Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Καλημέρα!!! :D


Γιατί Αννούλα; Έπεσε πολύ δουλειά; :)

Ουφ μακαρι να ταν προβλημα δουλειας...
Καποιες ''ατυχιες'' που μου συνεβησαν τον τελευταιο καιρο καποια διαδικαστικα που με καθυστερουν περισσοτερο και αυτη η τραπεζα η κ@@οεθνικη που μια εχει προβλημα με το συστημα μια κανει απεργια και με καθυστερει ακομα πιο πολυ...:mad:
Και ενω θα μπορουσαν να εχουν λυθει καποια πραγματα νωριτερα εγω θα πρεπει να περιμενω ακομα πιο πολυ..Και να υποστω ενα σκ γεματο αγχος..ΦΡΙΚΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.
Wow! .... μπαρούτι μυρίζει εδώ!! Πες μου ποιός σε πείραξε και θα στον κανονίσω εγώ!!!:ropalo: .... :P
Βαλ οι κύκλοι είναι σαν τα παπούτσια όταν στενεύουν σε χτυπάνε!:D

Μπαρούτι που θα διαλύσει το σύμπαν... Έτοιμος είμαι, φτιαγμένος! Κομμάτια θα κάνω τον κύκλο μου. Μόνο οι εκλεκτοί θα επιβιώσουν. Χρειάζομαι δίπλα μου ανθρώπους που να μπορούν να πάρουν την ευθύνη για οτιδήποτε τους αναλογεί. Αηδίασα με το να προσπαθώ μια ζωή να φτιάξω τον κόσμο γύρω μου, να τον κάνω καλύτερο και ξαφνικά να ανακαλύπτω ότι έχω χάσει εμένα στην πορεία. Ας κόψουν το κεφάλι τους όλοι να μπορέσουν να επιβιώσουν και να ανεβούν σκαλιά, όπως μπόρεσα κι εγώ. Δεν βοηθάω άνθρωπο ποτέ ξανά και για τίποτα.-

Μίσησέ με για ότι είπα, αλλά τον εαυτό μου δεν τον ξαναχάνω... Κάποτε πρέπει να προστατέψω και το τομάρι μου, κι όποιος με εμποδίσει σ' αυτό θα τον πατήσω κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέραααααααααααααα!! :D :D :D


ΦΟΙΜΠΣ! Παρασκευή σήμερα! :D


Καλημέρααααααααααααααα Γιώργο!!! :clapup::clapup::clapup:

Χάθηκες και εσύ!!! Διάβασμα;



Παρασκευήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:alljumpy::alljumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλημέρααααααααααααααα Γιώργο!!! :clapup::clapup::clapup:

Χάθηκες και εσύ!!! Διάβασμα;



Παρασκευήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:alljumpy::alljumpy::alljumpy:
Να κι ένα ευγενικό παιδί!! :D :D :D
Πα-ρα-σκευ-ή! :alljumpy:



Deadlines εργασιών σου λέει κάτι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ουφ μακαρι να ταν προβλημα δουλειας...
Καποιες ''ατυχιες'' που μου συνεβησαν τον τελευταιο καιρο καποια διαδικαστικα που με καθυστερουν περισσοτερο και αυτη η τραπεζα η κ@@οεθνικη που μια εχει προβλημα με το συστημα μια κανει απεργια και με καθυστερει ακομα πιο πολυ...:mad:
Και ενω θα μπορουσαν να εχουν λυθει καποια πραγματα νωριτερα εγω θα πρεπει να περιμενω ακομα πιο πολυ..Και να υποστω ενα σκ γεματο αγχος..ΦΡΙΚΗ!


Ωχ κατάλαβα!!! Ελπίζω να φτιάξουν όλα γρήγορα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να κι ένα ευγενικό παιδί!! :D :D :D
Πα-ρα-σκευ-ή! :alljumpy:



Deadlines εργασιών σου λέει κάτι; :P


Deadlines; Όχι!!! Ευτυχώς εμείς δεν έχουμε υποχρεωτικές εργασίες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Ωχ κατάλαβα!!! Ελπίζω να φτιάξουν όλα γρήγορα!!! :)

Το ελπιζω..θενκς!Αν και το μονο που ζηταω ειναι να φιαξουν ολα κατα το ημισι τουλαχιστον σιγουρα δεν μπορουν να φιαξουν ολα μαζι...

Μπαρούτι που θα διαλύσει το σύμπαν... Έτοιμος είμαι, φτιαγμένος! Κομμάτια θα κάνω τον κύκλο μου. Μόνο οι εκλεκτοί θα επιβιώσουν. Χρειάζομαι δίπλα μου ανθρώπους που να μπορούν να πάρουν την ευθύνη για οτιδήποτε τους αναλογεί. Αηδίασα με το να προσπαθώ μια ζωή να φτιάξω τον κόσμο γύρω μου, να τον κάνω καλύτερο και ξαφνικά να ανακαλύπτω ότι έχω χάσει εμένα στην πορεία. Ας κόψουν το κεφάλι τους όλοι να μπορέσουν να επιβιώσουν και να ανεβούν σκαλιά, όπως μπόρεσα κι εγώ. Δεν βοηθάω άνθρωπο ποτέ ξανά και για τίποτα.-

Μίσησέ με για ότι είπα, αλλά τον εαυτό μου δεν τον ξαναχάνω... Κάποτε πρέπει να προστατέψω και το τομάρι μου, κι όποιος με εμποδίσει σ' αυτό θα τον πατήσω κάτω.

