Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Όποιος πάει να μου πάρει χαρτάκια γιατί ξέμεινα (και δεν υπάρχει πιο σπαστικό πράγμα από το να το διαπιστώνεις μετα) θα κερδίσει φιλάκι:P

Αλλά επειδή είμαι καλός άνθρωπος και επίσης πήγα και πήρα χαρτάκια μόνοι μου θα δώσω φιλάκια και στους 2 σας τρελά αγόρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,019 μηνύματα.
Όποιος πάει να μου πάρει χαρτάκια γιατί ξέμεινα (και δεν υπάρχει πιο σπαστικό πράγμα από το να το διαπιστώνεις μετα) θα κερδίσει φιλάκι:P

Αλλά επειδή είμαι καλός άνθρωπος και επίσης πήγα και πήρα χαρτάκια μόνοι μου θα δώσω φιλάκια και στους 2 σας τρελά αγόρια!

ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 2???????????? So much for being special!:(:(:( Πένθος! Μαύρες σημαίες μεσίστιες... ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ, θα παίξει Britney Spears τώρα! (και δεν σου ξαναχαρίζω οχταπλό οργασμό για 1 μήνα!!!:mad::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Φτου!!! Κατάλαβε ότι το παίζω σε διπλό ταμπλώ! Τώρα τι θα κάνω;;;; :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,019 μηνύματα.
Φτου!!! Κατάλαβε ότι το παίζω σε διπλό ταμπλώ! Τώρα τι θα κάνω;;;; :(:(:(

Επειδή εγώ δεν έχω παίξει ποτέ σε διπλό ταμπλό και δεν προτίθεμαι να προβώ σε αντίποινα.... θα τιμωρηθείς!:|










Αχάριστη κι αλήτισσα (u are so sexy!:redface:)!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Οι λίστες των θνητών είναι για να κερδίζονται απ' τους άξιους, οι καρδιές των θνητών όμως κερδίζονται από τους αθάνατους, αξεπέραστους στο πνεύμα και υπέροχους στην ομορφιά*.

Μαντεύω πως και οι 2 έχουμε αρκετά "λάφυρα" για να χαιρόμαστε μέχρι να μας θάψουν 10 μέτρα κάτω απ' τη Γη.:P

*Είμαι γνωστός για τις ευαισθησίες μου γι αυτό είμαι το νούμερο ένα γυναικείο απορρυπαντικό στη βρωμιά που λέγεται ψευτοάντρες!:P

Τι είπε ο άνθρωπος! :clapup:
Φτου!!! Κατάλαβε ότι το παίζω σε διπλό ταμπλώ! Τώρα τι θα κάνω;;;; :(:(:(


Εγώ που ήδη το ήξερα αξίζω φιλάκι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Αααπαραδεκτη, σ'είχαν πάρει όλοι χαμπάρι, ααααπαραδεκτήηηη, μόνο εγώ δε σ' είχα πάρει :whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,019 μηνύματα.


:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Χαχαχαχα βαλντeρόνι μου φτιαξες τη μέρα :D
Πάω πλατεία Καρλοβάσου για καφέ!
Φιλάκια σε όλους!!!
Smooooooch!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδια, γραφω μια εκθεση για της φυλες των νεων, θελει κανεις να που καμια ιδεα για το τι να συμπεριλαβω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εννοείς κοινωνικές ομάδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλά να περάσεις invalid.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,019 μηνύματα.
Χαχαχαχα βαλντeρόνι μου φτιαξες τη μέρα :D
Πάω πλατεία Καρλοβάσου για καφέ!
Φιλάκια σε όλους!!!
Smooooooch!!!!!

Μετά τις νύχτες, φτιάχνω και τις μέρες ο άτιμος!;) Καλά να περάσεις!:) Πάω κι εγώ για φαγητό.:)

Παιδια, γραφω μια εκθεση για της φυλες των νεων, θελει κανεις να που καμια ιδεα για το τι να συμπεριλαβω;

Φυλές; Emo, trendy κλπ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ξερεις τωρα... emo,punk,trendy, καγκουρες κλπ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:/:, αν μου έλεγες σκυλάδες και ροκάδες θα ήξερα να σου πως (της εποχής μου βλέπεις) τα σύγχρονα κύματα τα έχω χάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ειναι αναγκη μονο για τα συγκεκριμενα στυλ, γενικα για την ψυχολογια των νεων κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,019 μηνύματα.
Ξερεις τωρα... emo,punk,trendy, καγκουρες κλπ κλπ

