Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημερα Μανια μου!τι κανεις? πως εισαι????

Καλά, μαζέυω τα κομμάτια μου, έμπλεξα σε κάτι που δεν κατάλαβα ότι θα έμπλεκα ποτέ, είναι μυστικο και προσςπαθώ να ζήσω με αυτό, με πράγματα που δεν μπορούμε να τα πούμε ούτε στον άντρα μας που του λέμε τα πάντα μας πεθαίνουν, τελικά τα λάθοι είναι ανθρώπινα; τα επιδιώκουμε; τι πραγματικά συμβαίνει; κανείς δεν ξέρει, θα έρθω κάποια στιγμή πίσω δυναμικά αλλα πρως το παρών πέρασα να δώ αν είστε εσείς καλά και να μην ανησιχήτε για μένα, το λέω πάντα πώς είμαι υπέυθυνη για τις πράξεις μου, πληρώνω για αυτες χωρίς να τα ριχνω σε άλους για να νοιώσω καλύτερα, έσφαλα και θα πληρώσω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Welcome back Μάνια! :hello:
Καλημέρα σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρες!!! Γεια σου Μάνια μου!!! Περαστικά να είναι κοπέλα μου ό,τι κι αν είναι αυτό που σε δυσκολεύει και σε προβληματίζει... Προς το παρόν υπομονή και κουράγιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μακάρι να είναι κάτι περαστικό,
Ετσι θέλω να πιστεύω.......
Σε αγαπάμε όλοι εδώ και το ξέρεις.
Είσαι η σημαία μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Μάνια μου!!!!!!!!!!!
Να προσέχεις και σίγουρα θα περάσει αυτό που σε προβληματίζει!!!
Σίγουρα θα πάνε όλα καλά και θα ξανα είσαι καθημερινά πάλι κοντά μας!!!
Σε αγαπάμε πολύ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Κουράγιο mania, ο,τι κι αν είναι μπορείς να το ξεπεράσεις. Και μπράβο σου που αναγνωρίζεις ότι έκανες κάποιο λάθος, θέλει μεγάλη δύναμη για να το κάνει κάποιος αυτό, και η δύναμη σου αυτή με κάνει να πιστεύω ότι στο τέλος θα βγείς νικήτρια και καλύτερη από αυτή τη δοκιμασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Welcome back Μάνια! :hello:
Καλημέρα σας! :)

Σε ευχαριστώ... Οχι για πολλύ βέβαια, θα έρθω δυμαμικά όμως;)

Καλημέρες!!! Γεια σου Μάνια μου!!! Περαστικά να είναι κοπέλα μου ό,τι κι αν είναι αυτό που σε δυσκολεύει και σε προβληματίζει... Προς το παρόν υπομονή και κουράγιο!

Δεν θα το βάλουμε κάτω, είμαι σαν τα ζώα, μόλις χτυπάνε πάνε κάπου κρύβοντε γλύφουν τις πληγές τους και ξαναβγαίνουν μόλις περάσει και είναι ακόμα πιό δυνατά;)

Μακάρι να είναι κάτι περαστικό,
Ετσι θέλω να πιστεύω.......
Σε αγαπάμε όλοι εδώ και το ξέρεις.
Είσαι η σημαία μας

Ειμαι η σημαία ή το λευκό στρίγκ της ειρήνης;:P και γώ σαγαπώ, όλους σας, είστε τα καμάρια μου:clapup::clapup:

Μάνια μου!!!!!!!!!!!
Να προσέχεις και σίγουρα θα περάσει αυτό που σε προβληματίζει!!!
Σίγουρα θα πάνε όλα καλά και θα ξανα είσαι καθημερινά πάλι κοντά μας!!!
Σε αγαπάμε πολύ!!! :D

Η φάση είναι πώς όλα αυτά με έκαναν και έχασα ένα 6αράκι κιλάκια:P κάτι είναι και αυτό:redface:

Κουράγιο mania, ο,τι κι αν είναι μπορείς να το ξεπεράσεις. Και μπράβο σου που αναγνωρίζεις ότι έκανες κάποιο λάθος, θέλει μεγάλη δύναμη για να το κάνει κάποιος αυτό, και η δύναμη σου αυτή με κάνει να πιστεύω ότι στο τέλος θα βγείς νικήτρια και καλύτερη από αυτή τη δοκιμασία.


Παιδιά θα με κάνετε να κλαίω τώρα, δεν ξέρετε ποσο σας αγαπώ, σας σκέυτομαι πολλύ αλλα δεν έχω χρόνο να μπώ:(

ibril μου, πάντα μα πάντα αναγνωρίζω τα λάθοι μου, μικρά και μεγάλα τα προκαλώ εγώ αρα πρέπει να δεχτώ και τις συνέπιες, δεν ξέρετε πόσο μου λείπετε, πραγματικά δεν μπορείτε να πιστέψετε...


Θα μέινω λίγο ακόμα και μετά θα φύγω πάλι, σας αγαπώ και θέλω να ξέρω ότι είσαστε καλά και πώς περνάτε καλά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Hello mania
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
κομψι κομψα . δηλ. σε γενικες γραμμες καλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
κομψι κομψα . δηλ. σε γενικες γραμμες καλα :)

Τ ι θα γίνει; κάνα αίσθημα; πότε θα σε δούμ φούλ ερωτευμένο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Αισθημα μπα ... ... :redface:

προς το παρον εχω αλλα στο μυαλλο μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
κομψι κομψα . δηλ. σε γενικες γραμμες καλα :)
:lol:
σόρρυ
είναι comme ci comme ca, σημαίνει "έτσι κι έτσι", προφέρεται "κομσί κομσά" και δεν έχει καμία σχέση με την κομψότητα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αισθημα μπα ... ... :redface:

προς το παρον εχω αλλα στο μυαλλο μου:)

Ο έρωτας πρέπει να είναι πάντα πρώτος, προχωράς με άνεση και καλή διάθεση βρε αδερφέ:P

Maniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:


:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug

Phoebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!:P καλημερα σου:)

:lol:
σόρρυ
είναι comme ci comme ca, σημαίνει "έτσι κι έτσι", προφέρεται "κομσί κομσά" και δεν έχει καμία σχέση με την κομψότητα:)

Μην χάσεις κατευθίαν να διωρθώσεις:P :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
@palladin
@mania
:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλημέρααααααααααααα Μάνια, Ιδρίλι, Παλλαδίνο, Φοίμπς και λοιποί πίπολ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Γεια σε όλα τα πιπόλια.....



(Από το πίπολ. Πλυθηντικός)
Τρέμε Μπαμπινώτη

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χοχοχ, μέρα γιατρέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γεια σε όλα τα πιπόλια.....



(Από το πίπολ. Πλυθηντικός)
Τρέμε Μπαμπινώτη

:P

Βγαίνεις και σε 10τομο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top