Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θέλω κι εγώ διακοπές με παρέα!

Αλλά δεν το κόβω για φέτος... Όλοι χωρίζουν ή έχουν κατάθλιψη! :confused:

Ευχάριστο νέο για Βαλντεράκι: Θα βγει το sex and the city στο σινεμά και θα πάνε όλες οι κοριτσοπαρέες να το δούνε! Εφοδιάσου με ποπ κορν και πήγαινε- όλο και κάποια θα σου γυαλίσει :D


Λοιπόν, τώρα που το σκέφτομαι, θα βάλω στην υπογραφή μου "Ευχάριστο νέο για Βαλντεράκι", όπως έχει βάλει η Φοιμπς τα "μέρα" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
πάντως αυτοί που:

το κάνουν όλο το χρόνο και όχι μόνο το καλοκαίρι...
και δεν είναι όλοι ετσι καλέ, μη τα ισοπεδώνεις έτσι...


υγ: δεν έβαλα εγώ τα -1!

Το ξέρω κούκλα μου. Έτσι ακριβώς είναι, απλά το καλοκαίρι είναι πιό έντονο στα μάτια μου γιατί τότε πάω εκεί.


ΥΓ: Το ξέρω κι αυτό. Κάποιος φασίστας τα βάζει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ είμαι κλασσικός θαμώνας Ρόδου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Αν δεις την πόλη απ' την οποία κατάγομαι, θα δείς γιατί βλαστημάω κάθε καλοκαίρι που πηγαίνω εκεί. Δεν υπάρχει κανένας. Όλοι κοιτάνε την πάρτη τους, ο ένας πως θα τα κονομήσει, ο άλλος πως θα κάθεται σαν άρρωστος όλη μέρα στην τηλεόραση, βράστα και κλάφτα σύγκορμα!

Θα μου τη δώσει μου φαίνεται και θα φορτωθώ στον αδερφό μου που μάλλον θα πάει Σύρο με παρέα.:P

Καλέ ποιά πόλη είναι αυτή που ο κόσμος προτιμά την τηλεόραση από τις διακοπές;;; :eek:Είμαι πολύ περίεργη να μάθω...Επίσης Σύρο θα περάσεις τέλεια μην το σκέφτεσαι καθόλου έφυγεςςςςςςςςςς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εγώ σε κάποια φάση θα είμαι Ελαφόνησο και σε κάποια φάση Ηράκλειο.

Να έρθετε όλοι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Θέλω κι εγώ διακοπές με παρέα!

Αλλά δεν το κόβω για φέτος... Όλοι χωρίζουν ή έχουν κατάθλιψη! :confused:
το καλύτερο αντίδοτο για τη καταθλιψη!!:D
όλοι έχουμε ανάγκη λίγες διακοπούλες!!!

και στο κάτω-κάτω της γραφής αν δε πας πουθενα έλα μαζί μου Πρέβεζα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Και συνεχίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Θέλω κι εγώ διακοπές με παρέα!

Αλλά δεν το κόβω για φέτος... Όλοι χωρίζουν ή έχουν κατάθλιψη! :confused:

Ευχάριστο νέο για Βαλντεράκι: Θα βγει το sex and the city στο σινεμά και θα πάνε όλες οι κοριτσοπαρέες να το δούνε! Εφοδιάσου με ποπ κορν και πήγαινε- όλο και κάποια θα σου γυαλίσει :D


Λοιπόν, τώρα που το σκέφτομαι, θα βάλω στην υπογραφή μου "Ευχάριστο νέο για Βαλντεράκι", όπως έχει βάλει η Φοιμπς τα "μέρα" :P

Εγώ πρόλαβα και έζησα 2 χωρισμούς με 2 διαφορετικά άτομα μέσα σε 1,5 μήνα την Άνοιξη, και παρόλαυτα ήμουν ατάραχος, ζώο σκέτο.:hehe: Τι σημαίνει αυτό γιατρίνα μου; :P

Ρε εγώ το λέω κανονίστε να πάμε μια στεκίτικη εκδρομή!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να θυμίσω σε αυτό το σημείο ότι η ΟΔ έχει τη δυνατότητα να βλέπει τις αρνητικές ψήφους κι αν παρατηρηθεί κατάχρηση του συστήματος (θεός φυλάξει μακρυά από εμάς :whistle:) θα πέσει ποινή απομάκρυνσης απ το στέκι :)


κατά τα άλλα... καλησπέρα σας :D

Βαλ, όταν είναι καλοκαίρι και είσαι μόνος έχει το θετικό ότι μπορείς να πας ότι ώρα γουστάρεις στην παραλία και να μην κάθεσε παραπάνω απ όσο αντέχεις επειδή η τσιπιρίκα θέλει να τσιρτσιριστεί κάτω απ τον ήλιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
@Δανάη: Αμέεεεεε :D Βασικά να ψήσουμε τον Άποστολ και τον Μαυράκιους και αυτούς να πάμε κάπου! Δεν με εμπνέει πάλι η περσινή σύνθεση :redface::P

