Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
[/font]
Σε μενα!:D

Και σε μένα!:)

Και αυτό που λες για κοινή παρέα μαλ@κία είναι (σόρυ κιόλας), αφού δεν εμφανίζεται και ποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
[/font]
Σε μενα!:Dκαι αν θες σε καποιον να ξεσπασεις εδω ειμαι παλι! η υπομονη ειναι κατι που με χαρακτηριζει!(ή και η αναισθησια δε ξερω!)

Ισως να θελει λιγο χρονο μονος του να βαλει τα πραγματα σε μια ταξη...να σκεφτει, να βαλει τις προτεραιοτητες του.. γιατι παρα έκανε πολλα πραγματα και λογικο να τον καταβαλλουν καποια στιγμη :/:

Το ξέρω... Απλά δεν ξέρω τι να κάνω, πώς να το χειριστώ ή τι να σκεφτώ.

Και πρέπει να κάτσω τώρα να γράψω και για τον κορεσμένο καλομέλανα! :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Και σε μένα!:)

Και αυτό που λες για κοινή παρέα μαλ@κία είναι (σόρυ κιόλας), αφού δεν εμφανίζεται και ποτε.

Ρε Άποστολ, έχει τη δουλειά... Μεσημέρι τελειώνει. Από Σεπτέμβρη θα έρχεται κανονικά ούτως ή άλλως- τελειώνει και η σύμβαση.

Ευχαριστώ ρε παιδιά... :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ρε Άποστολ, έχει τη δουλειά... Μεσημέρι τελειώνει. Από Σεπτέμβρη θα έρχεται κανονικά ούτως ή άλλως- τελειώνει και η σύμβαση.

Ευχαριστώ ρε παιδιά... :hug:

Λοιπόν, τα είχαμε πει ήδη αλλά τα επαναλαμβάνω: Τετάρτη ή Πέμπτη (ανάλογα ποια μέρα δίνω δίπλωμα) καφέ οι δυο μας να θάψουμε κόσμο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,025 μηνύματα.
Εγώ να πάω για ξύρισμα σιγά σιγά!:)


ΥΓ: Καλυψώ περαστικά! Πάρε ένα άσμα να ρθεις στα ίσα σου:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Το ξέρω... Απλά δεν ξέρω τι να κάνω, πώς να το χειριστώ ή τι να σκεφτώ.
δε νομιζω οτι μπορεις να κανεις κατι...ειναι δικο του θεμα...απλα δωστου λιγο χρονο :/:
Και πρέπει να κάτσω τώρα να γράψω και για τον κορεσμένο καλομέλανα! :mpinelik:
:P χεσε τον καλομελανα και να την καθυστερησεις λιγο την εργασια δε πειράζει δε φαινεται εξαλλου πουθενα η ημερομηνια παράδοσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:bigarmhug

ως γριά και βετεράνος σε τέτοια θέματα :P, έχω να δηλώσω...
"θα περάσει!" :)

επίσης έχεις μια ωραιότατη εξεταστική να έρχεται οπότε πρέπει να διαβάσεις!

[εμ...άσχετο ηθελες καλά να πάθεις! :P:P]


Γριά (:P), μήπως θες εσύ να βγούμε;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Γριά (:P), μήπως θες εσύ να βγούμε;:D

Boratιε αν θες γενικώς παρέα για ποτό, εγώ το ψήνω. Γείτονες είμαστε στο κάτω-κάτω!;)

Τώρα αν θες θηλυκή παρέα, μάλλον δεν μπορώ να σε βοηθήσω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Λοιπόν, τα είχαμε πει ήδη αλλά τα επαναλαμβάνω: Τετάρτη ή Πέμπτη (ανάλογα ποια μέρα δίνω δίπλωμα) καφέ οι δυο μας να θάψουμε κόσμο!;)
ωχ καταλαβα θα θρηνήσουμε θυματα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:P χεσε τον καλομελανα και να την καθυστερησεις λιγο την εργασια δε πειράζει δε φαινεται εξαλλου πουθενα η ημερομηνια παράδοσης!


