Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μην ανησυχεις τπτ δεν θα ειναι θα δεις.
δεν κανεις χειρουργειο στη μεση για ψυλλου πηδημα.;)
εδω αλλοι με χρονια δισκοπαθειες που υποφερουν και δεν κανουν χειρουργειο χαλαρωσε;)
ακου και μενα τοσα χρονια στα ιατρικα ειμαι..κατι ξερω παραπανω. :)


Καλημέρα, αν είναι κύστη αφαιρήτε, την κυριακή δεν ένοιωθα τα πόδια μου, έπεσα κάτω και δεν μπορούσα να κουνήσω κάν τα πόδια μου, με τσιμπούσε ο άντρας και δεν ένοιωθα τίποτα, μακάρι να είναι λάθος όλα αυτά, μακάρι να είναι λάθος διαγνωση μακάρι:worry:

Μάνια μου περαστικά!!!! :)

Ευχαριστώ καρδιά μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οι κύστες πλέον όμως κούκλα μου γίνονται με λαπαροσκόπηση... laser κι όχι νυστέρι...
μια τομή ενός εκατοστού και γίνεται η δουλειά ;)
άρα δεν υπάρχει και λόγος ανησυχίας!

εννοείται φυσικά ότι δεν πας ντουγρού χειρουργείο πριν πάρεις κι άλλες γνώμες από άλλους γιατρούς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
οι κύστες πλέον όμως κούκλα μου γίνονται με λαπαροσκόπηση... laser κι όχι νυστέρι...
μια τομή ενός εκατοστού και γίνεται η δουλειά ;)
άρα δεν υπάρχει και λόγος ανησυχίας!

εννοείται φυσικά ότι δεν πας ντουγρού χειρουργείο πριν πάρεις κι άλλες γνώμες από άλλους γιατρούς!!!


Αυτός είπε πώς με αυτό το μηχάνημα που μετράει τα νέυρα και την αξωνική τομογραφία είναι καθαρά τα αποτελέσματα, οι γιατροί που βρήκα είναι αστέρια, ιδικά αυτός που θα πάω δευτέρα είναι ιδικός νευρολόγος με ένα μηχάνημα μοναδικό στην ρόδο, αντε να δούμε τι θα γίνει, φοβάμε πολλύ, δεν θέλω καμία ένεση στο σώμα μου, πόσο μάλλων σατην σπονδιλική μου, εν το μεταξύ θα μου βάλει βελόνες είπε, φοβάμε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ρώτησα το αφεντικό για τις ώρες πότε να πάω στο γιατρό και μου είπε πώς προέχει η υγεία, μου έδωσε ελέυθερο για να κλείσω ραντεβού όποτε θέλω και μου είπε πώς άν χρειαστεί να κατσω θα κάτσω όσο θέλω, ακόμα κιάν ερθω για δουλειά θα με διώξει, προέχει είπε η υγεία μου, μου είπε ακόμα πώς πρέπει να βγάλω τις υποχρεώσεις του γραφείου απο το κεφάλι μου και να κοιτάξω εμενα...

Ευχαριστώ παιδιά για τα περαστικά μακάρι να μην είναι τίποτα:)

Περαστικά και απο μένα.
Κάποιο παρόμοιο πρόβλημα είχε και κάποιος γνωστός μου και αφού έκανε τισ απαραίτητες εξετάσεις το πρόβλημα λύθηκε με φαρμακευτική αγωγή. Συμφωνώ με τα άλλα "παιδιά" οτι νυστεράκι εκεί δεν μπαίνει εύκολα. Πίστευε και μη φοφού;)
Υ.Γ Αυτό πουσου είπε ο εργοδότης σου είναι απλό must... απλά στην εποχή μας αυτά που θα έπρεπε να είναι αυτονόητα , μας κάνουν μεγάλη εντύπωση...
που έχουμε καταντήσει!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αυτός είπε πώς με αυτό το μηχάνημα που μετράει τα νέυρα και την αξωνική τομογραφία είναι καθαρά τα αποτελέσματα, οι γιατροί που βρήκα είναι αστέρια, ιδικά αυτός που θα πάω δευτέρα είναι ιδικός νευρολόγος με ένα μηχάνημα μοναδικό στην ρόδο, αντε να δούμε τι θα γίνει, φοβάμε πολλύ, δεν θέλω καμία ένεση στο σώμα μου, πόσο μάλλων σατην σπονδιλική μου, εν το μεταξύ θα μου βάλει βελόνες είπε, φοβάμε:worry:


δλδ εσύ σκοπεύεις να γεννήσεις χωρίς επισκληρίδιο? χαράς το κουράγιο σου :hehe:
αν είναι να σου κάνουν κάτι επίπονο, θα σου κάνουν πρώτα σίγουρα ξυλοκαΐνη... μην ανησυχείς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Περαστικά και απο μένα.
Κάποιο παρόμοιο πρόβλημα είχε και κάποιος γνωστός μου και αφού έκανε τισ απαραίτητες εξετάσεις το πρόβλημα λύθηκε με φαρμακευτική αγωγή. Συμφωνώ με τα άλλα "παιδιά" οτι νυστεράκι εκεί δεν μπαίνει εύκολα. Πίστευε και μη φοφού;)
Υ.Γ Αυτό πουσου είπε ο εργοδότης σου είναι απλό must... απλά στην εποχή μας αυτά που θα έπρεπε να είναι αυτονόητα , μας κάνουν μεγάλη εντύπωση...
που έχουμε καταντήσει!!!:hmm:

Σου λένε πώς δεν είναι υποχρεωμένος, αλλα αφού το κάνει και το νοιώθει να ναι καλά ο άνθρωπος, με έκανε να νοιώσω υπέροχα ;) πάντος έχεις δίκιο σε αυτό που λές;)

δλδ εσύ σκοπεύεις να γεννήσεις χωρίς επισκληρίδιο? χαράς το κουράγιο σου :hehe:
αν είναι να σου κάνουν κάτι επίπονο, θα σου κάνουν πρώτα σίγουρα ξυλοκαΐνη... μην ανησυχείς ;)

Φοβάμε τις ενέσεις καλέ, έχω λύπωμα στη ουρά μου και δεν το βγάζω γιατί φοβάμε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Προ ολίγων ημερών διάβασα κάτι ενδιαφέρων μια άποψη/θέση ενός δημοσιογράφου σχετικά με την ιστορία του πετρελαίου... μιας και επηρεάζεται άμεσα η καθημερινότητα μας ...σας το παραθέτω :


Η αλήθεια για το πετρέλαιο
Η καθημερινή υπόμνηση από εφημερίδες, τηλεοράσεις και ραδιόφωνα, ότι το πετρέλαιο έπιασε τα 110$ το βαρέλι ή τα 150$, σημαίνει απλά για τον πολίτη, ότι μπορεί να περιμένει φυσιολογικά να πάει στα 400 ευρώ το λίτρο η βενζίνη ή στα 200 ευρώ το κιλό τα λάχανα. Αμ, δε.
Οι τιμές του πετρελαίου που διατυμπανίζονται, είναι αυτές που αγοράζει η αμερικάνικη αγορά. Η Ευρώπη αγοράζει σε τιμές μπρεντ, που
α. είναι φθηνότερο κατά 5-6$
β. έχει την ίδια τιμή για τους Ευρωπαίους μ' αυτήν που είχε πριν 6 μήνες!
Πώς γίνεται αυτό; Απλό: κάθε φορά που αυξάνεται η τιμή του πετρελαίου σε δολάρια, η Ευρώπη αυξάνει την τιμή του ευρώ έναντι του δολαρίου. Αποτέλεσμα; Η Ευρώπη δεν πληρώνει αυξημένη τιμή στο πετρέλαιο. Τι σημαίνει αυτό;
Οτι κανένας δεν μπορεί να αυξήσει την τιμή της βενζίνης, του αερίου, της ντομάτας, του τραμ, της θειάς μου της Κοντίλως, με το πρόσχημα ότι ακρίβυνε το πετρέλαιο. Μπορεί όμως να την αυξήσει με το πρόσχημα ότι οι πολίτες, βομβαρδισμένοι από τη μπουρδολογία ότι αυξάνεται η τιμή του πετρελαίου, είναι έτοιμοι να χάψουν και να πληρώσουν κάθε ανατίμηση αγόγγυστα.
Αυτή είναι η προσφορά των ΜΜΕ στην καθημερινή ζωή του τόπου, όταν ο εντυπωσιασμός υπερισχύει της αλήθειας. Δηλαδή, όταν η βλακεία είναι σημαντικότερη της σοβαρότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Για δες που οι δημοσιογράφοι απέκτησαν και μάστερ στα χρηματοοικονομικά...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα κι από μένα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλώστηνα κι ας άργησε!:D

Ακόμα δεν έχω προλάβει να πιω καφέ...από το πρωϊ! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Ακόμα δεν έχω προλάβει να πιω καφέ...από το πρωϊ! :mad:

Μη μου κάνεις εμένα το μουτράκι!:mad::P

Πάρε μια αγκαλιά να νιώσεις καλύτερα! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Για δες που οι δημοσιογράφοι απέκτησαν και μάστερ στα χρηματοοικονομικά...:whistle:


Το θέμα είναι... να κάνουν και αυτοί το αυτονόητο... σωστά την δουλειά του προσφέροντας στο κοινωνικό σύνολο οεοοοο.. αλλά.... πού? Λίγοι είναι αυτοί πλέον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καλημέρες.

papas παιδί μου ποιός είναι αυτός στην υπογραφή σου;

dmitriy koldun:περσινος διαγωνιζομενος στην eurovision 2007,με την Λευκορωσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γειααα σας!
Πότε θα πιάσει κίνηση στην εθνική λέτε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
πάω για μάθημα!Τα παμε Βάμος μωρή ομάδα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Γειααα σας!
Πότε θα πιάσει κίνηση στην εθνική λέτε;;

Κατά τις 2.30 από Λαμία προς Πειραιά πιάνει κίνηση περίπου από το ύψος της Μεταμόρφωσης και κάτω.

πάω για μάθημα!Τα παμε Βάμος μωρή ομάδα!!!

στο καλό!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μάλλον θα αποφύγω Εθνική τότε...
Η Αττική προς αεροδρόμιο ελπίζω να 'ναι καλύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top