Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
όου σιτ:hmm:
κλείσε το στέκι και ανασκουμπώσου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Θα το κλείσω... απλά έπαιρνα κουράγιο πριν ξεκινήσω :P

οι μελοθάνατοι σας χαιρετούν.... :hello: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα, πώς πάτε; βγάζω κόστοι έργων και δεν μπορώ να χαζολογησω πολλύ, τι νέα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γεια σου κοριτσάκι.:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπίλ; που είσαι καλό μου;

Φοιβάκι; πώς πάς;

Καλημέρα σας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα Μάνια μου.:)
Εδώ γύρω.
Πώς πας;

Καλά, σε χάσαμε, πώς περνάς; τι έγινε; έγινες πολυάσχολο παιδί;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλά, σε χάσαμε, πώς περνάς; τι έγινε; έγινες πολυάσχολο παιδί;:P

Καλά είμαι.Κάτι προέκυψε γι αυτό χάθηκα.(Βασικά εδώ ήμουν αλλά αόρατος).Δεν ήμουν και στα πιο high μου.
Τώρα μπορείς να με βλέπεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλά είμαι.Κάτι προέκυψε γι αυτό χάθηκα.(Βασικά εδώ ήμουν αλλά αόρατος).Δεν ήμουν και στα πιο high μου.
Τώρα μπορείς να με βλέπεις.:P

Η σχολή; ή είμαι λάθος στην ερωτηση;:P

Μου έλειψες πολλύ, όταν τελειώσει το χάος εδώ θέλω να τα λέμε όπως πρίν, μου λίπεις παλιόπαιδό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλημέρα mania μου!!! Αγάπη μου!!! Λατρεία μου!!! Μεγάλη αμαρτία μου!!!



Καλημέρα σε όλους!





Για λίγο ακόμη μαζί σας μέχρι να φύγω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η σχολή; ή είμαι λάθος στην ερωτηση;:P

Μου έλειψες πολλύ, όταν τελειώσει το χάος εδώ θέλω να τα λέμε όπως πρίν, μου λίπεις παλιόπαιδό:)

Και η σχολή.:P
Και κάτι άλλο που μου έτυχε την Δευτέρα με το που έφτασα Πάτρα.:mpinelik:

Τί λέει η όμορφη Ρόδος;Εδώ έχει αρχίσει και κάνει ζέστη.Θέλω παραλία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Kαλημέρα mania μου!!! Αγάπη μου!!! Λατρεία μου!!! Μεγάλη αμαρτία μου!!!

Καλημέρα σε όλους!

Για λίγο ακόμη μαζί σας μέχρι να φύγω.:D

Παρανομη μου αγάπη πικρό μου ρυζικό, απο όλα μου τα λάθοι είσαι το πιό γλυκό_Σακελαρίου:P

Πώς πας βασιλειά μου:)

Και η σχολή.:P
Και κάτι άλλο που μου έτυχε την Δευτέρα με το που έφτασα Πάτρα.:mpinelik:

Τί λέει η όμορφη Ρόδος;Εδώ έχει αρχίσει και κάνει ζέστη.Θέλω παραλία!

Υπομονή μπίλ, θα περάσει θα δείς, όλα τελικά ξεπερνιούντε;)(μηλάει η πείρα:P)

Εγώ έχω γίνει αραπάκι απο τα μπάνια, αφού βλέπω στην παραλία όλους γάλα και γώ κατράμι:P

Εχει υπέροχο καιρό και υπέροχες παραλίες, φτάνουν αυτά για να σε δελεάσω;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλά είμαι Μάνια(ρι) μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Υπομονή μπίλ, θα περάσει θα δείς, όλα τελικά ξεπερνιούντε;)(μηλάει η πείρα:P)

Εγώ έχω γίνει αραπάκι απο τα μπάνια, αφού βλέπω στην παραλία όλους γάλα και γώ κατράμι:P

Εχει υπέροχο καιρό και υπέροχες παραλίες, φτάνουν αυτά για να σε δελεάσω;:hmm:
Ξεπερνιούνται.Άντε να περάσει κι ο πόνος.:mpinelik:(άλλη φορά θα κουβαλάω και σφεντόνα μαζί μου:P)

Δε χρειάζεται να με δελεάσεις.Ούτως ή άλλως θα έρθω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Kαλημέρα...
ΠΡΟΣ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ:

ΡΕΕΕΕ, όταν αντιγράφετε στις εργασίες προσέχτε λίγο πως το κάνετε... Δεν τα διορθώνουν μλκ (κατά κανόνα :P) και όταν κάνετε clopy paste αισχρού βαθμού ακόμα και να θέλει να κάνει τα στραβά μάτια [και να το παίξει μλκ] ο εκάστοτε διορθωτής δεν ... μπορεί... επαναστατεί το εγώ του :P


[μετά από 2 ώρες διόρθωσης εργασιών μου βγήκε αυθόρμητο σολλυ :redface:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
α, δηλαδή τόσα χρόνια οι διορθωτές το ξέραν ότι οι εργασίες μας ήταν αντιγραφή;:redface:

να σου πω την αλήθεια το υποψιαζόμουν:hehe:
εγώ πάντως ήμουν διακριτική, άλλαζα την γραμματοσειρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
α, δηλαδή τόσα χρόνια οι διορθωτές το ξέραν ότι οι εργασίες μας ήταν αντιγραφή;:redface:

να σου πω την αλήθεια το υποψιαζόμουν:hehe:
εγώ πάντως ήμουν διακριτική, άλλαζα την γραμματοσειρά

αν μπορούσες να δεις ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ φωνάζει η αντιγραφή [ακόμα και η προσεγμένη :P] θα είχες ευχαριστήσει πολλούς μεταπτυχιακούς για τους όποιους καλούς βαθμούς σου στα εργαστήρια ;):):D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Καλημέρα... Ναι έχω ΝΕΥΡΑ!:mad:

Αφού είχα σπίτι και σε άλλο μέρος των Αμπελοκήπων ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ ήρθα και έμεινα στου καταραμένου την περιοχή με όλους τους ηλίθιους και άξεστους μπουρτζόβλαχους και όλους τους κανίβαλους που ψωμί δεν είχαν να φάνε και μόλις πήραν ένα ηχείο πρέπει να ακούει όλη η γειτονιά ασταμάτητα τις σαχλαμάρες που τους κάνουν να νιώθουν high ανεύ μαστούρας.

Θα τους πάρει και θα τους σηκώσει μα την Παναγία!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top