Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,015 μηνύματα.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Καλησπέρα και σε σένα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Αποστόλη το μπουζούκι!!!:clapup::clapup::clapup: Καλησπέρα φίλε! Καλά είσαι;

Καλησπέρα! Θα σου παραθέσω απλώς το εξής για να καταλάβεις:

Συμφορές αίμα δράματα στην αυλή μου άγρια σκυλιά
μα όσα ήταν να πάθω τα 'παθα και δε με τρομάζουν πια
Γύρω μου ο τόπος καίγεται σπρώχνω ιδρωμένα σώματα
και πηδάω σ' ένα ηφαίστειο από πεινασμένα στόματα

Όποια πόρτα εδώ κι αν ανοίξεις τραγικές σκηνές θ' αντικρίσεις
Μα οι προσευχές αν γυρίζουν πίσω ξανά
και οι στροφές δε μας οδηγούν πουθενά
Είναι ωραία να πέφτεις αν αντέχεις να πέφτεις
ίσως μάθεις να πετάς τελικά


;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,015 μηνύματα.
Καλησπέρα! Θα σου παραθέσω απλώς το εξής για να καταλάβεις:

Συμφορές αίμα δράματα στην αυλή μου άγρια σκυλιά
μα όσα ήταν να πάθω τα 'παθα και δε με τρομάζουν πια
Γύρω μου ο τόπος καίγεται σπρώχνω ιδρωμένα σώματα
και πηδάω σ' ένα ηφαίστειο από πεινασμένα στόματα

Όποια πόρτα εδώ κι αν ανοίξεις τραγικές σκηνές θ' αντικρίσεις
Μα οι προσευχές αν γυρίζουν πίσω ξανά
και οι στροφές δε μας οδηγούν πουθενά
Είναι ωραία να πέφτεις αν αντέχεις να πέφτεις
ίσως μάθεις να πετάς τελικά


;)

Να πέφτεις είναι ωραία, να σε ρίχνουν δεν είναι ωραία διότι αυτό εμπλέκει και τον παράγοντα εμπιστοσύνη και ειλικρίνεια, κάτι που δεν είναι κτήμα όλων των ανθρώπων. Ευτυχώς εγώ έμαθα να πετάω αμέσως μετά από κάθε ρίξιμο και το ίδιο σου εύχομαι κι εσένα, είναι κάθαρση ψυχής!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Απίστευτο!

Έβαλα και εγώ το ονομά μου και βρήκα άλλες 2 κοπέλες με το ίδιο όνομα! Δεν πίστευα ποτέ οτι θα υπήρχε αυτή η πιθανότητα! :eek:

Εγώ πάλι έβαλα το όνομά μου και μου έβγαλε δύο σελίδεςμε συνονόματες... :mad::P:/:


Καλησπέρα Κόσμε!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ πάλι έβαλα το όνομά μου και μου έβγαλε δύο σελίδεςμε συνονόματες... :mad::P:/:

Tέτοια λέγε της.:P


Καλησπέρα Ίσι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,015 μηνύματα.
Εγώ πάλι έβαλα το όνομά μου και μου έβγαλε δύο σελίδεςμε συνονόματες... :mad::P:/:


Καλησπέρα Κόσμε!:clapup:

Καλώς το Ισιλιέλι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Γειά σου Βαλντερίδιον! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλησπέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Kαλημέεεεερες!!!!


Με το που πήρα απόφαση ότι θα πάω για μπάνιο το ΣΚ.... Χάλασε και ο καιρός...
Αυτό είναι... άμα έχει πρόγραμμα κανείς... :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλημέρες (απ το σπίτι μου για την ώρα) :D
παίζει σήμερα να μην πάω δουλειά... το σκέφτομαι και θέλω τη γνώμη σας :P

λοιπόν... η φάση έχει ως εξής
στο τμήμα μου είμαστε 4 κοπέλες (εγώ είμαι η αδερφή προϊσταμένη :P)
σήμερα που πήγα να αφήσω τον μικρό στην αδερφή μου, μου είπε ότι η μικρή της κόρη ψήνεται απ το βράδυ στον πυρετό
επειδή δεν ξέρουμε ακόμα αν είναι κρύωμα, ίωση ή παιδική ασθένεια, πήρα το βλασταράκι μου και την έκανα πίσω για το σπίτι
πήρα τηλ τον δικό μου προϊστάμενο και του λέω το και το και δεν θα έρθω σήμερα δουλειά
οκ μου λέει και φεύγω χαρούμενη ότι θα λιώσω σπίτι με τον μικρό :P
παίρνω όμως τηλ τη μία συνάδελφο να το πω και σε αυτήν και μου λέει ότι δε θα πάει ούτε αυτή, μάλλον έχει ουρολίμοξη και πέθανε όλο το βράδυ απ τους πόνους και θα πάει κι αυτή στο γιατρό
είναι λίγο πακέτο να λείπουμε και οι δυο μαζί....
μου λέει λοιπόν η πεθερά μου ότι μπορεί να φύγει αυτή απ τη δουλειά της γύρω στις 11 και να της πάω τον μικρό κατά τις 11,15 και να πάω εγώ στη δουλειά 11,30 - 4,00

τι να κάνω? :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Nα κάτσεις σπίτι. Εκτός κι αν έχετε κανα deadline που κινδυνεύει να πέσει έξω η εταιρία άμα δεν το τηρήσετε οπότε να πας...

