Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
ελα βρε και εσυ...και στον μπορατ καταλαθος πηγε!!!
εξαλλου η φωτο ηταν δωρακι για τον ρεμπ...αλλα εκεινος εχασε!

δεν με νοιάζει απαιτώ να την δω . & -

Δεν δέχομαι συζητήσεις...

Α μια που χώθηκες θέλω και μία δικιά σου αντίστοιχη!Κάνω εργασία και κάπως πρέπει να ξυπνήσω το παιδί!:P
Σε περίπτωση που δεν εκπληρωθούν οι επιθυμίες μου θα προβώ σε δραστικά μέτρα αντίδρασης!Δεν θέλετε να ξέρετε πώς!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
εμενα με ειχε θεσει ως αναπληρωματικη η Μανια αν δεν κρατουσε το λογο της η Νεραιδα.....
Σορρυ!!
εφοσον η νεραιδα εκπληρωσε το καθηκον της εγω περισσευω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Η κάθε μία σας αντιπροσωπεύει ένα ξεχωριστό κομάτι της γυναικείας πραγματικότητας.Προκειμένου λοιπόν να έχω μια συνολική εικόνα χρειάζομαι όλα τα δείγματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η κάθε μία σας αντιπροσωπεύει ένα ξεχωριστό κομάτι της γυναικείας πραγματικότητας.Προκειμένου λοιπόν να έχω μια συνολική εικόνα χρειάζομαι όλα τα δείγματα :)

Και απο μενννννναααααααααααααααααααααα?!!!!:whistle:
Δε νομιζω!!!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καλησπερα... τι κανετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Χανετε την ουσια. Το ζουμι ειναι rebeskes με string-ακι στην φωτογραφια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Γεια σας και παλι...
Ηρθα ξανα...τι εγινε??? Εχασα κατι? Μηπως εβαλε φωτο ο ρεμπεσκες και την εχασα??? Λεω μηπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Τι γίνεται εδώ ρεεεεεε;;;;;;;;;;;;;:eek:

Δεν τολμάω να ξαπλώσω λίγες ώρες και επιστρέφω και βλέπω σόδομα και γόμορα! Σα δε ντρέπεστε! Τιμωρία! Περάστε όλες στο δωμάτιό μου!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τι γίνεται εδώ ρεεεεεε;;;;;;;;;;;;;:eek:

Δεν τολμάω να ξαπλώσω λίγες ώρες και επιστρέφω και βλέπω σόδομα και γόμορα! Σα δε ντρέπεστε! Τιμωρία! Περάστε όλες στο δωμάτιό μου!:mad:
Τιμωρια θα ειναι να περασουν στο δωματιο σου ; Εεεε μου τα χαλάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Valia!

Νεοφερμένος

Η Βάλια! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιζάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εμένα θα μου τη στείλει κανείς τη φωτογραφία; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γεια και χαρά σας!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Γεια σου Ηρώ μου
τηλεφώνησες του υδραυλικού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γεια σου Ηρώ μου
τηλεφώνησες του υδραυλικού

Ναι αμέ.. δεν μπορεί όμως, μου είπε μεθαύριο!:/:
Τώρα είμαι στο ψάξιμο. Δεν ήξερα πόσο δύσκολο είναι τελικά, να βρεις έναν στην ώρα του!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
να σου δώσω το τηλ του δικού μου νομίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Τιμωρια θα ειναι να περασουν στο δωματιο σου ; Εεεε μου τα χαλάς...

Κοίτα, ξέρω με τι τρόπο το σκέφτηκες και σε ευχαριστώ. Είναι τιμή να εκφράζεται έτσι ένας επίσης άξιος ανήρ για εμένα. Όμως η σωστή έκφραση θα ήταν "τιμωρία". Φαινομενικά δηλαδή θα επρόκειτο για τιμωρία περί μαστιγώματος αλλά όταν αι θαυμάσιαι δεσποινίδαι θα είχαν τη χαρά να δούν το όργανον του εγκλήματος, θα εκπλήσσοντο ευχάριστα και η τιμωρία δε θα ήτο πια τιμωρία αλλά απόλαυσις!

Ναι αμέ.. δεν μπορεί όμως, μου είπε μεθαύριο!:/:
Τώρα είμαι στο ψάξιμο. Δεν ήξερα πόσο δύσκολο είναι τελικά, να βρεις έναν στην ώρα του!:worry:

Αν θέλεις, μπορείς να έρθεις να πλυθείς εδώ πάντως και το ξέρεις, έστω και για πρόχειρη λύση, να μην υποφέρεις από το παγωμένο νερό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αν θέλεις, μπορείς να έρθεις να πλυθείς εδώ πάντως και το ξέρεις, έστω και για πρόχειρη λύση, να μην υποφέρεις από το παγωμένο νερό.:)

Thank you:)
Αλλά αν έρθω και κάνω μπάνιο σπίτι σου, δε θα τη βγάλω καθαρή (κυριολεκτικά και μεταφορικά):P:D
Προς το παρόν θα βολευτώ με το να ζεστάνω νερό στην κατσαρόλα..
βράστα δηλαδή!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Thank you:)
Αλλά αν έρθω και κάνω μπάνιο σπίτι σου, δε θα τη βγάλω καθαρή (κυριολεκτικά και μεταφορικά):P:D
Προς το παρόν θα βολευτώ με το να ζεστάνω νερό στην κατσαρόλα..
βράστα δηλαδή!:P

Πολύ πολύ να κάνουμε κι ένα αποχαιρετιστήριο σεξ!:D Κόψε τις αηδίες ρε με τις κατσαρόλες και κουνήσου. Πάω να ανάψω το θερμοσίφωνα! Έλα να κάνεις μπάνιο σαν άνθρωπος!:) Άντε, κουνήσου!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Με σκλαβώνεις....


















με τα αγνά σου συναισθήματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top