Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
:eek: Μου έχει ήδη έρθει!! (πριν καμιά ώρα)
Τι στο καλό!Μέντιουμ είσαι?????? :confused:
Η ΚουΕ πάντα είχε μια 6η και 7η αίσθηση. Είναι γνωστή για την πρόγνωση της περιόδου ειδικά μέσω forum. Της αρκεί να διαβάσει το avatar σου και τσουπ!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Φήμες κακές όμως λένε, ότι η ΚουΕ έζησε 5 χρόνια στην κεντρική Αφρική και έχει μάθει Βουντού, οπότε διαφημίζει ότι έχει 7η αίσθηση, ενώ στην πραγματικότητα αυτή είναι που προκαλεί αυτό που "προβλέπει" :worry:

Μην τα πιστεύεις όμως, την έχω δει από κοντά και δεν μοιάζει καθόλου με βούντουγούμαν. Αν και με προβλημάτισε το μπρελόκ με το κουκλάκι που έχει... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Νυφοστόλι είναι ένα έθιμο που υπάρχει στην Κρήτη.
Πηγαίνουν οι φίλοι κι οι συγγενείς στο σπίτι του ζευγαριού που πρόκειται να παντρευτεί και να στρώσουν 3 φορές το κρεβάτι οι ελεύθερες κοπέλες...
3 φορές, επειδή το ξεστρώνει 2 φορές ο γαμπρός....

χου σεντ σοου?!:eek:

(εχεις χασει μαλλον καποια ποστ!:P)
αχαχαχχα όντως:D
νόμιζα ότι απαντάς στο παραπάνω ποστ της wish, αλλά μάλλον απαντούσες στον φαντάγκο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρούλα

Νεοφερμένος

Η Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
αααααααααχαχαχαχα
είδες? σε αγαπάει ο Θεός :P
πήγαινε στη γιορτή κανονικά λοιπόν και πιάσε παράμερα τη θεία και την ξαδέρφη σου και πες τους ότι μόλις σου ήρθε περίοδος και
1. πονάς και δεν θέλεις να σκύβεις
2. φοβάσαι μην λερωθείς και με το σκύψιμο φανεί
3. δεν θέλεις να στρώσεις και νυφικό κρεβάτι με περίοδο γιατί δεν είναι και πολύ... καλότυχο!

δε νομίζω να σε βάλουν να το στρώσεις
και αν θα σε τραβολογάνε οι άλλοι θα τις βρεις συμπαραστάτισες ;)

Αχ,αχ! Μακάρι να τα καταφέρω!!!
Ευχαριστώ για την συμβουλή!!!!!

Η ΚΕ μας εχει παντα τη σωστη εμπνευση!!!:P

Έτσι φαίνεται! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρούλα

Νεοφερμένος

Η Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Η ΚουΕ πάντα είχε μια 6η και 7η αίσθηση. Είναι γνωστή για την πρόγνωση της περιόδου ειδικά μέσω forum. Της αρκεί να διαβάσει το avatar σου και τσουπ!

Ώστε έτσι,ε?? Δεν το ήξερα!
Όσο ζει κανείς μαθαίνει!:P

Αν και με προβλημάτισε το μπρελόκ με το κουκλάκι που έχει... :worry:

Δεν το ξεχνάμε το μπρελόκ,λοιπόν! ΚΕ, τι έχεις να πεις??? :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Φήμες κακές όμως λένε, ότι η ΚουΕ έζησε 5 χρόνια στην κεντρική Αφρική και έχει μάθει Βουντού, οπότε διαφημίζει ότι έχει 7η αίσθηση, ενώ στην πραγματικότητα αυτή είναι που προκαλεί αυτό που "προβλέπει" :worry:

Μην τα πιστεύεις όμως, την έχω δει από κοντά και δεν μοιάζει καθόλου με βούντουγούμαν. Αν και με προβλημάτισε το μπρελόκ με το κουκλάκι που έχει... :worry:

