Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Για πε, για πε! ;)

Προσπαθούσα να πείσω τους έρημους τους Αυστριακούς ότι στην Ελλάδα τρώμε "so große Bienen" .... αντί για Bohnen! :P

Οι άνθρωποι με κοίταζαν σαν ούφο να επιμένω και να χτυπιέμαι ότι τρώμε τεράστιες μέλισες ..... αντί για γίγαντες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μαιρούλα

Νεοφερμένος

Η Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Πολύ καλό, cibyllian!
Βρε παιδιά, πως γίνεται να γλιτώσω το αποψινό νυφοστόλι της ξαδέρφης μου?????
Μου λέτε????:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πολύ καλό, cibyllian!
Βρε παιδιά, πως γίνεται να γλιτώσω το αποψινό νυφοστόλι της ξαδέρφης μου?????
Μου λέτε????:cry_x:
Έλα μωρέ, γιορτή είναι...
Εκτός αν επικαλεστείς διάρροια ;)

Προσπαθούσα να πείσω τους έρημους τους Αυστριακούς ότι στην Ελλάδα τρώμε "so grosse Bienen" .... αντί για Bohnen! :P

Οι άνθρωποι με κοίταζαν σαν ούφο να επιμένω και να χτυπιέμαι ότι τρώμε τεράστιες μέλισες ..... αντί για γίγαντες:P

ΛΟΛ!!!
Καλή είσαι...
Εγώ θυμάμαι να έχω ξυπνήσει και το πρωί δε μιλιέμαι...
Ε, ξέρετε τιν έκφραση "μιλάμε κοιμήθηκα βαριά, τίποτα δεν κατάλαβα"...
Με ρωτάει συγκάτοικος πώς κοιμήθηκα:
"Hast du gut geschlafen?"
"Ich habe nichts verstanden"
"... ehm... ich wollte nur wissen, ob du gut geschlafen hast..."
"Ja, ich hab... *φλασιά* Oh. Ehm. Ja, gut, gut."
Κι εξαφανίστηκα στο μπάνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι'ν καλιέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρούλα

Νεοφερμένος

Η Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Έλα μωρέ, γιορτή είναι...
Εκτός αν επικαλεστείς διάρροια ;)

Συμφωνώ ότι είναι γιορτή, αλλά βαριέμαι να στρώνω πάλι κρεβάτια.... :(

Ερώτηση: Γιατί μιλάτε τόσο στα Γερμανικά???? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πολύ καλό, cibyllian!
Βρε παιδιά, πως γίνεται να γλιτώσω το αποψινό νυφοστόλι της ξαδέρφης μου?????
Μου λέτε????:cry_x:

με Βάλιουμ! :P

ΛΟΛ!!!
Καλή είσαι...
Εγώ θυμάμαι να έχω ξυπνήσει και το πρωί δε μιλιέμαι...
Ε, ξέρετε τιν έκφραση "μιλάμε κοιμήθηκα βαριά, τίποτα δεν κατάλαβα"...
Με ρωτάει συγκάτοικος πώς κοιμήθηκα:
"Hast du gut geschlafen?"
"Ich habe nichts verstanden"
"... ehm... ich wollte nur wissen, ob du gut geschlafen hast..."
"Ja, ich hab... *φλασιά* Oh. Ehm. Ja, gut, gut."
Κι εξαφανίστηκα στο μπάνιο.

Ε, ναι ... άντε να εξηγήσεις... :P


ακόμα το νερό;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είμαστε γερμανοτραφείς εμείς.
Τώρα αφήνει και η Ρέζιντεντ τις τρίχες να μακρύνουν, να μπει στο γερμανικό πνεύμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μόλις πάω να καλοπιάσω την ciby για να με συμπαθήσει ... τότε θυμάστε όλοι να πεταχτείτε και μου κόβεται των ειρμό:whistle:
εμείς φταίμε που δεν έχεις καταλάβει ακόμα ότι πάμε να σε προστατέψουμε? :P

εδώ σας λέω οτι :wall::'( και εσείς τραγουδάτε:worry:?
Τα λέμε αργότερα.
προφανώς κάτι έπαιξε στη δουλειά ε? :/: περαστικά :/:

