Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Το άβαταρ είναι ο Edgar Allan Poe.

Η εικόνα στην υπογραφή είναι από Lovecraft.

Οι στίχοι στην υπογραφή είναι από Nine inch nails.




Και οι τρεις είναι respect οπότε δεν ακούω κουβέντα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Οι Nine Inch Nails έχουν ew όνομα αλλά είναι όντως respect :)

Λοιπόν τώρα είμαι καλά... Είδα Nivo στα καλλιστεία! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Hello,

Σήμερα μου ήταν σκατά ημέρα ... μου χάλασε το κινητό μου αξίας 750ευρώ (TyTN II) :( Και μάλιστα όχι από δικό μου λάθος ... Anyway

Είμαι σπαμμερ το ξέρω :D
Χάλασε ντιπ; Γιοκ; 750? στον Φρόντο;
Palladinάκι μου να σαι καλά... Δεν τσακωθήκαμε, είναι μία περίεργη φάση και δεν απέκλεισε το γεγονός κάποια στιγμή να τα ξαναφτιάξουμε.
Εγώ που είπαμε ότι δύσκολα εμπιστεύομαι και είμαι καχύποπτος, νομίζω ότι απλά το παιδί ψάχνεται και του γυάλισε κάτι άλλο ή βαρέθηκε. Το να δηλώνεις ότι μπορεί κάποια στιγμή να τα ξαναφτιάξετε, πάνω που χωρίζετε, είναι υποκρισία του κερατά και δείχνει ότι απλά θέλεις να έχεις μια καβάτζα για τις ορέξεις σου και να μην μείνεις στο ράφι.

Sorry που φαίνομαι σκληρός, αλλά...:/:
Η εθνική έχασε 2-1 από την Ουγγαρία... Οκ τώρα?:P
3-2 ήταν :pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
μπορεί κάποιος καταπληκτικός μοντ να ρεγουλάρει την θηριώδη υπογραφή μου πλιζ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγώ που είπαμε ότι δύσκολα εμπιστεύομαι και είμαι καχύποπτος, νομίζω ότι απλά το παιδί ψάχνεται και του γυάλισε κάτι άλλο ή βαρέθηκε. Το να δηλώνεις ότι μπορεί κάποια στιγμή να τα ξαναφτιάξετε, πάνω που χωρίζετε, είναι υποκρισία του κερατά και δείχνει ότι απλά θέλεις να έχεις μια καβάτζα για τις ορέξεις σου και να μην μείνεις στο ράφι.

Sorry που φαίνομαι σκληρός, αλλά...:/:

Μα γι' αυτό χωρίσαμε... Για να μην είμαι στο περίμενε. Από εκεί και περα μου είπε να ζήσω τη ζωή μου κι αν κάποια στιγμή βρεθούμε και οι δύο σε φάση που να θέλουμε να ξαναείμαστε μαζί, τότε το συζητάμε πάλι. Αυτό είναι όλο.
Εγώ βέβαια του απήντησα ότι αν χωρίσουμε τώρα, θα είναι και οριστικό- όχι θα δούμε και τέτοια, δε μ' αρέσουν οι φλου καταστάσεις
Ο συγκεκριμένος δεν νομίζω να του γυάλισε άλλη- θα μου το έλεγε! Σοβαρά! Μας παρα-έμεινε το φιλικό από παλιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μα γι' αυτό χωρίσαμε... Για να μην είμαι στο περίμενε. Από εκεί και περα μου είπε να ζήσω τη ζωή μου κι αν κάποια στιγμή βρεθούμε και οι δύο σε φάση που να θέλουμε να ξαναείμαστε μαζί, τότε το συζητάμε πάλι. Αυτό είναι όλο.
Εγώ βέβαια του απήντησα ότι αν χωρίσουμε τώρα, θα είναι και οριστικό- όχι θα δούμε και τέτοια, δε μ' αρέσουν οι φλου καταστάσεις
Ο συγκεκριμένος δεν νομίζω να του γυάλισε άλλη- θα μου το έλεγε! Σοβαρά! Μας παρα-έμεινε το φιλικό από παλιά :P
Χαίρομαι που είχες τη δύναμη (και ωριμότητα για μένα) να του ξεκαθαρίσεις τη θέση σου, για το οριστικό της υπόθεσης. Επανασυνδέσεις συνήθως (με μικρές εξαιρέσεις) περισσότερο κακό κάνουν, φέρνοντας πόνο τουλάχιστον στον ένα από τους δυο, που ακόμα θέλει πολύ τον άλλο.

Πρόσεξε τα λόγια πάντως που είπε η ΚουΕ πιο πριν, είναι πολύ σωστά :)

Κατά τ' άλλα, η ζωή συνεχίζεται. Δεν λέω να μην στεναχωρηθείς, αλίμονο, θα ήσουν αναίσθητη τότε. Απλά μην σε πάρει από κάτω, δεν αξίζει :)


:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ξέρεις είμαι στενοχωρημένη επειδή δεν θα είμαστε όπως ήμασταν... Είμαι στενοχωρημένη επειδή θυμάμαι πώς με κοίταζε όταν έφυγα και πώς μου μίλησε μετά... Μου είπε "Το ξέρω ότι αυτό θα το μετανιώσω αργότερα" και με έκανε κι εμένα χειρότερα...

Τον αγαπάω, απλά.


Τέλος συζήτησης τώρα, δεν βγάζει πουθενά και δεν έχει και νόημα να τα θυμάμαι ξανα


Ευχαριστώ για όλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Α
Πάντως ευτυχώς που δεν είπε κανείς ακόμα "Ε, τόσοι κυκλοφορούν στο ΕΜΠ..." -θα σκότωνα άνθρωπο γι' αυτό :knife::down:

ahahahhaha.... ΣΕ ΝΙΩΘΩ!!!! :P:P:P:P:P


(ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ)
Καλημέρες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ahahahhaha.... ΣΕ ΝΙΩΘΩ!!!! :P:P:P:P:P


(ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ)
Καλημέρες!!!!

καλημέρα:D
κι εγώ σας νιώθω, 5 χρόνια εκεί μέσα, τίποτα δεν έγινε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέραααααααααααααααααααααααα
:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Hello world!!!

Καλημέρα παιδια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέραααααααααααααα!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημερούδια παίδες!!!!!! :D

Φοίμπς ...... ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
καλημέραααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλημέρα παύλες!Ο μέταλ σας χαιρετεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top