Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Θέλω κι εγώ λίγο από αυτή τη διάθεση... :redface::redface:

Λέτε να μπορεί να σταλεί μέσω e-mail; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Έλα ρε Ρηνούλα..μαρτυριάρα και εσυ!
Τπτ δεν έχω να πω...θα τα δείτε όλα ... ;)


μη μου πεις ότι παίρνεις μέρος στα καλλιστεία καλέ?
αν ναι, πες μας να σε ψηφίσουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Hello,

Σήμερα μου ήταν σκατά ημέρα ... μου χάλασε το κινητό μου αξίας 750ευρώ (TyTN II) :( Και μάλιστα όχι από δικό μου λάθος ... Anyway

Είμαι σπαμμερ το ξέρω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
μη μου πεις ότι παίρνεις μέρος στα καλλιστεία καλέ?
αν ναι, πες μας να σε ψηφίσουμε :D


Πες τα ΚουΕ γιατί δεν μας λέει...:worry:

:P

έντιτ.

Hello,

Σήμερα μου ήταν σκατά ημέρα ... μου χάλασε το κινητό μου αξίας 750ευρώ (TyTN II) :( Και μάλιστα όχι από δικό μου λάθος ... Anyway

Είμαι σπαμμερ το ξέρω :D

Όχι από δικό σου λάθος???:eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
προφανώς δεν μιλάμε για νεοελληνική, προέρχεται από τα αρχαία
το β ενικό είναι "χαίρε" (κεχαριτωμένη, ο Κύριος μετά σου):P
το β πληθυντικό είναι "χαίρετε"
όπως προστακτική β ενικό "λύε"
προστακτική β πληθυντικό "λύετε"
"λύστε" είναι στα νέα, αλλά πάλι με "ε" είναι στο τέλος

:worry: (ανοιχτό στόμα σα χάνου) τι λες τώρα!!!

ty! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Hello,

Σήμερα μου ήταν σκατά ημέρα ... μου χάλασε το κινητό μου αξίας 750ευρώ (TyTN II) :( Και μάλιστα όχι από δικό μου λάθος ... Anyway

Είμαι σπαμμερ το ξέρω :D

Ουπς! .... τι σπαστικά που είναι αυτά όταν συμβαίνουν!

Άσχετο, θα πάει καμιά καλλιστεία......πείτε καλέ, να τα δούμε αν είναι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
καλησπερα παιδια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σας χαιρετώωωωωω!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,020 μηνύματα.
Μπάι μπάι Σιμπύλλι!:D

Το λατρευτό σας Βαλντεράκι έχει happy hour τώρα! ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ! (στη μπανιέρα:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι βοήθεια... :(

Δεν μπορώ άλλο να το κρατάω μέσα μου, δεν το παλεύω... Χώρισα το μεσημέρι και όσο βραδιάζει τόσο πιο απαίσια νιώθω...
Δεν θέλω να του στείλω μήνυμα, ούτε να του μιλήσω άλλο σήμερα- κι αυτός στην ίδια κατάσταση είναι...

Πείτε μου κάτι άσχετο please :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θέλεις να βγούμε για ένα ποτό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θέλεις να βγούμε για ένα ποτό; :P

Όχι θέλω να κάτσω μέσα και να κοιμηθώ μια βδομάδα μπας και το ξεχάσω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι βοήθεια... :(

Δεν μπορώ άλλο να το κρατάω μέσα μου, δεν το παλεύω... Χώρισα το μεσημέρι και όσο βραδιάζει τόσο πιο απαίσια νιώθω...
Δεν θέλω να του στείλω μήνυμα, ούτε να του μιλήσω άλλο σήμερα- κι αυτός στην ίδια κατάσταση είναι...

Πείτε μου κάτι άσχετο please :cry_x:

Kαλυψούλα μου το υπογραμμισμένο μου δείχνει πως κι εσύ πιστεύεις πως δεν είναι οριστικό.:)
Dont worry....;)
Δεν το συνεχίζω..
Χμμμμ.. κάτι άσχετο, όπως ζήτησες: Αν συνεχιστούν οι καταλήψεις και χάσουμε ΚΑΙ αυτή την εξεταστική, θα σκάσω με καραμπίνα και όποιον πάρει ο χάρος!:mad:

Εεεε μα πια!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Όχι θέλω να κάτσω μέσα και να κοιμηθώ μια βδομάδα μπας και το ξεχάσω :redface:
:bigarmhug

ως γριά και βετεράνος σε τέτοια θέματα :P, έχω να δηλώσω...
"θα περάσει!" :)

επίσης έχεις μια ωραιότατη εξεταστική να έρχεται οπότε πρέπει να διαβάσεις!

[εμ...άσχετο ηθελες καλά να πάθεις! :P:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όχι θέλω να κάτσω μέσα και να κοιμηθώ μια βδομάδα μπας και το ξεχάσω :redface:
Όπως και να έχει άξιζε η ερώτηση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι βοήθεια... :(

Δεν μπορώ άλλο να το κρατάω μέσα μου, δεν το παλεύω... Χώρισα το μεσημέρι και όσο βραδιάζει τόσο πιο απαίσια νιώθω...
Δεν θέλω να του στείλω μήνυμα, ούτε να του μιλήσω άλλο σήμερα- κι αυτός στην ίδια κατάσταση είναι...

