Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Δεν είπα ότι είναι φιλία ... 3 μήνες είναι πολύ λίγοι. Όσο για τη φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών, υπάρχει και παραϋπάρχει, έχω πολλούς φίλους άντρες! Εσύ άμα θες πέσε ανάποδα σαν καρέτα καρέτα ή κάνε τούμπες σαν μονάχους μονάχους και τραγούδα όσο θες το Qele Qele (έχω και μια καλή φουστίτσα να σου δώσω, γιατί το συγκεκριμένο θέλει τη σωστή φουστίτσα), αλλά πάψε επιτέλους να είσαι απόλυτος με αυτό το θέμα.
Εγώ θα σε προκαλώ, γιατί ψοφάω στο γέλιο μ' αυτά που γράφεις κι ας φωνάζουν τα πλήθη ότι θέλουν και ας νομίζεις ότι σε γουστάρω. Your problem baby!!!! :P

Δεν είμαι απόλυτος, είναι η γνώμη μου, η φιλοσοφία μου, κάτι που αποτελεί και την προστασία μου από διάφορες ενοχλητικές συνέπειες. Δεν είσαι υποχρεωμένη να συμφωνήσεις μαζί μου, αλλά επιθυμώ να γίνει σεβαστό....baby!:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Χμ δεν νομίζω να υπάρχουν κάπου 10 π.χ. θεωρίες όπου είναι επίσημα αναγνωρισμένες, επειδή μια τόσο γενικόλογη θεωρία δεν μπορεί να υπάρχει μιας και θα πρέπει συνδυάζει όλους τους συντελεστές κάτι που είναι αδύνατον. Όπως επίσης δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος αλαζόνας που να θεωρεί ότι μπορεί να πει αυτή η θεωρία ταιριάζει στην Ελλάδα.

Πρόσφατα διάβαζα κάποια προσπάθεια να συνδυάσει τα έξοδα και έσοδα αλλά και την αμοιβή του επιχειρηματία με την επιχειρηματικότητα. Ωστόσο φοβάμαι ότι δεν σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο

να σου δώσω ένα μαιλ να τα πεις αυτά (που πολύ μου αρέσανε!) στον #%^#^&#$^#%^ που νομίζει ότι έχει από κάτω του τους ... σούπερ αναλυτές της ελληνικής κοινωνίας και θα πρέπει να απαντήσουμε στην ερώτηση, η οποία έχει τεθεί ακριβώς όπως την έγραψα!!! :mad: [σσ.το ακροατήριο είναι μηχανικοί και 2-3 βιολόγοι... κανείς μας δεν έχει σχέση με αυτά και αυτό το ερωτηματολόγιο είναι υποχρεωτικό για να εκπληρωθούν οι υποχρεώσεις του προγράμματος από το οποίο χρηματοδοτούμαι... αλλά είναι τόσο ξέμπαρκα αυτά που ρωτάει που... τι να πω δλδ!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν είμαι απόλυτος, είναι η γνώμη μου, η φιλοσοφία μου, κάτι που αποτελεί και την προστασία μου από διάφορες ενοχλητικές συνέπειες. Δεν είσαι υποχρεωμένη να συμφωνήσεις μαζί μου, αλλά επιθυμώ να γίνει σεβαστό....baby!:whistle::P

Αν το θέτεις έτσι σεβαστό....baby .... :P
Αν και πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα μου πεις ότι έχω δίκιο, διότι εμείς θα γίνουμε φίλοι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Αν και πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα μου πεις ότι έχω δίκιο, διότι εμείς θα γίνουμε φίλοι! :P

You can try, αλλά σιγά μην πετύχεις τίποτα!:P

















ΥΓ: έτσι θα λέμε στον κόσμο, το μικρό μας πονηρό μυστικό όμως θα μείνει για πάντα κρυφό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
φίλους λέει ... όχι φίλες!

Δε μπήκες στον κόπο όμως της ανάλυσης του στίχου οεοοοοο:worry:

Τεσ πα για την ιστορία...

και ίο πιστέυω στην φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών και μπορώ να το πω εκ πείρας .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
You can try, αλλά σιγά μην πετύχεις τίποτα!:P


ΥΓ: έτσι θα λέμε στον κόσμο, το μικρό μας πονηρό μυστικό όμως θα μείνει για πάντα κρυφό!

I will και να δεις που θα το πετύχω!!!! ;)

ΥΓ: στον κόσμο μπορείς να λες ότι θες! Δεν με απασχολεί! :pfff:


Δε μπήκες στον κόπο όμως της ανάλυσης του στίχου οεοοοοο:worry:

Τεσ πα για την ιστορία...

και ίο πιστέυω στην φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών και μπορώ να το πω εκ πείρας .:)

μπήκα στην ανάλυση, απλά το τραγουδάκι το απευθύνει γυναίκα σε άντρα και του λέει ότι δεν θέλει τέτοιους φίλους! Στην περίπτωσή μας ο Βαλ (που είναι αγοράκι) λέει σ' έμενα (που είμαι κοριτσάκι) ότι δεν πιστεύει στη φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών. Άρα θα έπρεπε να μου πει "δεν θέλω τέτοιες φίλες", που και πάλι άκυρο θα ήταν διότι το τραγουδάκι το λέει κάποια σε κάποιον, με τον οποίο τα είχε και δεν ήθελε να μείνουν φίλοι, όπως προφανώς θα της είπε αυτός. Εγώ με τον Βαλ δεν είχα τίποτα, άρα το θέμα μας είναι αν θα γίνουμε φίλοι κι όχι αν θα μείνουμε φίλοι!

