Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
νεράιδα και Αντρέα μου το ξέρω αλλά έμαθε τώρα τελείωσε αφού μπορεί να κοιμηθεί και να πάω να την βάλω στο δικό της και ξυπνάει αμέσως δυστυχώς. :( σκέφτηκα να την βάλω στο δικό της το δωμάτιο ίσως εκεί να μείνει αλλά πάλι χλωμό το βλέπω.

η μάμά μου για μένα πάντως λέει (ακόμα! :mad:) ότι "έφτυσε αίμα" για να μάθω να κοιμάμαι στο κρεβάτι μου και ότι πέρασε αρκετές μέρες αϋπνίας να με κάνει...βόλτα στο σπίτι για να μάθω να κοιμάμαι στο κρεβάτι μου/δωμάτιο μου και όχι μαζί τους (μάλλον όλα τα παιδιά το θέλουν αυτό ε? :worry:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Από μικρή ήσουν προβληματικιά!Να φανταστώ κάρτα αλλαγής δεν δώσανε στη μαμά σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,025 μηνύματα.
βρε Βάλτ τώρα κλαις γιατί συγκινήθηκες που σε αγκάλιασα? έλα χαμογέλασε πάμε :clapup::clapup::clapup:

Κλείσε τα μάτια σου και σκέψου το εξής:

Τάχα ένα άτομο έχει ανέβει στο πιό ψηλό σημείο της πόλης....κάνει βουτιά στο κενό, τα μάτια του κλειστά... Λίγο πριν φτάσει στο έδαφος, μερικά μέτρα πρίν, φρενάρει ο χρόνος, σταματάνε όλα... ανοίγει τα μάτια του, γυρίζει ως δια μαγείας με τα πόδια προς το έδαφος, ακουμπάει και περπατά. Η πόλη είναι άδεια, δεν υπάρχει κόσμος, ήχοι, τίποτα. Εκείνος νιώθει τόσο μόνος... Ξαφνικά βρίσκεται σε μια μεγάλη άδεια λεωφόρο... Δακρύζει και ξεκινά να τρέχει, κι όση περισσότερη δύναμη βάζει στο τρέξιμο, τόσο πιό πολλά τα δάκρυα που τρέχουν και στο πρόσωπό του... Έχει χάσει άραγε την ελπίδα ή παλεύει να βγεί από την Κόλαση;

That's my mood!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
η μάμά μου για μένα πάντως λέει (ακόμα! :mad:) ότι "έφτυσε αίμα" για να μάθω να κοιμάμαι στο κρεβάτι μου και ότι πέρασε αρκετές μέρες αϋπνίας να με κάνει...βόλτα στο σπίτι για να μάθω να κοιμάμαι στο κρεβάτι μου/δωμάτιο μου και όχι μαζί τους (μάλλον όλα τα παιδιά το θέλουν αυτό ε? :worry:).

μάλλον όλα τα μπεμπέ το θέλουν νομίζω πρέπει να νιώθουν ασφάλεια έτσι κοντά στους γονείς τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βαλάντω μου σορρυ αλλά.... δεν είναι σωστό αυτό που κάνεις

υπάρχει τρόπος να μάθεις στο παιδί να κοιμάται στο κρεβάτι του
οκ θα πάρει 5-10 μέρες που θα ταλαιπωρηθείς και θα ξενυχτήσεις αλλά το να το αφήνεις σε αυτή την κατάσταση είναι κακό
καταρχάς είναι ανθυγιεινό να κοιμάται στο ίδιο κρεβάτι με σας!!

τα μωρά μια χαρά εκπαιδεύονται... εμείς έχουμε την ανασφάλεια να είναι κοντά μας κι όχι αυτά


κατέβασε αυτό
https://rapidshare.com/files/37612570/The_No-Cry_Sleep_Solution.pdf
διάβασε το και βρες την λύση που χρειάζεσαι

σου μιλάει μια επίσης μανούλα που κάθε το παιδί ξυπνάει τρέχει και δεν φτάνει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Από μικρή ήσουν προβληματικιά!Να φανταστώ κάρτα αλλαγής δεν δώσανε στη μαμά σου :P


:P:P:P

"μετά την απομάκρυνση από το μαιευτήριο ουδέν λάθος αναγνωρίζεται" :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
έχεις δίκαιο και εγώ δεν το θεωρώ σωστό να κοιμάται μαζί μας. Το κατεβάζω αμέσως/ Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
νυστάζωω:(:(:(:(:(

αλλά σε λίγο θα φάω τα ψητά στα κάρβουνα κ ούτε που θα το σκέφτομαι...

ζηλεύετε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Oχι, αφού κι εμείς αυτό κάνουμε........:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έμεινε κανείς; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Καλησπέραααααααα!!! :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ξαναρωτώ, έμεινε κανείς; :/:

















:P Καλησπέρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά.
Είπα να περάσω να σας "δω" :P
Τί κάνετε; Όλα καλά;

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Περίπου. Ζωή να 'χουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Γιατί βρε τέτοια απαισιοδοξία??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Kαλησπέρα από την invalid_σε_ανάρρωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Περαστικούλια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ουφ, και αύριο σχολή...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
@ Borat : Ευχαριστώ ψυχή μου!!!! <33333

@4grammaton : Τα κεφάλια μέσα!!! Εγώ από Τρίτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top