Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέραααααααααααα!!! :D


Καλή επιτυχία mania μου!!! Καλή τύχη και να είσαι σίγουρη οτι όλα θα πάνε μια χαρα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μάνια μακάρι να πάνε όλα καλά.
Χαιρετώ:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μορνινννννν!!! καλή βδομάδα, καλούς καύσωνες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μάνια μου πάντως όταν γυρίσεις σπίτι να μπεις να μας πεις τα καθέκαστα... μην μας ξεχάσεις και αγχωνόμαστε ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μορνινννννν!!! καλή βδομάδα, καλούς καύσωνες!:D

μόρνινγκ!
ρε... δεν είδα τις φωτό :P
να μου τις στείλεις με μέλι σπίτι μου :P (και ξεχάσαμε τον Μπομπ μας στο πάρκο σας .... σας αφήσαμε το άρωμα μας να μας θυμόσαστε... :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια μου πάντως όταν γυρίσεις σπίτι να μπεις να μας πεις τα καθέκαστα... μην μας ξεχάσεις και αγχωνόμαστε ε? :P


Ευχαριστώ παιδιά πρέπει να κλείσω να κάνω καμιά δουλειά πρίν φύγω, κουέ είμαι γραφείο, δεν μπορούσα να μείνω σπίτι:redface:

Καλή συνέχεια, θα σας πώ τα αποτελέσματα όταν γυρίσω, φιλάκια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μόρνινγκ!
ρε... δεν είδα τις φωτό :P
να μου τις στείλεις με μέλι σπίτι μου :P (και ξεχάσαμε τον Μπομπ μας στο πάρκο σας .... σας αφήσαμε το άρωμα μας να μας θυμόσαστε... :P)

τις έχω φέρει στο γραφείο, σε λίγο (αφού τελιώσω το διάβασμα των φόρα:P), θα τις ανεβάσω:)

έχουμε παράδοση τελικά, κάθε που συναντιώνται τα πιδιά, να αφήνουν κάτι το ένα στο άλλο:D:D

επίσης, μόλις είδα ότι το pappa αποσύρεται γιατί αντικαθίσταται....επειδή το νέο μοντέλο (ωραίο φαίνεται, look

μπορεί να είναι ακριβότερο, hold your horses, μήπως τελικά μου πάρεις κανένα όμορφο παιδικό ρολόι τοίχου και πάρω το άνωθεν μόνη μου:) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πόσο παραπάνω θα έχει μωρέ.... νταξ :P
σου χρωστάω έτσι κι αλλιώς καλό δώρο :P
ωραίο είναι γμτ... πιο ωραίο απ το δικό μου :mad:
αν παίρνει και περισσότερη ποσότητα... στο δεύτερο παιδί θα φροντίσω να έχει χαλάσει το πρώτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Kαλημέρες! Χρόνια Πολλά doo! :D Nα είσαι πάντα ευτυχισμένη και εσύ και η οικογένεια σου! :D

Από το πρωί βρήκα και φόρεσα το μαγιό μου και κυκλοφορώ έτσι. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μέρες!
Χρόνια πολλά ντου! :)
Πάω να σου ευχηθώ και στο ανάλογο θρεντ (!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρες...


Πολύ τρέξιμο και πήξιμο σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χι!
Εγώ δε πήγα καν στη σχολή, τώρα ξύπνησα (οριστικά, γιατί ξύπναγα συνέχεια από το τηλέφωνο ;Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
Ελπίζω οχι άλλες στραβές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρα και σε εσένα giver!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Καλημέρα. Μόλις με ξύπνησε το κουδούνι μου, όχι ότι ήταν και κανείς, απλά για σπάσιμο!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Καλημερα σε ολους!!!!!!Καλη εβδομαδα!
@Valder καλυτερα παντως που ηταν σπασιμο απλως και δεν ηταν κατι αλλο...Για σκεψου να ηταν ο delivery boy...
Ναι ξερω εχω κολλησει εγω με το ντελιβερα........:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:alljumpy:ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΗ:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Καλημερα σε ολους!!!!!!Καλη εβδομαδα!
@Valder καλυτερα παντως που ηταν σπασιμο απλως και δεν ηταν κατι αλλο...Για σκεψου να ηταν ο delivery boy...
Ναι ξερω εχω κολλησει εγω με το ντελιβερα........:P:P

Αααα θα σε δαγκώσω!:|:tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Αααα θα σε δαγκώσω!:|:tongue:
Ε τι να κανω??????Ειναι απο τα ευτραπελα που μου εχουν μεινει!!!!!
Οσο σου μιλαω θα το θυμαμαι και θα το λεω!!!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
:alljumpy:ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΗ:alljumpy:

Οχι οχι....χοντρη δεν εισαι!!!ΧΑΖΗ εισαι που λες οτι εισαι χοντρη μανια μου!!!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top