Το παρακάτω κείμενο εμπεριέχει δόσεις αλήθειας αλλά γράφεται με χιουμοριστικό σκοπό και μόνο.


emo:

Hive location: Κέντρο Αθήνας
ταχύτητα εξάπλωσης: 6/10 (όσο πιό ψηλά τόσο πιό γρήγορα)
Ηλικίες: 12-20 (οι βαριές περιπτώσεις φτάνουν μέχρι και τα 30)
Οικονομικό στάτους: χαμηλό εως μεσαίο
Θανάσιμοι εχθροί: Trendy, Κάγκουρες


Περιγραφή: Αυτή η κατηγορία νέων έχει ως κύριο χαρακτηριστικό της την απόγνωση, την απόλυτη απάρνηση και θλίψη για τα πάντα. Ακούνε καταθλιπτικά τραγούδια τύπου Κοργιαλά και Three days grace και αν ήταν κι ο Πλούταρχος πιό απεγνωσμένος, θα τον άκουγαν κι αυτόν! Χωρίζονται σε διάφορες κατηγορίες και η ένδυσή τους/διακόσμησή τους αποτελείται από... Κολλητά παντελόνια, μαύρα, μπλούζες emo συγκροτημάτων, μαύρες, βαμμένο μάτι μαύρο κι αυτό (οικιοθελώς, όχι μετά από καυγά με τρέντηδες) και φυσικά μην ξεχάσουμε το δικό τους gadget, το ξυράφι. Απαγορεύεται το παραμικρό αρνητικό συμβάν στη ζωή τους. Ίσως αποβεί θανατηφόρο, όπως ο ήλιος για τους βρυκόλακες.

trendy:

Hive location: Βόρεια Προάστια Αθήνας
ταχύτητα εξάπλωσης: 5/10
Ηλικίες: 16-25 (οι βαριές περιπτώσεις φτάνουν μέχρι και εδώ ως τα 30)
Οικονομικό στάτους: ιδιαίτερα υψηλό
Θανάσιμοι εχθροί: Emo, Κάγκουρες

Περιγραφή: Αυτή η κατηγορία νέων έχει ως κύριο χαρακτηριστικό της το βούτυρο (μπεμπε)! Όχι δεν μαγειρεύουν! Τους τα έχει έτοιμα η μαμά σε πανάκριβο πυρεξάκι. Κυκλοφορούν από τα 18 τους με BMW σειράς 5 (παχιά παχιά κι 7) ή Lexus Cabrio. Συχνάζουν σε κλαμπάκια στο Κεφαλάρι ή σε σπίτια φίλων τους στην Εκάλη όπου μαζεύονται για "άλλα κόλπα" που έλεγε και ο Μπονάτσος (Θεος 'χωρέστον τον άνθρωπο). Φορούν πάντα ακριβά ρούχα, πουκάμισα Nina Ricci ή πόλο Gant. Ακούν 50cent, Timbaland και έχουν ως χόμπυ την ναυαγοσωστική και το πιάνο. Η κατηγορία αυτή έχει μικρότερο ρυθμό εξάπλωσης από τους emo διότι ως γνωστόν σ' αυτή τη χώρα όλα πάνε κατα διαόλου κι αντί να γινόμαστε πλουσιότεροι, γινόμαστε φτωχότεροι. Ένα καθίσταται σαφές: Η Νεα Δημοκρατία είναι σιωπηλός υποστηρικτής των emo!:P

Κάγκουρες:

Hive location: Πάτρα και Ανατολική Μακεδονία
ταχύτητα εξάπλωσης: 8/10
Ηλικίες: 12-... ώσπου να παντρευτούν
Οικονομικό στάτους: φτωχό έως μεσαίο
Θανάσιμοι εχθροί: Emo, Trendy, Indie