Τι επαθες εσυ καλο μ???Ποιος σε πειραξε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μπαρούτι που θα διαλύσει το σύμπαν... Έτοιμος είμαι, φτιαγμένος! Κομμάτια θα κάνω τον κύκλο μου. Μόνο οι εκλεκτοί θα επιβιώσουν. Χρειάζομαι δίπλα μου ανθρώπους που να μπορούν να πάρουν την ευθύνη για οτιδήποτε τους αναλογεί. Αηδίασα με το να προσπαθώ μια ζωή να φτιάξω τον κόσμο γύρω μου, να τον κάνω καλύτερο και ξαφνικά να ανακαλύπτω ότι έχω χάσει εμένα στην πορεία. Ας κόψουν το κεφάλι τους όλοι να μπορέσουν να επιβιώσουν και να ανεβούν σκαλιά, όπως μπόρεσα κι εγώ. Δεν βοηθάω άνθρωπο ποτέ ξανά και για τίποτα.-

Μίσησέ με για ότι είπα, αλλά τον εαυτό μου δεν τον ξαναχάνω... Κάποτε πρέπει να προστατέψω και το τομάρι μου, κι όποιος με εμποδίσει σ' αυτό θα τον πατήσω κάτω.

:confused: .... Δεν έχω λόγο να σε μισήσω .... :confused: Αλλά ηρέμησε λίγο βρε παιδί μου και άσε τους αφορισμούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.
Τι επαθες εσυ καλο μ???Ποιος σε πειραξε??

Έχεις νιώσει ποτέ σου σα να φλιπάρει ένας διακόπτης στο μυαλό σου και τόσο καιρό όλα αυτά για τα οποία έκανες υπομονή στους γύρω σου να μη μπορείς να τα υπομείνεις πια; Σα να βλέπεις γυμνούς όλους αυτούς που κάποτε τους είχες ντύσει με τα καλύτερα ρούχα και τους είχες βάλει στο σπίτι σου που λέγεται εμπιστοσύνη;

Αυτός ο διακόπτης γύρισε. Αφού ο κόσμος δε μπορεί να εκτιμήσει έναν καλό άνθρωπο, δεν αξίζει να έχει πια και όλα τα καλά που του χάρισα. Εγώ έφτιαξα τον κύκλο μου, εγώ τον δυνάμωσα, εγώ θα τον διαλύσω. Κι ας πάνε να παίξουνε με κανα Fischer Price ψαράκι να χαρούν γιατί εγώ έχω πιό σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ.

:confused: .... Δεν έχω λόγο να σε μισήσω .... :confused: Αλλά ηρέμησε λίγο βρε παιδί μου και άσε τους αφορισμούς!

Πρόσχωμεν! Γονάτισε Δούλη του Θεου Βάλντερ να λάβεις την ευλογία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Έχεις νιώσει ποτέ σου σα να φλιπάρει ένας διακόπτης στο μυαλό σου και τόσο καιρό όλα αυτά για τα οποία έκανες υπομονή στους γύρω σου να μη μπορείς να τα υπομείνεις πια; Σα να βλέπεις γυμνούς όλους αυτούς που κάποτε τους είχες ντύσει με τα καλύτερα ρούχα και τους είχες βάλει στο σπίτι σου που λέγεται εμπιστοσύνη;

Αυτός ο διακόπτης γύρισε. Αφού ο κόσμος δε μπορεί να εκτιμήσει έναν καλό άνθρωπο, δεν αξίζει να έχει πια και όλα τα καλά που του χάρισα. Εγώ έφτιαξα τον κύκλο μου, εγώ τον δυνάμωσα, εγώ θα τον διαλύσω. Κι ας πάνε να παίξουνε με κανα Fischer Price ψαράκι να χαρούν γιατί εγώ έχω πιό σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ.

Πρόσχωμεν! Γονάτισε Δούλη του Θεου Βάλντερ να λάβεις την ευλογία!:D

Έτσι αγριεμένο που σε βλέπω ..... φοβάμαι λίγο! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.
Έτσι αγριεμένο που σε βλέπω ..... φοβάμαι λίγο! :/:

Όντως είναι από τις λίγες φορές που είμαι ΕΤΣΙ αγριεμένος. Μου έχεις φερθεί πολύ καλά όμως και εγώ αυτό δεν το ξεχνάω.

Θα σε θυμάμαι για πάντα, εσένα και την αξιοπρεπέστατη στάση σου! Θα αμειφθείς γι αυτή!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

με το κορμί μου!:P (δεν άντεξα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΗΗΗΗΗ!!!

:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΗΗΗΗΗ!!!

:clapup::clapup::clapup::clapup:

Σου έχω πεί ποτέ ότι έχεις καταπληκτικό άβαταρ; Αυτή η γλυκιά φατσούλα είναι όλα τα Ευρώ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Κι ας πάνε να παίξουνε με κανα Fischer Price ψαράκι να χαρούν γιατί εγώ έχω πιό σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ.
όταν κάνεις παιδί, αυτό το ξανασυζητάμε:P:P:P:P:D:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Όντως είναι από τις λίγες φορές που είμαι ΕΤΣΙ αγριεμένος. Μου έχεις φερθεί πολύ καλά όμως και εγώ αυτό δεν το ξεχνάω.

Θα σε θυμάμαι για πάντα, εσένα και την αξιοπρεπέστατη στάση σου! Θα αμειφθείς γι αυτή!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

με το κορμί μου!:P (δεν άντεξα!)

:worry: .... εξακολουθώ ν' ανησυχώ! Κι ας προσπαθείς να κάνεις πλάκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σου έχω πεί ποτέ ότι έχεις καταπληκτικό άβαταρ; Αυτή η γλυκιά φατσούλα είναι όλα τα Ευρώ!;)

:redface: Σ'ευχαριστώ Valderουλινάκο! :kissing: Όταν είμαι χαρούμενη, έτσι λάμπει η φατσούλα μου! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top