Επίσης... τι δουλειά είναι αυτή που μπορείτε να πηγαίνετε όποτε θέλετε??? Θέλω κι εγώωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
καλημέρα:)
δεδομένου ότι ο προϊστάμενος έδωσε το ΟΚ είσαι καλυμμένη:D

αλλά αν θέλεις να είσαι τυπική και σωστή υπάλληλος κάνε αυτό που πρότεινε η πεθερά σου (εγώ δεν θα το έκανα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Nα κάτσεις σπίτι. Εκτός κι αν έχετε κανα deadline που κινδυνεύει να πέσει έξω η εταιρία άμα δεν το τηρήσετε οπότε να πας...

Επίσης... τι δουλειά είναι αυτή που μπορείτε να πηγαίνετε όποτε θέλετε??? Θέλω κι εγώωωω!
το deadline το παρέδωσα χτες :clapup:
η αλήθεια είναι ότι είναι η δουλειά που είμαι 11 χρόνια εκεί με μικρές διακοπές... φεύγω για ένα χρόνο, πάω σε άλλη δουλειά και μετά ξαναγυρίζω :hehe: (το έχω κάνει δύο φορές μέχρι τώρα)
είμαστε λίιιιιιιιιιιιιιιιγο δημόσιοι υπάλληλοι
έχει πολύ ανθρώπινες συνθήκες εργασίας σε τέτοια ζητήματα... αν έχεις κάποιο πρόβλημα δεν σου κόβουν το κεφάλι.... αν θες να πας να πληρώσεις τον λογαριασμό σου στην τράπεζα ή να πεταχτείς δίπλα να κάνεις μια δουλειά σου, το κάνεις με άνεση :D
το μείον είναι οι μισθοί :P



καλημέρα:)
δεδομένου ότι ο προϊστάμενος έδωσε το ΟΚ είσαι καλυμμένη:D

αλλά αν θέλεις να είσαι τυπική και σωστή υπάλληλος κάνε αυτό που πρότεινε η πεθερά σου (εγώ δεν θα το έκανα)
βασικά δεν το πρότεινε η πεθερά μου, εγώ την ρώτησα αν μπορεί να το κάνει γιατί είμαι γμτ μου πολύ φιλότιμη υπάλληλος και δεν θέλω να κρεμάω κανέναν
κι απ τη στιγμή που η άλλη συνάδελφος θα λείπει κι αυτή, νοιώθω ότι "κρεμάω" και το τμήμα μου αλλά και τον προϊστάμενο μου
Βασικά είπα στις άλλες κοπέλες να με ενημερώσουν στη συνέχεια της μέρας πως τσουλάει η δουλειά και να αποφασίσω στη συνέχεια το τι θα κάνω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Βασικά είπα στις άλλες κοπέλες να με ενημερώσουν στη συνέχεια της μέρας πως τσουλάει η δουλειά και να αποφασίσω στη συνέχεια το τι θα κάνω :/:

οκ, αυτό μάλλον είναι το καλύτερο, και πιστεύω ότι μάλλον δεν θα χρειαστεί να πας

Ψ. γράψε τίποτις στο θέμα με τις δυναμικές γυναίκες, πώς σου φαίνονται αυτά που γράψαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θέλω να απαντήσω και στο θέμα με τις γυναίκες αλλά επειδή υποψιάζομαι ότι θα μου βγει σεντόνι, το καθυστερώ :P

θα γράψω όμως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
work from home δεν παίζει?
θυμήθηκα μόλις ότι κάποια στιγμή ένας συνάδελφος είχε ένα πρόβλημα με το παιδί του και έπρεπε να μείνει σπίτι αλλά κάποια επείγοντα πράγματα τα είχε κάνει από κει και τα είχε στείλει.

Η τωρινή μου "προϊσταμένη" (τα " " γιατί οι συνθήκες εργασίας σε ένα εκπαιδευτικό ίδρυμα δεν είναι ίδιες με αυτές σε μια εταιρία) που έχει μικρό παιδί συχνά πυκνά αν δεν μπορεί να το αφήσει κάπου δουλεύει από το σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δυστυχώς όχι γιατί δουλεύουμε με ένα συγκεκριμένο πρόγραμμα ειδικά σχεδιασμένο για την εταιρία μας μέσω του autocad :/:
autocad έχω σπίτι αλλά το άλλο πρόγραμμα όχι και δεν μπορώ και να το αποκτήσω... είναι με κλειδί κλπ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γουδμόρνιν σας λέω!!!!


κουεδίνμ, θυμήσου λίγο που σου πλήρωσαν την άδεια.....ΜΗ ΠΑΣ.:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γουδμόρνιν σας λέω!!!!


κουεδίνμ, θυμήσου λίγο που σου πλήρωσαν την άδεια.....ΜΗ ΠΑΣ.:bleh:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
σωστό κι αυτό :hmm:

κι όσο έχει κι αυτόν τον χουχουλιάρικο καιρό έξω... :/:

:lol: :lol: :lol:
θα δω θα δω :P


edit
μαρή δε μου έστειλες ακόμα με μέλι τις φωτό απ τα παιδιά μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top