Οι άνθρωποι με κοίταζαν σαν ούφο να επιμένω και να χτυπιέμαι ότι τρώμε τεράστιες μέλισες ..... αντί για γίγαντες:P
:lol: έλιωσα στο γέλιο :lol::lol:

Πολύ καλό, cibyllian!
Βρε παιδιά, πως γίνεται να γλιτώσω το αποψινό νυφοστόλι της ξαδέρφης μου?????
Μου λέτε????:cry_x:
τι είναι το νυφοστόλι να σου πω :)

τι έπαθες εσύ καλέ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΑΚΟΜΑ! Ανέβηκα μόλις στο διαχειριστή, είναι λέει μια βλάβη στους Αμπελόκηπους και δεν ξέρεις κανείς πότε θα επανέλθει...

Και επειδή το μάυρο συννεφάκι με κυνηγάει (δεν θα ξαναπώ ψέμματα στη δουλειά ποτεεεεε :cry_x:) νομίζω ότι χάλασε το ψυγείο μου... Βασικά... το ψυγείο δεν επηρεάζεται από το νερό σωστά? :redface:
Αν όχι... χάλασε.... δεν παγώνει... Και κάνει ένα θόρυβο το μοτέρ σαν να πηγαίνει να ξεκινήσει και μένει στη μέση... και όχι... ΔΕΝ εχω λεφτά να πάρω νέο ψυγείο στα καλά του καθουμένου. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ώχου το...
Κάτσε ντε, όμως, μπορεί να 'ναι κάποιο ανταλλακτικό, η αντίσταση, πχ.
Ποιος είπε ότι πρέπει ξάφνου να πάρεις ολάκερο ψυγείο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
ΑΚΟΜΑ! Ανέβηκα μόλις στο διαχειριστή, είναι λέει μια βλάβη στους Αμπελόκηπους και δεν ξέρεις κανείς πότε θα επανέλθει...

Και επειδή το μάυρο συννεφάκι με κυνηγάει (δεν θα ξαναπώ ψέμματα στη δουλειά ποτεεεεε :cry_x:) νομίζω ότι χάλασε το ψυγείο μου... Βασικά... το ψυγείο δεν επηρεάζεται από το νερό σωστά? :redface:
Αν όχι... χάλασε.... δεν παγώνει... Και κάνει ένα θόρυβο το μοτέρ σαν να πηγαίνει να ξεκινήσει και μένει στη μέση... και όχι... ΔΕΝ εχω λεφτά να πάρω νέο ψυγείο στα καλά του καθουμένου. :(

Το μοτερ είναι ..... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρούλα

Νεοφερμένος

Η Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
τι είναι το νυφοστόλι να σου πω :)

Νυφοστόλι είναι ένα έθιμο που υπάρχει στην Κρήτη.
Πηγαίνουν οι φίλοι κι οι συγγενείς στο σπίτι του ζευγαριού που πρόκειται να παντρευτεί και να στρώσουν 3 φορές το κρεβάτι οι ελεύθερες κοπέλες...
3 φορές, επειδή το ξεστρώνει 2 φορές ο γαμπρός....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νυφοστόλι είναι ένα έθιμο που υπάρχει στην Κρήτη.
Πηγαίνουν οι φίλοι κι οι συγγενείς στο σπίτι του ζευγαριού που πρόκειται να παντρευτεί και να στρώσουν 3 φορές το κρεβάτι οι ελεύθερες κοπέλες...
3 φορές, επειδή το ξεστρώνει 2 φορές ο γαμπρός....


αααα...εμεις αυτο το λεμε "κρεββατι"...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Μαιρούλα

Νεοφερμένος

Η Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
αααα...εμεις αυτο το λεμε "κρεββατι"...!:P

Ναι, σωστά...!Το έχω ακούσει κι άλλες φορές...!
Το έχω συνηθίσει νυφοστόλι, οπότε...! :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
αααα...εμεις αυτο το λεμε "κρεββατι"...!:P

Εμείς "κρεβάτι" λέμε άλλο πράμα, ιφ γιου γκετ μάι πόιντ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εμεις αυτο το λεμε "πηδημ@"..ιφ γιου γκετ μαιιιιιιιι ποινττττττττττττ:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top