Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
MΠΡΑΒΟ

MΠΡΑΒΟ

MΠΡΑΒΟ

MΠΡΑΒΟ

MΠΡΑΒΟ

MΠΡΑΒΟ

MΠΡΑΒΟ

MΠΡΑΒΟ

MΠΡΑΒΟ

MΠΡΑΒΟ

MΠΡΑΒΟ

MΠΡΑΒΟ

MΠΡΑΒΟ

MΠΡΑΒΟ!

αλλά... τι πέρασες??!?!?!?


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πήρα το δίπλωμα οδήγησης!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αααα... αχμ..... ναι ε? :wacko::help:


:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πέρασα!!!

Πέρασα!



Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

:D:D:D:D:D


Συγχαρητήριαααααααααααααααααα!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup::clapup::clapup: :clapup::clapup::clapup::clapup:


Καλές και πολλές βόλτες σου εύχομαι!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Χαιρετε και από μένα:)



Συγχαρητήρια για το δίπλωμα βρε! Καλώς να το εκμεταλλευθείς:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπράβο ρε τέτρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ανανεωσα λιγακι το αβατορι μου. τι λετε σας αρεση? :hmm:
εμένα ναι, πολύ :) και η υπογραφή επίσης :)



Πήρα το δίπλωμα οδήγησης!:hehe:
:worry: σε ποιες περιοχές κυκλοφορείς και τι ώρες? βάζω το παιδί στο αμάξι κι όπως καταλαβαίνεις πρέπει να προσέχω... :worry:


:P:P:P
καλά ταξίδια αλλά πάντα χωρίς ξύδια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλησπέρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
γεια σου kakerlak:clapup:
πώς είναι η καινούρια δουλειά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εμενα παλι οχι. Αλλά δεν τον ηξερα κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Γεια σου παλαντινάκι, αρκετά ποιο ήρεμα από θέμα ανώτερα στελέχη, ποιο οργανωμένα καμία σχέση με την προηγούμενη δουλειά.Απλά έχω περισσότερη δουλειά δεν επιτρέπετε το ίντερνετ μόνο για θέματα δουλειάς κ αυτό με ενοχλεί πολύ αλλά τι να κάνω?:(βασικά όμως κ να επιτρεπόταν δεν θα είχα ώρα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,870 μηνύματα.
Μ' άρεσε που "καταργιόμουνα" το Facebook κι όμως πήγα και γράφτηκα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εξεταστικούς χαιρετισμούς κι από μένα! :D



Με περιμένουν ΕΞΙ εργασίες!! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Εξεταστικούς χαιρετισμούς κι από μένα! :D



Με περιμένουν ΕΞΙ εργασίες!! :eek:

Περαστικά...:(

6, ε? Χρονικό περιθώριο?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Περαστικά...:(

6, ε? Χρονικό περιθώριο?:worry:
Ρηνούλααααα!! :) :kissing:



Οι περισσότερες είναι σε 1-2 βδομάδες. Πώς γράφεις εσύ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ρηνούλααααα!! :) :kissing:



Οι περισσότερες είναι σε 1-2 βδομάδες. Πώς γράφεις εσύ; :)

Πω πω, λίγος ο καιρός. Δεν σε φοβάμαι εσένα όμως...:smartass:

Εγώ, καλά σχετικά γράφω. Αν σκεφτείς ότι διαβάζω το πολύ μία ώρα τη μέρα. Το μόνο που θέλω τώρα είναι να τελειώσουν οι εξετάσεις...

Αρχαία σήμερα, η χαρά του αυτοσχεδιασμού :D
Κουράγιο Ζωρζ μου,τι άλλο;:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fay

Νεοφερμένος

Η Fay αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Μ' άρεσε που "καταργιόμουνα" το Facebook κι όμως πήγα και γράφτηκα!:P
γιατί το καταριώσουνα?...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αρχαία σήμερα, η χαρά του αυτοσχεδιασμού :D
Κουράγιο Ζωρζ μου,τι άλλο;:console:
Σε νοιώθω!! Πάμε για ένα άξιο 16άρι στα αρχαία! :D

Φχαριστώ! Ήδη μου 'φτιαξες τη διάθεση! :D
Πάω να συνεχίσω τη δουλειά, καλή συνέχεια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Καλημέρα παιδάκια! Επιτέλους έχω νετ στο σπίτι!!! Επέστρεψα Δημήτριος!!! Μου κάηκε και το τροφοδοτικό του router, οπότε να' ναι καλά το ταλαιπωρημένο μου speedtouch!!! :clapup:


MOY ΛΕΙΨΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Πολες καλημέρες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top