πωπω έβαλα κάτι γέλια μόλις το είδα... :D:D

οκ Άποστολ!;)

Ευχαριστώ Βαλντεράκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχ Καλυψώ μου...
απ τη μία σε καταλαβαίνω αλλά απ την άλλη μη με παρεξηγήσεις για αυτό που θα σου πω ναι? :redface:
είσαι μόνο 19 χρονών... υπό κανονικές συνθήκες... έχεις να περάσεις κι άλλους χωρισμούς... και μάλιστα πιο δύσκολους από τούτον...
προχώρα μπροστά ... η ζωή σου ανήκει...
αν είναι ο ιδανικός άνθρωπος κι ο άντρας της ζωής σου να είσαι σίγουρη ότι δεν θα τον χάσεις... αν πάλι δεν είναι... στο καλό και η παναγιά μαζί του

εσύ κοίτα να προχωράς μπροστά...
έχεις να φας σουπες........................ ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Boratιε αν θες γενικώς παρέα για ποτό, εγώ το ψήνω. Γείτονες είμαστε στο κάτω-κάτω!;)

Τώρα αν θες θηλυκή παρέα, μάλλον δεν μπορώ να σε βοηθήσω...:P
Δεν έχεις καμία φίλη;:P

Πάω να δω Ιντιάνα Τζόουνς τα λέμε αργότερα παίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι βοήθεια... :(

Δεν μπορώ άλλο να το κρατάω μέσα μου, δεν το παλεύω... Χώρισα το μεσημέρι και όσο βραδιάζει τόσο πιο απαίσια νιώθω...
Δεν θέλω να του στείλω μήνυμα, ούτε να του μιλήσω άλλο σήμερα- κι αυτός στην ίδια κατάσταση είναι...

Πείτε μου κάτι άσχετο please

Η εθνική έχασε 2-1 από την Ουγγαρία... Οκ τώρα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ευχαριστώ ΚουΕ μου... :)

Δεν θα τον χάσω, το ξέρω... Είναι ο μόνος άνθρωπος που νιώθω δικό μου- δεν ξέρω πώς γίνεται και αν είναι δυνατόν να συμβαίνει αυτό, αλλά νιώθω ό,τι νιώθει και νιώθει ό,τι νιώθω! Είναι ο μόνος άνθρωπος που διαβάζει τη φωνή και το βλέμμα μου κι εγώ τα δικά του. Μπορεί να είναι σύνηθες,δεν ξέρω, αλλά μου φαίνεται τόσο περίεργο και δύσκολο να επιτευχθεί τέτοια επικοινωνία ανάμεσα σε δύο ανθρώπους... Τέλος πάντων, δεν έχει σημασία τώρα... Ποιος ξέρει τι θα γίνει από δω και πέρα :(

Ναι ε; Ελπίζω να μην περάσω πολλούς χωρισμόυς ακόμα... Δεν μ' αρέσουν καθόλου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η εθνική έχασε 2-1 από την Ουγγαρία... Οκ τώρα?:P

:hug:


Ευχαριστώ :)


Υ.Γ. Η Ουγγαρία είναι καλή; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Υ.Γ. Η Ουγγαρία είναι καλή; :confused:

Κοίτα, καλούτσικη είναι, απο φάτσα δε λέει και πολλά πράγματα βέβαια, αλλά το βασικό πρόβλημα είναι ότι έχει γκόμενο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ειλικρινά δεν ξέρω, μόνο τέσσερεις ώρες έκατσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
τετ η υπογραφή θέλει δουλειά ακόμα μα το άβατάρ σου βελτιώθηκε αισθητά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κοίτα, καλούτσικη είναι, απο φάτσα δε λέει και πολλά πράγματα βέβαια, αλλά το βασικό πρόβλημα είναι ότι έχει γκόμενο.:P

Ακόμα δεν χώρισα θα μου βγάλεις όνομα ότι γκομενίζω... :mad: Από αύριο βλέπουμε :P

Πάντως ευτυχώς που δεν είπε κανείς ακόμα "Ε, τόσοι κυκλοφορούν στο ΕΜΠ..." -θα σκότωνα άνθρωπο γι' αυτό :knife::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
τετ η υπογραφή θέλει δουλειά ακόμα μα το άβατάρ σου βελτιώθηκε αισθητά.


:confused: :confused: αρ γιου κίντινγκ μι;

Μην τον ενθαρρύνεις σε παρακαλώ... Μας φτάνουν τα όσα τραβάμε από αυτόν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top