήσει να κοιμηθούμε απ την Παρασκευή το βράδυ και δεν ξέρω τι του φταίει γμτ
αλλά κατά τα άλλα... υπέροχα :P

Δοντάκια πότε βγάζει;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μια χαρά Μάνια μου! :D

Γιατί το έριξες στις πρασινάδες; Δίαιτα; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Aλλό Μάνια :)
Απορία το ΄χω όλες αυτές τις μέρες, που το ΄χεις κάνει αυτό το περιβόητο σκουλαρήκι; :D


Haaaallo και στους υπόλοιπους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
snorrrrrrrrrrrr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δοντάκια πότε βγάζει;:worry:
έχουν ήδη σκάσει τα δύο κάτω :D
είναι πολύ αστείος :P

βασικά με την ευκαιρία που το συζητούσαμε, πήρα τηλ και τον παιδίατρο μόλις τώρα και μου είπε ότι μάλλον θα είναι κανα δόντι...
να του δίνουμε λέει depon Κάθε βράδυ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
1ον) Επειδή δεν ανέπτυξα ακόμα την ικανότητα να μαντεύω για το τι συμβαίνει στον καθένα που βαράει το κεφάλι του στον τοίχο, ελπίζω να μου επιτρέψεις να σου ευχηθώ εκ των υστέρων περαστικά, άσχετα της μη εκτίμησης εκ μέρους σου του πρότερου χιουμοριστικού λογοπαίγνιού μου.

2ον) Όχι φίλε μου, εκεί που είμαι δεν ήσουν. Το τμήμα μου είναι πολύ νέο για να φοίτησες εκεί. Φυσικά αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι η δουλειά σου είναι απολύτως αξιότατη και σε σέβομαι γι αυτό.:) Επιπλέον φυσικά και θα ασχοληθώ με το μάθημα της Λογιστικής, διότι αυτό είναι η δουλειά μου προς το παρόν. Δε θα ήθελα να αναλωθούμε σε αυτό περισσότερο διότι στο στέκι μπαίνω στα διαλλείματα για χαλάρωση και για να ασχοληθώ με την πολυαγαπημένη μου Σίμπυ. Όχι για να κοντράρω ανθρώπους 1,5 γενιάς παραπάνω η παρακάτω προσπαθώντας να αποδείξω κάτι...

Ως προς το πρώτο σκέλος ... υπάρχει η εξής φράση δεν ήξερες , δε ρώταγες...;
διότι και εσύ αν ήσουν στην θέση μου και έπρεπε να αναλάβεις project συναδέλφου που παραιτήθηκε... δεν νομίζω ότι θα δεχόσουν τέτοιο είδους χιούμορ τη δεδομένη στιγμή .
Από εκεί και πέρα επειδή είναι εύκολο να παρεξηγηθείς με κάποιον όταν επικοινωνείς μόνο γραπτώς.. θεωρώ οτι το θέμα λήγει εδώ... αφου σου πώ οτι
χαίρομαι που ήταν ένα καλοπροαίρετο είδος χιουμοριστικού λογοπαίγνιου από μέρους σου και έχεις, όπως λες, την ανάλογη ωριμότητα να μην αναλώνεσαι σε ψευτοκόντρες αυτού του τύπου και να χάνεις όπως και εγώ τζάμπα ενέργεια.
Η φράση εκεί που ήσουν ήμουν ... πηγαίνει στο γεγονός ότι και εμείς περάσαμε από έδρανα με λογιστικές κλπ και γνωρίζουμε τι σημαίνει εξεταστική ... και το εδώ που είμαι στην αγορά εργασίας!
Για την ιστορία ...περι γενιάς και διαφορά... πάνω ή κάτω, 32 χρονών είμαι!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Μας κόψανε το ρεύμα, θα κάνω support στην Αθηνά!!! Τώρα βέβαια ξανάρθε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολα τα ε-στεκια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Σπέραααααα
πάω να ξυπνήσω το γείτονα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Αντε ντουντουκα μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Tαράμ-τατάμ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
ντουντουκα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Στο τσακ γλίτωσα το εγκεφαλικό!
Κόλλησε ο Υπολογιστής μου ενώ είχα γράψει τη μισή εργασία και χωρίς να έχω αποθηκεύσει :eek::eek::eek:
Πατούσα ctrl +Alt + delete αλλά δε γινόταν τίποτα! Και όταν έκλεισα το καπάκι του laptop και αδρανοποιήθηκε και μετά το ξανάνοιξα μου έβγαλε μαύρη οθόνη και έμεινε έτσι για κανα 10λεπτο. :eek::eek:
Τελικά κατέληξα να βγάλω την μπαταρία, αλλά δε ξέρω από τι έγινε όλο αυτό! Μου κολλάει συχνά τελευταία... :(:(:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Στο τσακ γλίτωσα το εγκεφαλικό!
Κόλλησε ο Υπολογιστής μου ενώ είχα γράψει τη μισή εργασία και χωρίς να έχω αποθηκεύσει :eek::eek::eek:
Πατούσα ctrl +Alt + delete αλλά δε γινόταν τίποτα! Και όταν έκλεισα το καπάκι του laptop και αδρανοποιήθηκε και μετά το ξανάνοιξα μου έβγαλε μαύρη οθόνη και έμεινε έτσι για κανα 10λεπτο. :eek::eek:
Τελικά κατέληξα να βγάλω την μπαταρία, αλλά δε ξέρω από τι έγινε όλο αυτό! Μου κολλάει συχνά τελευταία... :(:(:eek:
κάνε κανά γενικό μπακάπ
μπορεί να κοντεύει να χτυπήσει ο δίσκος σου
επίσης, όταν γράφουμε εργασία κάνουμε ΠΑΝΤΑ save κάθε 5-10 λεπτά
(κι εγώ την πάτησα μέχρι να το μάθω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top