Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ρε τι ωραία που ξεκίνησε η μέρα μου... βγήκε πρόγραμμα εξεταστικής και αρχίζω Παρασκευή και 13 :eek: με τη Λογιστική που έχω κοπεί 7 φορές με 3...:eek:

Στο τέλος να το δείτε αυτό θα μου μείνει για πτυχίο....:P

Να δεις που αυτή τη φορά θα το περάσεις! :D

Γιώργο καλημέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Σας επισυνάπτω gif εικόνα σε .zip apo mail που μου ήρθε . View attachment 3136
Η "κυρία" ... είναι αγγλίδα τουρίστια, απο τα "καλά" κορίστια που βλέπουμε κάθε τέτοια εποχή στα δελτία των ειδήσεων ... στο Φαληράκι και τη Χερσόνησο...
αλλά αυτή τη φορά η "κυρία" λογάριασε χωρίς τον Παππού
... :clapup:
Τα σχόλια δικά σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλημέρα σίμπυ μου!!! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Παρούσα! Πες τη μέρα θες να είναι και αυτόματα θα γίνει! ;)





Προς το παρόν θα χρησιμοποιήσω της Palladin! :P


:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά:)

Χάθηκα γιατί προέκυψε ένα θέμα στην δουλεία κ αποχώρησα:(, τώρα τρέχω κ δεν φτάνω να βρω άλλη.:(

Αν τελικά θα βρω δεν ξέρω τι θα γίνει με το θέμα internet κ τι δυνατότητες θα έχω να μπαίνω.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
πω πω κρίμα κακερλάκι:(
καλή επιτυχία στην ανεύρεση νέας δουλειάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλή τύχη Κακερλάκι, να έχεις εμπιστοσύνη στις ικανότητές σου και σύντομα θα βρεις κάτι καλύτερο!!! Στο εύχομαι ολόψυχα!!! :kissing:

Μην ανησυχείς για το internet. Εμείς εδώ θα είμαστε και θα σε περιμένουμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ευχαριστώ παλαντιν μου:)

κ σε εσενα Isiliel μου το ξέρω ότι θα με περιμένετε κ να ξέρετε ότι θα μου λείψετε πολύ.:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
kareklaki μου ελπίζω να πάνε όλα καλά βρε στην ανεύρεση δουλειάς!

Αν και δεν μπορεί, μεγάλο νησί είστε, τουρισμό έχετε, όλο και κάτι θα βρεθεί! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
kareklaki μου ελπίζω να πάνε όλα καλά βρε στην ανεύρεση δουλειάς!

Αν και δεν μπορεί, μεγάλο νησί είστε, τουρισμό έχετε, όλο και κάτι θα βρεθεί! :)

Ναι δεν έχω προβλημα τόσο σε αυτό απλα το ότι εφυγα μετα απο 3 χρόνια για μένα είναι πολύ δύσκολο.Ειδικά ψυχολογικά:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ναι δεν έχω προβλημα τόσο σε αυτό απλα το ότι εφυγα μετα απο 3 χρόνια για μένα είναι πολύ δύσκολο.Ειδικά ψυχολογικά:(

Μην ανησυχείς, όλα για καλό είναι :)


:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γεια σου borat!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Καλησπέρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλησπέρες :)




κακερλάκι μου δεν ξέρω τι να πω :/:
εύχομαι να είναι για καλό
δεν ξέρω αν θα το δεις σχετικά σύντομα το ποστ μου αλλά όπως και να έχει... εγώ εύχομαι σύντομα να βρεις κάτι ακόμα καλύτερο και να έχεις και ιντερνετ να σε βλέπουμε κοντά μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Είμαι πτώμα, δε πάει άλλο αυτή η κατάσταση.
Θέλω διακοπές και ποτέ ξανά εξεταστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλέ καλημέρα καλέεεεεεεεε
ξυπνήστε και μιλήστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dj.deniss

Νεοφερμένος

Ο dj.deniss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
καλημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
καλημέρα! Είμαι ξύπνια και ομιλητική:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χαίρομαι :D
εγώ γελάω για να μην κλάψω :P

έφαγα μια ........... ΝΑ με το συμπάθιο εδώ στη δουλειά....
πρέπει ως τη Δευτέρα να παραδώσω δουλειά που κανονικά χρειάζεται 2 βδομάδες και μου την έδωσαν χτες το μεσημέρι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top