Όσο για την ιστορία ....
Φυσικά και μπορεί να υπάρξει φιλία και πολύ δυνατή μάλιστα, με την προϋπόθεση πάντα ότι κανείς από τους δυο δεν τρέφει (κρυφά ή φανερά) αισθήματα για τον άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Πάω για διάβασμα!:) Σας φιλώ, τα λέμε αργότερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
I will και να δεις που θα το πετύχω!!!! ;)

ΥΓ: στον κόσμο μπορείς να λες ότι θες! Δεν με απασχολεί! :pfff:




μπήκα στην ανάλυση, απλά το τραγουδάκι το απευθύνει γυναίκα σε άντρα και του λέει ότι δεν θέλει τέτοιους φίλους! Στην περίπτωσή μας ο Βαλ (που είναι αγοράκι) λέει σ' έμενα (που είμαι κοριτσάκι) ότι δεν πιστεύει στη φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών. Άρα θα έπρεπε να μου πει "δεν θέλω τέτοιες φίλες", που και πάλι άκυρο θα ήταν διότι το τραγουδάκι το λέει κάποια σε κάποιον, με τον οποίο τα είχε και δεν ήθελε να μείνουν φίλοι, όπως προφανώς θα της είπε αυτός. Εγώ με τον Βαλ δεν είχα τίποτα, άρα το θέμα μας είναι αν θα γίνουμε φίλοι κι όχι αν θα μείνουμε φίλοι!

Όσο για την ιστορία ....
Φυσικά και μπορεί να υπάρξει φιλία και πολύ δυνατή μάλιστα, με την προϋπόθεση πάντα ότι κανείς από τους δυο δεν τρέφει (κρυφά ή φανερά) αισθήματα για τον άλλο!

Το οτι μπορεί να του συνέβει κάτι ανάλογο, που περιγράφεται στους στίχους, με μια μια κοπέλα... δε παίζει δηλαδή...? :/: οκ, νοτσες προμπλεμας...

qele qele then... παραθέτω τους στίχους του μιας και το αναφέρατε :hehe:

Yes Im Hay hoghits
Yeka berem
Hoveh sareri
Louyseh arevi

You wanna be with me
You think and dream of me
Come qele, move qele

Instead of watching me
You should be reaching me
Come qele, move qele

(Qe... qe... qe... qele)

Qele, qele
Qele, qele
Qele, qele
Qele...

Time is reaching height
You should make it right
To end our fight
Just hold me tight

Hold me tight
Hold me tight, qele...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σας χαιρετώ, πάω για καφέ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ΚΕ ο άντρας μου θα χαρεί πολύ χάρη σε σένα
μου έχεις ανοίξει την όρεξη με το κολασμένο άβατάρ σου και μαγειρεύω παστίτσιο που είναι από τα αγαπημένα του φαγητά:D


ψ. πώς πήγε ο φόρτος εργασίας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
να σου δώσω ένα μαιλ να τα πεις αυτά (που πολύ μου αρέσανε!) στον #%^#^&#$^#%^ που νομίζει ότι έχει από κάτω του τους ... σούπερ αναλυτές της ελληνικής κοινωνίας και θα πρέπει να απαντήσουμε στην ερώτηση, η οποία έχει τεθεί ακριβώς όπως την έγραψα!!! :mad: [σσ.το ακροατήριο είναι μηχανικοί και 2-3 βιολόγοι... κανείς μας δεν έχει σχέση με αυτά και αυτό το ερωτηματολόγιο είναι υποχρεωτικό για να εκπληρωθούν οι υποχρεώσεις του προγράμματος από το οποίο χρηματοδοτούμαι... αλλά είναι τόσο ξέμπαρκα αυτά που ρωτάει που... τι να πω δλδ!]
Μακάρι να είχα scanner θα σου έστειλα 3-4 σελίδες και θα έκανες ένα copy-paste 5-6 αλλαγές, 2-3 delete και θα ήσουν ok :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μακάρι να είχα scanner θα σου έστειλα 3-4 σελίδες και θα έκανες ένα copy-paste 5-6 αλλαγές, 2-3 delete και θα ήσουν ok :(
ίσως μπορείς να βγάλεις φωτογραφία τις σελίδες με ψηφιακή υψηλής ανάλυσης και να της στείλεις τις φωτογραφίες. το έχω κάνει με εξαιρετική επιτυχία;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Κρίση πανικού:


ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΑ ΓΒΕ και καταλογισμούς αυτών!!!:mad::mad::mad: ΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!:mad:


Τέλος κρίσης πανικού!

Επιστρέφω να διαβάσω ΓΒΕ και να τα καταλογίσω ανάθεμα την ώρα και τη στιγμή που ξανάγινα φοιτητής.:mad:

Τα λέμε μετά... ξέρετε κλασσικά σε κανα 3ωρο πάλι αν θα χω τελειώσει το μαρτύριο!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Απλά είμαστε 2 γνωστοί με ισχυρό το στοιχείο της εμπιστοσύνης αλλά και του ερωτισμού που ποτέ δε θα ολοκληρωθεί για άλλους λόγους....simply put πάντα!:P



Mέτρησες!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρες κόζμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλημέρεςςςςςςςςςςςςςςςςς :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
morning μικρέ και χαριτωμένε κόζμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα σ' όλους!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top