@Βάλντερ:Καλά εσύ δεν τα είχες με μία κοπέλα σοβαρά; Τόσο πίσω έχω μείνει; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Εγώ λέω δεν μαζεύεστε μια μέρα για καφέ να γνωριστείτε αν δεν το έχετε κάνει ήδη και όσοι ταιριάζετε να οργανωθείτε να πάτε κάπου μαζί;;;;Και αφήστε τους υπόλοιπους με καταθλίψεις, χωρισμούς και τηλεοράσεις.....Κρίμα να χάνουμε καλοκαίρια άσκοπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
να θυμίσω σε αυτό το σημείο ότι η ΟΔ έχει τη δυνατότητα να βλέπει τις αρνητικές ψήφους κι αν παρατηρηθεί κατάχρηση του συστήματος (θεός φυλάξει μακρυά από εμάς :whistle:) θα πέσει ποινή απομάκρυνσης απ το στέκι :)
Το ξέρουμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
@Δανάη: Αμέεεεεε :D Βασικά να ψήσουμε τον Άποστολ και τον Μαυράκιους και αυτούς να πάμε κάπου! Δεν με εμπνέει πάλι η περσινή σύνθεση :redface::P
ουτε και μενα...
τον Μαυρακη δεν τον κοβω παντως...
αλλα Αυγουστο, τον Ιουλη είμαι κλεισμενη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το παρακάνει όμως. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Καλέ ποιά πόλη είναι αυτή που ο κόσμος προτιμά την τηλεόραση από τις διακοπές;;; :eek:Είμαι πολύ περίεργη να μάθω...Επίσης Σύρο θα περάσεις τέλεια μην το σκέφτεσαι καθόλου έφυγεςςςςςςςςςς...

Κιάτο Κορινθίας! Νεκρόπολη σκέτη!:eek::/:

Θενκ γιου για την παρότρυνση για το νησί!!!:clapup:

Και συνεχίζει...

Έχει καταπιεί duracell φασιστίνης!:P


Αρχική Δημοσίευση από ΚΟΥΕ:
Βαλ, όταν είναι καλοκαίρι και είσαι μόνος έχει το θετικό ότι μπορείς να πας ότι ώρα γουστάρεις στην παραλία και να μην κάθεσε παραπάνω απ όσο αντέχεις επειδή η τσιπιρίκα θέλει να τσιρτσιριστεί κάτω απ τον ήλιο

Καλησπέρα Κουέ μου! Άσε πέρσι δεινοπάθησα, απο παραλία σε παραλία και ξάπλα επι ώρες πέρσι στον ήλιο, άλλη δουλειά όχι, μόνο ξάπλα! Εγώ τράβαγα τα ζόρια τότε και μετά από πολύ καιρό ανακάλυψα κι όλας ότι το μαύρισμα ήταν για αλλουνού τα μάτια, αμ αυτό που το πας μου λες; Και ηλιοδαρμένος και κερατάς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ λέω δεν μαζεύεστε μια μέρα για καφέ να γνωριστείτε αν δεν το έχετε κάνει ήδη και όσοι ταιριάζετε να οργανωθείτε να πάτε κάπου μαζί;;;;Και αφήστε τους υπόλοιπους με καταθλίψεις, χωρισμούς και τηλεοράσεις.....Κρίμα να χάνουμε καλοκαίρια άσκοπα.

βρε όλη την ώρα συναντιόμαστε για καφέ :P
και πριν 15 μέρες πάλι συναντηθήκαμε :P
δεν το είχες δει να έρθεις να μας τιμήσεις ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Σοκολατί κερατάς όμως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
@Βάλντερ:Καλά εσύ δεν τα είχες με μία κοπέλα σοβαρά; Τόσο πίσω έχω μείνει; :confused:

Πολύ πίσω! Έχω αλλάξει 2 από τότε και δεν είμαι περήφανος γι αυτό το ρεκόρ, πίστεψέ με! Τώρα είμαι ελεύθερος αν ενδιαφέρεσαι! :P (Δεν ενδιαφέρεσαι, απλά για ατάκα το πέταξα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
βρε όλη την ώρα συναντιόμαστε για καφέ :P
και πριν 15 μέρες πάλι συναντηθήκαμε :P
δεν το είχες δει να έρθεις να μας τιμήσεις ε?

Το είχα δει αλλά βάφτιζα τον μικρό μου και δεν μπορούσα να λείψω από την βάφτιση...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το είχα δει αλλά βάφτιζα τον μικρό μου και δεν μπορούσα να λείψω από την βάφτιση...:P

έλα ρε! δεν το είδα και στο άλλο φόρουμ, μου διέφυγε :P
να σου ζήσει ο νεοφώτιστος λοιπόν!
και το όνομα αυτού? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top