Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Kι εγώ τον ένιωσα, άκουσα και βουητό, μπορεί να'ταν και ιδέα μου...

Μακάρι να'ναι όλοι καλά:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ μόλις πήρα sms απ τον Πάνο
είναι καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ήταν μέσα στον ναό* ρε... δεν θα πάθαιναν τπτ εκεί :P



































* στα starbucks ντε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σησμος; Αυτα ειναι...! Γιατι δεν κανει και εναν εδω αυριο το πρωΐ μπας και δεν μας βαλουν στο κτηριο να γραψουμε;....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Εδω εμείς έχουμε ζημιές. Ειδικά στα χωριά γύρω από την Πάτρα εχουν και τραυματίες. Ο απόλυτος πανικός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τοσο μεγαλος ητανε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Τι έγινε ρε παιδιά; Ποιός κουνήθηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Αρκετά μεγαλύτερος από ό,τι λένε. Η ξαδερφη μου από το αστεροσκοπείο το επιβεβαίωσε. Έχει κοπεί ένας δρόμος, έπεσαν πολλά σπίτια και εκκλησίες κυρίως στα χωριά. Έχουμε τραυματίες και δυστυχώς ήδη μετράμε έναν νεκρό. Η μάνα μου στο χωριό μου ειπε ότι πηγαν και από τη γενική γραμματεία πολιτικης προστασίας και εκεί να δουν για νεκρούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρκετά μεγαλύτερος από ό,τι λένε. Η ξαδερφη μου από το αστεροσκοπείο το επιβεβαίωσε. Έχει κοπεί ένας δρόμος, έπεσαν πολλά σπίτια και εκκλησίες κυρίως στα χωριά. Έχουμε τραυματίες και δυστυχώς ήδη μετράμε έναν νεκρό. Η μάνα μου στο χωριό μου ειπε ότι πηγαν και από τη γενική γραμματεία πολιτικης προστασίας και εκεί να δουν για νεκρούς.

Τα Ελληνικά αστεροσκοπεία λένε για 6,5 ενώ στις ΗΠΑ λένε για 6,1

παρόλα αυτά, βρίσκω πιθανό το ενδεχόμενο να είναι πάνω από 7 και να μην το λένε
μετά τον τελευταίο σεισμό στην Αθήνα απ την Πάρνηθα, κάτι είχε υπογραφεί ότι όταν προκαλούνται ζημιές από σεισμούς άνω των 7 ρίχτερ, η κυβέρνηση θα πληρώνει εξ ολοκλήρου τις ζημιές
όπως καταλαβαίνεις.... δε θα παραδεχτεί εύκολα μια κυβέρνηση ότι είναι πάνω απ τα 7 ρίχτερ ένας σεισμός

απ την άλλη όμως και να κάνουν τέτοια λουμπινιά είναι λίγο δύσκολο
1. γιατί δεν είναι φιλοκυβερνητικοί όλοι μέσα στα αστεροσκοπεία, κι ένας να βγει και να μιλήσει θα τους κάνει μεγάλη ζημιά
2. γιατί υπάρχουν και τα εκτός ελλάδας αστεροσκοπεία που ποσώς τα ενδιαφέρει αν η ελληνική κυβέρνηση θα πληρώσει ή όχι. Δε θα μπορούσε δλδ να είναι 7,5, να λένε οι ξένοι 7,5 κι εμείς εδώ να σφυράμε αδιάφορα ότι ήταν 6,5 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
παιδια δν αντεχω να διαβαζω αλλο ιστορια... απο το 2ο κιολας κεφαλαιο νυσταξα... θελω να βγω βολτα!! αλλα ολη η παρεα μου διαβαζει ιστορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
παιδια δν αντεχω να διαβαζω αλλο ιστορια... απο το 2ο κιολας κεφαλαιο νυσταξα... θελω να βγω βολτα!! αλλα ολη η παρεα μου διαβαζει ιστορια...

Ασε την παρεα και βγες μονη σου...

