Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέραααα!!! Τι κάνετε;;; Ηρώ μου, περαστικά σου κοπέλα μου!!! Στενοχωρήθηκα όταν είδα ότι χτύπησες :(

Μάνια μου;; Καλά; Σίμπυ;; Ποιον ξεχνάω;; :hmm:

Καλημέρα!




Ήρθα!

Καλώς τα κορίτσια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέραααα!!! Τι κάνετε;;; Ηρώ μου, περαστικά σου κοπέλα μου!!! Στενοχωρήθηκα όταν είδα ότι χτύπησες :(

Μάνια μου;; Καλά; Σίμπυ;; Ποιον ξεχνάω;; :hmm:

Κανέναν:P καλέ αν εν το έλεγες δεν θα έβλεπα ότι έπεσε η Ηρώ:worry: ξέρει κανείς τι έγινε τελικά; πήγε γιατρό; δεν καταλαβα:redface:

Καλημέρα!

Ήρθα!

Καλημέρα καλως ήρθες μωρό μου:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Τι κάνετε;; Στη δουλειά είστε; Εγώ στο σπίτι, ήρθε ο αδερφός μου με άδεια από το στρατό και μου λέει τις εμπειρίες του. Πολύ βαρετά είναι αλλά τι να κάνω...

Η Ηρώ από ότι κατάλαβα χτύπησε το βράδυ και θα πάει σήμερα στο γιατρό. Τώρα μάλλον θα κοιμάται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τι κάνετε;; Στη δουλειά είστε; Εγώ στο σπίτι, ήρθε ο αδερφός μου με άδεια από το στρατό και μου λέει τις εμπειρίες του. Πολύ βαρετά είναι αλλά τι να κάνω...

Η Ηρώ από ότι κατάλαβα χτύπησε το βράδυ και θα πάει σήμερα στο γιατρό. Τώρα μάλλον θα κοιμάται.

Πώς χτύπησε; πολύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Πώς χτύπησε; πολύ;

Δυστυχώς δεν ξέρω λεπτομέρειες. Κι εγώ από την κουβεντούλα το διάβασα που το έγραψε χθες το βράδυ. Έλεγε πάντως πως πονούσε και δεν μπορούσε να κουνήσει το πόδι της. Ας ελπίσουμε ότι δε θα είναι τίποτα σοβαρό :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν ξέρω λεπτομέρειες. Κι εγώ από την κουβεντούλα το διάβασα που το έγραψε χθες το βράδυ. Έλεγε πάντως πως πονούσε και δεν μπορούσε να κουνήσει το πόδι της. Ας ελπίσουμε ότι δε θα είναι τίποτα σοβαρό :(

Αν δεν μπορεί να το κουνήσει θα είναι σοβαρό. :/: Έχω πέσει άπειρες φορές και το μόνο σίγουρο είναι ότι αν δεν μπορείς να το κουνήσεις είναι σχετικά σοβαρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Καλημέρα παιδάκια....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
καλημερα και απο μενα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Τι κάνετε γλυκά μου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Τι κανεις Νινα μου?

γιατι την εβγαλες την φωτο σου καλο μου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα παιδάκια....!!!!

καλημερα και απο μενα!!!

Καλημέρα κορίτσια!! :)

Μάνια μου, να σε ρωτήσω κάτι; Τι χρώμα είναι τα μάτια σου; Πράσινα;; Είναι πολύ ωραία!!! :D Φτου φτου μη σε ματιάσουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Γιατι δεν μου αρέσει και την βαρέθηκα ήδη...θα βάλω καλύτερη αυτές τις μέρες...!!!
Καλά όλα ... λέω ... εσυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Καλημέρα κορίτσια!! :)

Μάνια μου, να σε ρωτήσω κάτι; Τι χρώμα είναι τα μάτια σου; Πράσινα;; Είναι πολύ ωραία!!! :D Φτου φτου μη σε ματιάσουμε :)
Καλημέρες,
Ναι, όντως η Μάνια έχει πολύ ωραία ματάκια...γατίσια!!!
Που είσαι γλυκιά μου???? Μάνια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Αχ τωρα την ειδα και εγω!!!
ειναι πανεμορφα τα ματια σου μανια μου!
τι χρωμα ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Πρέπει να είναι πρασινογκρί...κάτι τέτοιο με μελί μέσα...ΟUAου!!!

Να βρε Αννούλα την ξαναέβαλα για να μην με μαλώσεις...χαχα
Αν την επιλέξεις θα την δείς καλύτερα ... χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Επιτέλους κουρεύτηκα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εις το κομμωτηριο.:whistle::P
Έφυγε πολύ μαλλί.:P

Μωρε πολυ μαλλι εφυγε....απο ποιο σημειο εφυγε...δε μας λες!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top