Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μωρε πολυ μαλλι εφυγε....απο ποιο σημειο εφυγε...δε μας λες!!!:whistle:

Λέω να σε αφήσω με την απορία. :devil: :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λέω να σε αφήσω με την απορία. :devil: :P:P

Καλύτερα πές πρίν πάει το μυαλό μας στο πονηρό και θέλουμε αποδείξεις:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Επιτέλους κουρεύτηκα.:D

Με γειες... :) Πόσα χρόνια είχες να κουρευτείς;;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Billούκο.......καλημέρα!!!!!:D
Kαλημερα.:)

Με γειες... :) Πόσα χρόνια είχες να κουρευτείς;;; :D
Ευχαριστω!
Από μετά τα χριστούγεννα,οποτε ενα χρειαζόταν ένα κουρεματακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά τι κάνετε?

είναι κανείς εδώ για παρέα? γιατί εδώ είναι αρχή σεζόν κ έχει πέσει πολύ νέκρα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά τι κάνετε?

είναι κανείς εδώ για παρέα? γιατί εδώ είναι αρχή σεζόν κ έχει πέσει πολύ νέκρα:/:

Καλημέρα! Πρίν λίγο ξύπνησα και πίνω το γάλα μου σαν καλό ψιψίνι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Έλα ρε Άρχοντα ωραία θα είναι να ξυπνάς τέτοια ώρα ε? Εγώ δεν το έχω καταφέρει ποτέ..


Πως είσαι? ελπίζω καλά έτσι? Δεν μασάνε οι άρχοντες!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Έλα ρε Άρχοντα ωραία θα είναι να ξυπνάς τέτοια ώρα ε? Εγώ δεν το έχω καταφέρει ποτέ..


Πως είσαι? ελπίζω καλά έτσι? Δεν μασάνε οι άρχοντες!!!:clapup::clapup::clapup:

Μια αηδία και μισή είναι. Ότι πρέπει για αργόσχολους ματαιόδοξους τεμπέληδες που ξέμειναν από τη δόση τους και μαστουρώνουν από τον ύπνο χάνοντας τη μισή μέρα. Έτυχε μια φορά, δε το ξανακάνω που να με πληρώνεις.:mad:

Όσο για το πως είμαι, τα ίδια!:) Ευχαριστώ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...Ποιά αράχνη να γνέθει τον Παγκόσμιο Ιστό?
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλημέραααα!!! Τι κάνετε;;; Ηρώ μου, περαστικά σου κοπέλα μου!!! Στενοχωρήθηκα όταν είδα ότι χτύπησες :(

Κανέναν:P καλέ αν εν το έλεγες δεν θα έβλεπα ότι έπεσε η Ηρώ:worry: ξέρει κανείς τι έγινε τελικά; πήγε γιατρό; δεν καταλαβα:redface:

Η Ηρώ από ότι κατάλαβα χτύπησε το βράδυ και θα πάει σήμερα στο γιατρό. Τώρα μάλλον θα κοιμάται.

Πώς χτύπησε; πολύ;

Δυστυχώς δεν ξέρω λεπτομέρειες. Κι εγώ από την κουβεντούλα το διάβασα που το έγραψε χθες το βράδυ. Έλεγε πάντως πως πονούσε και δεν μπορούσε να κουνήσει το πόδι της. Ας ελπίσουμε ότι δε θα είναι τίποτα σοβαρό :(

Αν δεν μπορεί να το κουνήσει θα είναι σοβαρό. :/: Έχω πέσει άπειρες φορές και το μόνο σίγουρο είναι ότι αν δεν μπορείς να το κουνήσεις είναι σχετικά σοβαρό.

Καλησπέρα και από μένα :)
Μετά από αυτά που πέρασα χτες και σήμερα, βλέποντας αυτό το ενδιαφέρον συγκινήθηκα!:cry_x:
Μπα σε καλό σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
έλα βρε φίλη πήγες στο γιατρό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τελικά τι έπαθες βρε κορίτσι? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πήγα, πήγα:(
Σε γιατρούς, όχι γιατρό, γιατί έπρεπε να βγάλω και ακτινογραφίες..:/:

Διάστρεμμα και ένα μήνα στο γύψο:(

:fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ουχ! :/: Να προσέχεις βρε!! :console: Περαστικά σου γρήγορα-γρήγορα!!!! :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Πήγα, πήγα:(
Σε γιατρούς, όχι γιατρό, γιατί έπρεπε να βγάλω και ακτινογραφίες..:/:

Διάστρεμμα και ένα μήνα στο γύψο:(

:fool:

Αχ βρε, πως το έπαθες? δεν λες που δεν το έπαθες καλοκαιριάτικα ? θα είχες σκάσει κ ούτε μπάνια ούτε τίποτα,παραστικούλια βρε:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Πήγα, πήγα:(
Σε γιατρούς, όχι γιατρό, γιατί έπρεπε να βγάλω και ακτινογραφίες..:/:

Διάστρεμμα και ένα μήνα στο γύψο:(

:fool:

:(¨τέτοιο καιρό και μέσα στο Πάσχα περαστικά καλή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ουχ! :/: Να προσέχεις βρε!! :console: Περαστικά σου γρήγορα-γρήγορα!!!! :yes:

Ευχαριστώ καλή μου, ντάξει ένας μήνας είναι θα περάσει, τι να κάνω!:)
Θα με τρώτε στη μάπα καθημερινά!:P

Αχ βρε, πως το έπαθες? δεν λες που δεν το έπαθες καλοκαιριάτικα ? θα είχες σκάσει κ ούτε μπάνια ούτε τίποτα,παραστικούλια βρε:/:

Ναι κι εγώ έτσι το αντιμετωπίζω τώρα, βλέπω τα θετικά, ή ότι θα μπορούσε να είναι χειρότερα.
Τόσο άτσαλα που έπεσα, απορώ πως την έβγαλα έτσι καθαρή με μόνο ένα διαστρεμματάκι!:P
(Έπεσα απ το πατάρι, καθώς προσπαθούσα να κατέβω πατώντας πάνω σε καρέκλες)

Ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:(¨τέτοιο καιρό και μέσα στο Πάσχα περαστικά καλή μου

Δε νομίζω πως θα το αφήσω να με πάρει από κάτω!

Μπορεί να μη φέρω γύρω απ την εκκλησία τον επιτάφιο, αλλά πρώτη - πρώτη θα σουβλίσω το αρνί!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Αουτς, αυτό πρέπει να πόνεσε! Περαστικά κ προσοχή άλλη φορά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top