Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
φίλη μου καληνύχτα σου
χχχχ
χχχχ
χχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πάλι με διαφορά φάσης;
Άσε...
ε πίενε ππέσε
Πάω πάω...:)
Κι εγώ παιδιά μου σιγά-σιγά σας αφήνω, υποτίθεται ότι έπρεπε να ξυπνήσω στις 6:confused:
Άντε βρε! Έχεις 15 λεπτά όλα δικά σου. Δερματάκι θα φτιάξεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
την κάνω και εγώ σιγά σιγά
καληνύχτα και φιλιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλημέρα!!! Έφυγα κι εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλημέρα ήρθα πάλι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλημέρες :)


καλημέρα Κακερλάκι μου :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλημέρα κουε μου!!!:D

γιατί έβγαλες τον μικρο?:(
πως πέρασες χθες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τον μικρό τον έβγαλα γιατί πρέπει να απογαλακτιστώ :P
θα σας βάζω φωτό του στο κουεδίνι εν όψη ;)



δε μπορώ να πω ότι ήταν και η καλύτερη μέρα η χτεσινή αλλά δε βαριέσαι....
απλά μια μέρα ήταν και πέρασε...
το θέμα είναι να περάσουν οι επιπτώσεις της χτεσινής μέρας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δε μπορώ να πω ότι ήταν και η καλύτερη μέρα η χτεσινή αλλά δε βαριέσαι....
απλά μια μέρα ήταν και πέρασε...
το θέμα είναι να περάσουν οι επιπτώσεις της χτεσινής μέρας :P

Κ εμείς στην οικογένεια κάθε χρόνο κάτι γίνετε... ποτέ δεν ευχαριστιόμαστε το Πάσχα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες!!!

Πως πάμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anneke

Νεοφερμένος

Η anneke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους κ χρόνια πολλά στους Γιώργους κ τις Γεωργίες του στεκιού!!!
Από διάθεση πως πάμε???Εδώ μέτρια...:( Λοιπόν μπορεί κάποιος/κάποια να με βοηθήσει στο εξής :
πώς απενεργοποιούνται τα απαντητικά mail ??? E, πώς???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εργαλεία-επεξεργασία επιλογών-Μηνύματα & Ειδοποιήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Γεια σε όλους!
Χρόνια Πολλά στους Γιώργους και στις Γεωργίες..!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akatergastos

Νεοφερμένος

Ο akatergastos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
γεια σασ χρονια πολλά, ειμαι καινούριος εδώ
ωραία μου φαίνεται περνάτε στο φορουμ............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
γεια σασ χρονια πολλά, ειμαι καινούριος εδώ
ωραία μου φαίνεται περνάτε στο φορουμ............
Γειά σου και εσένα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
γεια σασ χρονια πολλά, ειμαι καινούριος εδώ
ωραία μου φαίνεται περνάτε στο φορουμ............

Μην είσαι τόσο σίγουρος. Δεν ξέρεις τί ξύλο πέφτει..!:vava::beating::boxing::hump:
Φύγε όσο είναι νωρίς! :help:





Αστειεύομαι :D
Καλώς ήρθες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anneke

Νεοφερμένος

Η anneke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Κakerlak!!! Με είχαν εκνευρίσει λίγο....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Καλησπέρα και απο μένα!! :D Πώς πάει;
Να πούμε ένα χρόνια πολλά και απο εδώ σε αυτούς που γιορτάζουν σήμερα!
Εντωμεταξύ εγώ υποτίθεται πρέπει να αρχίσω τα διαβάσματα για την επόμενη εβδομάδα που αρχίζει το σχολείο παλι... :( αλλά δεν μπορώ...βαριέμαι φοβερά! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.


Έλα βρε χαραλάμπη, να σε παντρέψουμε
Να φάμε και να πιούμε, και να χορέψουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Κakerlak!!! Με είχαν εκνευρίσει λίγο....:)

τίποτα!!! πήγαινε λίγο κ στο: εργαλεία- θέματα που παρακολουθείτε- επέλεξε τα όλα κ πήγαινε κάτω κάτω εκεί έχει κάποιες επιλογές εσύ βάλε το χωρίς ειδοποίηση e-mail
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top