Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Που είναι κι αυτός ο Bill, να μας βάλει κανένα άσμα σήμερα που είναι και Παρασκευή!?!?!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Ευθύνεσαι κι εσύ για το θάνατο 20 δις? :hmm:Almost impressive...

Ας μείνουμε στα "πανέξυπνος, γόης, αρχηγικός τύπος" παρακαλώ και να λήγουν οι εξυπνάδες ωσάν γάλα ΦΑΓΕ 0% για σφιχτά πισινάκια και γραμμωμένους κοιλιακούς!:P

Πάω για διάβασμα FRAKK ME!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ας μείνουμε στα "πανέξυπνος, γόης, αρχηγικός τύπος" παρακαλώ και να λήγουν οι εξυπνάδες ωσάν γάλα ΦΑΓΕ 0% για σφιχτά πισινάκια και γραμμωμένους κοιλιακούς!:P

Πάω για διάβασμα FRAKK ME!:(

Τι δεν έχεις γραμμωμένους κοιλιακούς;;;;:eek: ...... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Καλησπέρα for all
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ευσεβής πόθος, το ξέρω αλλά θα δούμε. Πολύ πολύ να το φτάσω όπως πέρσι που είχα μια μεγάλη χαίτη και έπιανα τα μαλλιά με τη στέκα (την οποία ξαναέβαλα εδώ και λίγο καιρό λόγω μήκους μαλλιού και είναι μαύρη στο χρώμα... επειδή είχες ρωτήσει;)).


σε είχα δει και πολύ μου άρεσαν
απορώ γιατί τα κούρεψες! σου πήγαιναν πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
σε είχα δει και πολύ μου άρεσαν
απορώ γιατί τα κούρεψες! σου πήγαιναν πολύ!

Τώρα πριν ένα μήνα στο meeting ήταν εντάξει;:redface: Θα τα κατεβάσω κι άλλο!:)

Update επί του διαβάσματος: Τσάκισα ένα κεφάλαιο όλο μαθηματικά και προχωράω! Θα βγάλω το μισό βιβλίο σήμερα και τ' άλλο μισό αύριο, θέλει δε θέλει! Εγώ το μάθημα αυτό θέλω να το διώξω!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν ήταν στο μήκος που τα είχες πέρισυ ε?
θέλουν λίγο ακόμα ;)
η δε στέκα, αν και γενικώς δεν είμαι πολύ φαν των αντρών με στέκα, εσένα σου πάει πραγματικά πολύ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
δεν ήταν στο μήκος που τα είχες πέρισυ ε?
θέλουν λίγο ακόμα ;)
η δε στέκα, αν και γενικώς δεν είμαι πολύ φαν των αντρών με στέκα, εσένα σου πάει πραγματικά πολύ ;)

Ναι ήταν κάπως πιό μακριά πέρσι!:D Και που να δεις τι άλλα θα κάνω στην εμφάνισή μου!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ναι ήταν κάπως πιό μακριά πέρσι!:D Και που να δεις τι άλλα θα κάνω στην εμφάνισή μου!:whistle:

:sly: ..... Ανταύγειες;;;; ...... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
To να είσαι άνετος ειναι οκ.
Το να μην είσαι κομπλεξαρισμένος επειδή ο άλλος είναι ο "καθηγητής" σου είναι οκ.

Το να εκμεταλλευεσαι ότι δεν έπεσες σε κάποιον ΙΔΑΧ, μ@λ@κα και κολλημένο και να το παίζεις "μαγκάκι" ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ οκ. Σε κάνει απλά μ@λ@κ@.

:verymad:


Συγχωρείστε μου το ξέσπασμα, αλλά όταν 18χρονα μεταφράζουν την φιλικότητα μου ως αδυναμία μου και με αναγκάζουν να γίνομαι bitch χωρίς να το θέλω πραγματικά γιατί η παιδεία και οι τρόποι τους απουσιάζουν συγχίζομαι τα μάλλα! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλό ΣΚ!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ναι ήταν κάπως πιό μακριά πέρσι!:D Και που να δεις τι άλλα θα κάνω στην εμφάνισή μου!:whistle:

Χμ...νομίζω κι εγώ σε είχα δει. Τότε στο μοναστηράκι (Θησείο) δεν ήταν; :hmm:
Ωραίο το μακρύ μαλλάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Μόλις γίνεται και η κηδεία του Νίκου...αντίο κύριε Μαρκορά..!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Ειναι πραγματικα συγκινητικο πως ενας ανθρωπος απλοικος, χωρις εκκεντρικο χαρακτηρα,μοναχικος καταφερε να μπει στις καρδιες τοσων πολλων ανθρωπων,χωρις καν να προσπαθησει για αυτο..
Απο τους ηθοποιους και ανθρωπους που πραγματικα θα μου λειψει πολυ..Δεν του αξιζε αυτο το τελος,φυσικα και σε κανεναν δεν αξιζει..
Αντιο..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Καλό ΣΚ!!!!!!:clapup::clapup::clapup:

Πάει το Θιμπύλλι μου!:cry_x:

Χμ...νομίζω κι εγώ σε είχα δει. Τότε στο μοναστηράκι (Θησείο) δεν ήταν; :hmm:
Ωραίο το μακρύ μαλλάκι!

Γιες!!! Θενκ γιου βερι μουτς!!!:clapup:

Μόλις γίνεται και η κηδεία του Νίκου...αντίο κύριε Μαρκορά..!:(

Βασικά θυμάμαι παλιά που ξύνιζα επειδή όλες τον θεωρούσαν ωραίο αλλά η αλήθεια είναι πως ο συγκεκριμένος ήταν καλός ηθοποιός και αρκετά συμπαθής! Ακόμα και απλός άνθρωπος να ήταν όμως, θεωρώ ότι δεν του άξιζε τέτοιο τέλος όπως δεν αξίζει γενικά σε κανέναν να φύγει με τέτοιο τρόπο απ' τη ζωή...:(


Edit: Αννούλα πιάσε κόκκινο, τα ίδια είπαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Guten Tag σε όλους!!!! :clapup::clapup:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΗΗΗΗ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!:alljumpy:

Ω ναι.

Πρέπει να πάω για κούρεμα γαμώτο... :(

Χο..:P

Που είναι κι αυτός ο Bill, να μας βάλει κανένα άσμα σήμερα που είναι και Παρασκευή!?!?!:)
Έλειπε.Τώρα γύρισε σπίτι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
ανανεωσα λιγακι το αβατορι μου. τι λετε σας αρεση? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πέρασα!!!

Πέρασα!



Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

Πέρασα!

:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top