Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
ποιων troll? αυτών από τα fandasy?

Σκανδιναβική μυθολογία! Διάβασε: https://en.wikipedia.org/wiki/Troll

Θ' αρχίσω να καταπιάνομαι με δαύτα περί Norse mythology, με ελκύουν τα μάλλα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Καλησπέρες...8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kανείς εδώ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
AAAAAAAAAAA!!!!!! AYTO το βίντεο με φτιάχνει τρελά!

Έτσι έτσι να μαθαίνουμε και τι έγινε πρίν 40 χρόνια στον πόλεμο με τους Cylons!!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ σκηνές! Θέλω ένα Viper ΤΩΡΑ να τους φάω λάχανο!!!!!!!!!!!:clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ψιτ...κόψε τις ταινίες εσύ :P

Καλησπέρααααααααααα! :)

Τι μου κάνετε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Valder, από galactica είναι αυτά τα βίντεο; Αν ναι, μπορείς να με καθοδηγήσεις λίγο σχετικά με τη σειρά γιατί ψήνομαι να αρχίσω να βλέπω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τι κάνετε παιδάκια?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Ψιτ...κόψε τις ταινίες εσύ :P

Καλησπέρααααααααααα! :)

Τι μου κάνετε; :D

Αυτή τη σειρά δεν την κόβω που να μου κόψουν το σεξ για 100 χρόνια!:D

Valder, από galactica είναι αυτά τα βίντεο; Αν ναι, μπορείς να με καθοδηγήσεις λίγο σχετικά με τη σειρά γιατί ψήνομαι να αρχίσω να βλέπω;

Φυσικά αν και εδώ έδειχνε τι έγινε 40 χρόνια πρίν την αρχή της σειράς στον πρώτο πόλεμο με τους Cylons και την καταστροφή του Battlestar Columbia.

Λοιπόν, πρώτα θα δεις τον 3ωρο πιλότο γνωστό και ως mini-series.

Οι άνθρωποι (colonials) ζούν σε 12 πλανήτες - Αποικίες (Twelve Colonies of Kobol) και κάποτε κατασκεύασαν ρομπότ για να τους εξυπηρετούν (Cylons). Αυτά εξεγέρθηκαν, έγινε ένας πόλεμος, υπεγράφη ανακωχή και οι Cylons έφυγαν. ΤΩΡΑ αρχίζει ο πιλότος. Ξεκινάει 40 χρόνια μετά από την ανακωχή, τη μέρα του εορτασμού αυτής, όπου ταυτόχρονα γίνεται και ο παροπλισμός ενός παλαιού Battlestar, του Galactica (ένα από τα Battlestars που είχαν λάβει μέρος στον πόλεμο 40 χρόνια πρίν). Σκάνε μύτη όμως οι Cylons και τότε η κόλαση ξεδιπλώνεται. Ο 2ος πόλεμος αρχίζει και θα οδηγήσει την ανθρωπότητα σε ένα σκοτεινό και φρικαλέο μονοπάτι...


Δε στο εξηγώ όλο για θα σου χαλάσω όλη τη χαρά. Δες το.

ΜΕΤΑ από αυτό είναι η Season 1 (συνέχεια από τον πιλότο) εως και τη Season 4 που είμαστε σήμερα (που θα είναι και η τελευταία)

Τα βλέπεις ως εξής:

Mini series
Season 1
Season 2
Season 3
Razor Movie (ενδιάμεση ταινία, απ' την οποία πήρα και τη σκηνή)
Season 4 (παίζεται τώρα στην Αμερική)


Τι κάνετε παιδάκια?:D

Χάι Κακερλάκι! Όλο χαρές είμαστε! Εσύ;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Χάι Κακερλάκι! Όλο χαρές είμαστε! Εσύ;:clapup:

Χαίρομαι για σένα αρχοντάκι μου!!!
:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Valderoni σε ευχαριστώ πάρα πολύ.

Θα ασχοληθώ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Kakerlak... τέλεια υπογραφή!!! :clapup::clapup:

αυτά τα μάτια πάλι στο άβαταρ εμένα με ...αγχώνουν πάντως... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Καλησπέρες!! Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε σχετικά με ένα θεματάκι;
Λοιπόν..: Έχω ορισμένα τραγουδάκια τα οποία θέλω να τα βάλω ώς ήχο κλήσης στο κινητό μου αλλα δεν θέλω να είναι ολόκληρο το τραγούδι, μόνο το ρεφρέν.
Έχετε καμια ιδέα, για κανένα καλό, δωρεάν και αποδεδειγμένο προγραμματάκι που να μετατρέπει τα mp3 σε ringtone; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλησπέρες!! Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε σχετικά με ένα θεματάκι;
Λοιπόν..: Έχω ορισμένα τραγουδάκια τα οποία θέλω να τα βάλω ώς ήχο κλήσης στο κινητό μου αλλα δεν θέλω να είναι ολόκληρο το τραγούδι, μόνο το ρεφρέν.
Έχετε καμια ιδέα, για κανένα καλό, δωρεάν και αποδεδειγμένο προγραμματάκι που να μετατρέπει τα mp3 σε ringtone; :/:
Είσαι σίγουρη ότι το κινητό σου δεν δέχεται mp3 ως ringtone?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Είσαι σίγουρη ότι το κινητό σου δεν δέχεται mp3 ως ringtone?
δέχεται βρε...:)απλά όταν επιλέγω κάποιο τραγούδι ώς ήχο κλήσης ακούγεται ολόκληρο απο την αρχή ενώ εγώ θέλω να ακούγεται απλά το ρεφρέν. Είναι αυτό που λέμε τα ολόκληρα τραγούδια και το απόσπασμα. Απο όσο έχω ψάξει υπάρχουν τέτοια προγράμματα που λέω απλά θέλω να είναι δωρεάν, καλό και αποδεδειγμένο φυσικά...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλησπέρα :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
δέχεται βρε...:)απλά όταν επιλέγω κάποιο τραγούδι ώς ήχο κλήσης ακούγεται ολόκληρο απο την αρχή ενώ εγώ θέλω να ακούγεται απλά το ρεφρέν. Είναι αυτό που λέμε τα ολόκληρα τραγούδια και το απόσπασμα. Απο όσο έχω ψάξει υπάρχουν τέτοια προγράμματα που λέω απλά θέλω να είναι δωρεάν, καλό και αποδεδειγμένο φυσικά...:/:
Δες εδώ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Καλησπέρα σου! Τι έχεις; :worry:
πολλά αλλά τπτ που να θέλω να συζητήσω...

απλώς επαληθεύτηκε και φέτος η "κατάρα" του Μαϊου, μέσα στο πρώτο δεκαήμερο του οποίου, τα τελευταία 4 χρόνια με θαυμαστή συνέπεια έρχεται η ζωή μου "τούμπα" από το πουθένα και στα καλά του καθουμένου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Καλησπέραααααααααα!!!!!!! :D
Eίμαι ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος πάνω στη γη!!!

Κουραγιο resident :S
Έχεις εμάς! Μπορεί να μη δίνουμε κάποια ουσιαστική λύση σε αυτά που σε απασχολούν, αλλα΄είμαστε εδώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top