Περιγραφή: Αυτή η κατηγορία νέων έχει ως κύριο χαρακτηριστικό της τα υφαντά. Όχι δεν υφαίνουν ρούχα, υφαίνουν ιστό γιατί κάπως πρέπει να ταιριάζει μια ασχολία τους με τη νέα Alfa Romeo Spider που μόλις κωλόφτιαξαν στο μηχανουργείο της γειτονιάς. Το αμάξι τους είναι αγορασμένο με δάνειο (νεόπλουτοι γαρ, οι παππούδες τους είχαν κοπάδια με ζυγούρια) , έχει ένα 200Watt ηχείο στο πορτ μπαγκαζ στο τέρμα να παίζει Going Through και πέρα απ' όλες τις μετατροπές έχει κι εκείνα τα μπλε-μωβ λαμπάκια στο μπαρμπρίζ... τα βάζουν για να πάρει κι άλλους ίππους το αμάξι προφανώς!:P Πέρα από Going Through θα ακούσουν και ότι mainstream υπάρχει, αρκεί να είναι στη μόδα. Για τον ίδιο λόγο έχουν αδειάσει τα Factory Outlet από κάθε είδους κολλητό και ανοιχτό μπλουζάκι. Καρφί μαλλάκι και μούσια 4 ημερών συνοδευόμενα από το γυαλί ηλίου (ακόμα κι αν είναι νύχτα), ή ύφος 100 καρδιναλίων για τις γκόμενες "εγώ είμαι κι άλλη δεν είναι", θα είναι τα σημάδια που κάνουν μπαμ ότι μόλις συναντήσατε ένα καγκούρι στα ταξίδια σας. Κάνουν σεξ ποτέ έως σπάνια και αν δεν πετύχουν να επειδείξουν το νεοπλουτισμό τους μεταπίπτουν σε emo. Απίστευτη ταχύτητα εξάπλωσης, απειλεί το οικοσύστημα και πρέπει να εκδιωχθούν άμεσα από τον πλανήτη.



Indie:

Hive location: Διάσπαρτοι με την Αθήνα, τα Γιάννενα και το Ναύπλιο να έχουν τη μεγαλύτερη συγκέντρωση
ταχύτητα εξάπλωσης: 2/10
Ηλικίες: 15-εφ'όρου ζωής
Οικονομικό στάτους: υψηλό
Θανάσιμοι εχθροί: Κάγκουρες

Περιγραφή: Αυτή η κατηγορία νέων έχει ως κύριο χαρακτηριστικό της την ελευθερία. Άλλοι την Αρβανιτάκη, άλλοι την ελευθερία να κάνουν ότι θέλουν χωρίς να ενοχλούν ή να προκαλούν κανέναν. Είναι ανοιχτοί σε κάθε είδους μουσικό άκουσμα αν και τείνουν σαφώς εκτός mainstream στις προσωπικές τους στιγμές, σε κατηγορίες ανέγγιχτες από τις άλλες ομάδες. Δυστυχώς ή ευτυχώς αυτη η ελευθερία επεκτείνεται και σε σεξουαλικούς τομείς. Έχουν δοκιμάσει κάθε δυνατή στάση και ανωμαλία, τόσο πολύ που πλέον όταν περπατούν στο δρόμο και τους κοιτάει μια απίστευτη γυναίκα (για τους άντρες) νιώθουν την ανάγκη να της μεταδώσουν τις αστείρευτες "γνώσεις" τους. Είναι ιδιαίτερα επιλεκτικοί στο φαϊ, στο πήδημα, στην αγάπη, στην τηλεόραση, ταυτόχρονα όμως είναι και αυτοί που έχουν πιάσει το νόημα της ζωής και όταν κάνουν κάτι, το κάνουν αληθινά και χωρίς δισταγμούς (πολλές φορές και χωρίς όρια:P). Φράσεις που τους συνοδεύουν..."Κομπλεξάρα! Ψυχανώμαλε! Επιβήτορά μου κάνε με κομμάτια". Αγαπούν τα πουκάμισα, τις κολώνιες και φυσικά έχουν οικολογική συνείδηση. Τρόλλευ, μετρό, ποδήλατο, πεζό2 είναι πιθανοί τρόποι μετακίνησης.

Διάσημοι Indie: Εγώ και ο αδερφός μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τα λέμε αργότερα παίδες.

Έφυγα λέμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά!! τι κάνετε?

εγώ είμαι χάλια δεν έχω κοιμηθεί καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ο από τις εργασίες πνιγμένος Ζωρζ σας χαιρετά κλέφτικα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Kαλησπέρα to everybody!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 12 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top