Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Γιατί ρε, δεν έχεις ακούσει ότι οι τοίχοι έχουν αυτιά? E, μετά από πολλά γενετικά πειράματα και διασταυρώσεις, τώρα φτιάξανε και καθρέφτες με αυτιά!:bleh:

Αυτιά να έχει, στόμα να μην έχει ....γιατί..... άσε καλύτερα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σας χαιρετώωωωωωωω!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Έχεις καθρέφτη με αυτιά;;;;;;

:D

Πάω να φάω γίγαντες, σας χαιρετώ για λίγο!

@Cibby: Μπάι μπάι μικρή!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
it's official...
τα φτυσα...

και έχω ακόμα τουλάχιστον ένα τρίωρο απαίσιας δουλειάς...

γμτ, γιατί για να κάνεις αυτό που θέλεις πρέπει να φορτωθείς και ένα σκασμό αηδίες γιατί "πρέπει" ? :mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Γιατί μπορείς!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
it's official...
τα φτυσα...

και έχω ακόμα τουλάχιστον ένα τρίωρο απαίσιας δουλειάς...

γμτ, γιατί για να κάνεις αυτό που θέλεις πρέπει να φορτωθείς και ένα σκασμό αηδίες γιατί "πρέπει" ? :mad::(

Πες τα ρε κορίτσι μου! Θέλω να δουλέψω σε χρηματοπιστωτικό αντικείμενο και μου χουν βάλει τώρα να μαθαίνω Λογιστική Κόστους, πόσο πάει το πριονίδι, πόσο κοστολογούν την κασέλα το ξύλο πριν το κάνουν κασέλα και πόσο μετά... έλεος!

Πάω να διαβάσω τις.... κασέλες! Ευτυχώς έχω καφέ και τσιγάρο! Τα λέμε! Κουράγιο και φιλιά σε όλους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τα παρατάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πες τα ρε κορίτσι μου! Θέλω να δουλέψω σε χρηματοπιστωτικό αντικείμενο και μου χουν βάλει τώρα να μαθαίνω Λογιστική Κόστους, πόσο πάει το πριονίδι, πόσο κοστολογούν την κασέλα το ξύλο πριν το κάνουν κασέλα και πόσο μετά... έλεος!

Πάω να διαβάσω τις.... κασέλες! Ευτυχώς έχω καφέ και τσιγάρο! Τα λέμε! Κουράγιο και φιλιά σε όλους!:)

Στο πτυχίο... το κάνεις γαργάρα...
Στο μάστερ... το καταπίνεις κάπως...
Στο διδακτορικό όμως είναι που πλέον... δεν την παλεύεις! :/:

trust me...

και συνεχίζω τις αηδίες που είναι α τε λει ω τές οι σκασμένες! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ερχετε το ναυαγιο της χημειας....

Καλα ρε παιδια, ειναι δυνατων να βαζουν μεσα στην υλη πραγματα που δεν τα εχουμε διδαχθει; (για να μην αναφερω οτι η μιση υλη δεν εχει διδαχθει σε κανενα σχολειο τις Ροδου εκτος απο το δικο μας, και ειναι χοντροπαλουκι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Στο πτυχίο... το κάνεις γαργάρα...
Στο μάστερ... το καταπίνεις κάπως...
Στο διδακτορικό όμως είναι που πλέον... δεν την παλεύεις! :/:

trust me...

και συνεχίζω τις αηδίες που είναι α τε λει ω τές οι σκασμένες! :(

I trust you και πάω να συνεχίσω κι εγώ τις ατέλειωτες αηδίες μου!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι εγώ ήρθα σήμερα από Oppenheim! :P




Τι κάμετε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Μόλις είδα για άλλη μια φορά την ταινία Stargate με τον Kurt Russel (Η ταινία πρίν την 10ετή ομώνυμη σειρά), έχω πλαντάξει στα αέρια από τους γίγαντες και τέλος άρχισαν πάλι να πρήζονται τα πέλματά μου, που σημαίνει 2 τινά: 1) Πρέπει να βγω από το σπίτι καμιά μέρα να περπατήσω , 2) Ήρθε το καλοκαίρι.

Τέλεια ε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν είδα καμία ταινία, έφτιαξα κάτι στη C. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν είδα καμία ταινία, έφτιαξα κάτι στη C. :P

Good for you bro! Πάω να κοιμηθώ για να σηκωθώ αύριο να διαβάσω! Καληνύχτα μαν!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καληνύχτεν! :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέραααααααααααααααααααααααα


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

:alljumpy::alljumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis21

Νεοφερμένος

Ο makis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημερα!!:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καλημερα και απο δω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέραααααααααα!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Παιδια καλημερα :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top