Πείτε μου κάτι άσχετο please :cry_x:

ωχ καλό μου:(:console::bigarmhug

το καλύτερο νομίζω είναι να πάρεις επειγόντως μια δυο φίλες σου και να πάτε μια βόλτα, ή έστω και σπίτι να καθήσετε, απλά να έχεις παρέα για να ξεχαστείς.

Λες όμως ότι κι αυτός είναι στεναχωρημένος, μήπως δεν χωρίσατε οριστικά; Μήπως ήταν απλά ένας καυγάς σε μια άσχημη στιγμή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι βοήθεια... :(

Δεν μπορώ άλλο να το κρατάω μέσα μου, δεν το παλεύω... Χώρισα το μεσημέρι και όσο βραδιάζει τόσο πιο απαίσια νιώθω...
Δεν θέλω να του στείλω μήνυμα, ούτε να του μιλήσω άλλο σήμερα- κι αυτός στην ίδια κατάσταση είναι...

Πείτε μου κάτι άσχετο please :cry_x:
:console:
λοιπον αύριο θα ερθεις στη σχολη θα αφησεις την εργασια και μετα θα παμε όπου 8ες για να ξεχαστεις για ψώνια, σε καμια παραλια να αράξουμε ακόμα και να τον δειρουμε αν αυτο σε κανει να νιωσεις καλυτερα!:D όοοοο,τι 8ες!!

γιατι δε βγαινεις λιγο έξω σημερα? ισως σε κανει να νιωσεις καλυτερα! παρε την αδερφη σου και πηγαιντε μια βολτα εστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πωπω έγραψα ένα τεράστιο ποστ και σας απαντούσα και σβήστηκε! Όλα στραβά πάνε! :(

Θα πω την περίληψη...

Ηρώ μου με αυτό το παιδί είμαστε συμφοιτητές στο ίδιο έτος και έχουμε κοινή παρέα- θα μιλήσουμε κάποια στιγμή όπως και να ' χει. Αν και μου είπε ότι αν δε θέλω να τον ξαναδώ θα δώσει ενδοπολυτεχνειακές και θα πάει στους ηλεκτρολόγους- ενώ δεν το είχε σκοπό. Κάναμε παρέα από πριν και είναι πολύ δύσκολο γιατί τον έχω συνηθίσει να είναι πάντα εδώ... :( Τώρα νιώθω μόνη μου...
Μια χαρά είσαι με τις καταλήψεις! Σκέψου ότι εγώ έχω να παραδώσω μία εργασία αύριο, την οποία πρέπει πρώτα να κάνω! :P

Resident Evil μου, δεν παίζει να διαβάσω... Ή μάλλον, παίζει και να σκίσω στην εξεταστική απλά επειδή όταν θα έχω ελεύθερο χρόνο θα διαβάζω για να μη σκέφτομαι! Είναι και ο κολλητός μου στο στρατό... Σε ποιον θα κλαίγομαι τώρα;; :(:(

Palladinάκι μου να σαι καλά... Δεν τσακωθήκαμε, είναι μία περίεργη φάση και δεν απέκλεισε το γεγονός κάποια στιγμή να τα ξαναφτιάξουμε. Απλά νιώθει ότι τίποτα δεν τον γεμίζει- ούτε σχολή, ούτε δουλειά, ούτε εγώ... Τα βλέπει όλα σαν αγγαρεία. Και παρότι μ' αγαπάει όπως λέει, και παρότι δεν μ' άφηνε από την αγκαλιά του, εγώ νομίζω πως τελείωσε...

Δανάη μου σ΄ευχαριστώ πολύ... Αλλά γιατί να τον δείρω; Δε φταίει εκείνος... Κι αν τον δεις είναι στην ίδια κατάσταση με μένα... Απλά δεν το καταλαβαίνετε επειδή τα κρατάει πάντα μέσα του. Δεν ξέρω πώς θα είμαι αύριο, σήμερα πάντως δεν είμαι καλά...

Σας ευχαριστώ όλους πολύ πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Resident Evil μου, δεν παίζει να διαβάσω... Ή μάλλον, παίζει και να σκίσω στην εξεταστική απλά επειδή όταν θα έχω ελεύθερο χρόνο θα διαβάζω για να μη σκέφτομαι! Είναι και ο κολλητός μου στο στρατό... Σε ποιον θα κλαίγομαι τώρα;; :(:(

Σε μενα!:Dκαι αν θες σε καποιον να ξεσπασεις εδω ειμαι παλι! η υπομονη ειναι κατι που με χαρακτηριζει!(ή και η αναισθησια δε ξερω!)

Ισως να θελει λιγο χρονο μονος του να βαλει τα πραγματα σε μια ταξη...να σκεφτει, να βαλει τις προτεραιοτητες του.. γιατι παρα έκανε πολλα πραγματα και λογικο να τον καταβαλλουν καποια στιγμη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 18 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top