Μας έχεις κόψει όλους .... ε;;; :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν το ξεχνάμε το μπρελόκ,λοιπόν! ΚΕ, τι έχεις να πεις??? :P


έχω να πω ότι θα βάλω φωτιά στο κουκλάκι :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
και στην δική μου περίπτωση πάντως οταν είδε να :wall: το έπιασε η ΚΟΥΕ οτι κατι συμβαίνει στην δουλειά...
και ασε τον oVal er να ασχολείται με το μάθημα της λογιστικής και τα give και τα receive...
εκεί που ήταν ήμουν και εδώ που είμαι... λογικά θα έρθει ο παμμεγίστορ...:warn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρούλα

Νεοφερμένος

Η Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
και στην δική μου περίπτωση πάντως οταν είδε να :wall: το έπιασε η ΚΟΥΕ οτι κατι συμβαίνει στην δουλειά...
και ασε τον oVal er να ασχολείται με το μάθημα της λογιστικής και τα give και τα receive...
εκεί που ήταν ήμουν και εδώ που είμαι... λογικά θα έρθει ο παμμεγίστορ...:warn:

Κατοχυρώθηκε ... η ΚουΕ έχει χάρισμα κληρονομικό!!! :P

Γκιβ .... μην καλείς τον άρχοντα, γιατί θα εμφανιστεί, θα έχει σίγουρα νεύρα και .... ούτε να το σκέφτομαι τι θα εκστομίσει!!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και στην δική μου περίπτωση πάντως οταν είδε να :wall: το έπιασε η ΚΟΥΕ οτι κατι συμβαίνει στην δουλειά...

όχι δεν το κατάλαβα από αυτό....
το κατάλαβα απ την έκφραση "τον ήπιαμε" :lol:
αυτή την έκφραση χρησιμοποιώ κι εγώ όταν οι :whatever: στη δουλειά με :hump::mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλησπέρες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρούλα

Νεοφερμένος

Η Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Παιδιά την κάνω....
Πρέπει να ετοιμαστώ για το νυφοστόλι/κρεβάτι ή όπως αλλιώς θέλετε!
Αχ,αχ!!
Καλή συνέχεια!!!!:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλώς την κοπελάρα μας που όλο τρέχει και δεν φτάνει


Μαρινάκι πως πάνε οι εσωτερικές αναζητήσεις? την έχεις βρει καθόλου την άκρη? ;)
Το σκουλαρίκι τι λέει? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλέ fandago τι όρεξη είναι αυτή; :D

Είσαι σίγουρα καλά;:worry::confused:








:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Κατοχυρώθηκε ... η ΚουΕ έχει χάρισμα κληρονομικό!!! :P

Γκιβ .... μην καλείς τον άρχοντα, γιατί θα εμφανιστεί, θα έχει σίγουρα νεύρα και .... ούτε να το σκέφτομαι τι θα εκστομίσει!!!! :P:P:P

Συμφωνώ για ΚουΕ !

όσο για τον παμμεγίστορ...
τρόμαξα πολύ ciby μου...:hehe: τι να κάνω τώρα ? :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
αχαχαχχα όντως:D
νόμιζα ότι απαντάς στο παραπάνω ποστ της wish, αλλά μάλλον απαντούσες στον φαντάγκο:P

ναι ναι ναι!:P:P:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Συμφωνώ για ΚουΕ !

όσο για τον παμμεγίστορ...
τρόμαξα πολύ ciby μου...:hehe: τι να κάνω τώρα ? :sly:

Καλάααα... δεν τον ξέρεις καλά τον Βαλ!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Παιδιά την κάνω....
Πρέπει να ετοιμαστώ για το νυφοστόλι/κρεβάτι ή όπως αλλιώς θέλετε!
Αχ,αχ!!
Καλή συνέχεια!!!!:hello:

Στο καλό ... και όταν παντρευτούν τα παιδιά με το καλό, να μας στείλεις και γαμοπίλαφο.
Ωραίο και θρεπτικό.:vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top