Εμενα μου μενουν δυο παραγραφοι γεωμετριας, γραφω αυριο, μετα γραφω αγγλικα την Τριτη και τελος!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Ασε την παρεα και βγες μονη σου...

Εμενα μου μενουν δυο παραγραφοι γεωμετριας, γραφω αυριο, μετα γραφω αγγλικα την Τριτη και τελος!:D

μονη μου?? θα βαρεθω ρε συ...
τυχερουλη εμεις μεχρι τις 18/6 γραφουμε :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
τυχερουλη εμεις μεχρι τις 18/6 γραφουμε :hypno:

Χα! Εγώ τελειώνω 17:clapup:

Και τη δευτέρα γράφω Άλγεβρα... Μετά του Αγιού Πνεύματος βάλανε Δίκαιο (Τελευταίο). Έλεος!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Χα! Εγώ τελειώνω 17:clapup:

Και τη δευτέρα γράφω Άλγεβρα... Μετά του Αγιού Πνεύματος βάλανε Δίκαιο (Τελευταίο). Έλεος!:mad:

εμεις τελευταιο μαθημα πληροφορικη... παλι καλα γιατι δν χρειαζεται να διαβασω τιποτα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Όσο σκέφτομαι ότι τελειώνουμε, δεν μπορώ να σταματήσω να χαμογελάω...:D

Άντε, να φύγει κι αυτή η χρονιά επιτέλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Όσο σκέφτομαι ότι τελειώνουμε, δεν μπορώ να σταματήσω να χαμογελάω...:D

Άντε, να φύγει κι αυτή η χρονιά επιτέλους!

εγω παλι οσο σκεφτομαι οτι τελειωνουν οι εξετασεις χαμογελαω. οσο σκεφτομαι ομως οτι παει και το γυμνασιο με πιανει καταθλιψη γιατι μεγαλουνουμε και δεν ειναι καλο αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
εγω παλι οσο σκεφτομαι οτι τελειωνουν οι εξετασεις χαμογελαω. οσο σκεφτομαι ομως οτι παει και το γυμνασιο με πιανει καταθλιψη γιατι μεγαλουνουμε και δεν ειναι καλο αυτο!

Έλα βρε, το Λύκειο είναι πιο ωραίο απ'όλες τις απόψεις :)
*Τα αγόρια είναι αισθητά πιο ώριμα:whistle:

Εγώ τι να πω, που θα πάω 3η Λυκ. δηλαδή? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Έλα βρε, το Λύκειο είναι πιο ωραίο απ'όλες τις απόψεις :)
*Τα αγόρια είναι αισθητά πιο ώριμα:whistle:

Εγώ τι να πω, που θα πάω 3η Λυκ. δηλαδή? :confused:

δεν με πειραζει τοσο που θα παω λυκειο! ειμαι σιγουρη πως θα περασω κ κει καλα. το μονο που με ανησυχει ειναι οτι σε 3 χρονια τελειωνω και παπαλα ολοι οι φιλοι μου. τουλαχιστον οι περισσοτεροι... οσο για τν 3η λυκειου καλο διαβασμα κ καλη επιτυχια!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
δεν με πειραζει τοσο που θα παω λυκειο! ειμαι σιγουρη πως θα περασω κ κει καλα. το μονο που με ανησυχει ειναι οτι σε 3 χρονια τελειωνω και παπαλα ολοι οι φιλοι μου. τουλαχιστον οι περισσοτεροι... οσο για τν 3η λυκειου καλο διαβασμα κ καλη επιτυχια!:clapup:

Μην αγχώνεσαι, όσοι είναι φίλοι σου θα μείνουν κοντά σου. Ή έστω θα επικοινωνείτε με κάποιο τρόπο και μετά το σχολείο. Ακόμα και σε διαφορετικές πόλεις να περάσετε...
Δύσκολα, δε λέω. Κάποια άτομα θα μου λείψουνε κι εμένα από την καθημερινότητά μου...:(
Και ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω...
Ευχαριστώ για τις ευχές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
ας το ελπισουμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 12 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top