Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θα πάω στις 2.30 (μόλις τελειώσω τα Ρευστά) για καφέ... Και τώρα όλοι παρακολουθούν ένα μάθημα στο οποίο εγώ δεν πηγαίνω, και ο μόνος που είναι έξω είναι ο κολλητός μου. Όμως αυτόν δεν τον πλησιάζω μέχρι την Τετάρτη που έχουμε φοιτητικές εκλογές γιατί είναι σε μία παράταξη και έτσι και πάω να τον βρω θα με πρήξουν οι υπόλοιποι της παράταξης να τους ψηφίσω! Μπλεξίματα που έχει ο κόσμος... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι..? Τα εμπορικα σημερα τι ωρα κλεινουν? Στις 2 ή στις 4? Δεν αναφερομαι σε πολυκαταστηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά !!!
Να έχετε καλή εβδομάδα και μιά όμορφη μέρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλημερα κοριτσακια!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι..? Τα εμπορικα σημερα τι ωρα κλεινουν? Στις 2 ή στις 4? Δεν αναφερομαι σε πολυκαταστηματα...

Καλημέρα σου!
Απ' ότι ξέρω είναι μέχρι της 16:00 σήμερα!
Αν θες να πας καλύτερα πριν της 15:00 για να είσαι σίγουρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλημέρα σου!
Απ' ότι ξέρω είναι μέχρι της 16:00 σήμερα!
Αν θες να πας καλύτερα πριν της 15:00 για να είσαι σίγουρη!

Ευχαριστω πολυ Νινα μου!!!:redface:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Καλη σου μερα κουκλιτσα!!!!;)
Πολυ καλο btw!!!!!:D
Ασε, που μεχρι να φτασω στην τελευταια προταση, ημουν ετοιμη να παραθεσω και την αποψη μου για τον απατημενο!!!!:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλη σου μερα κουκλιτσα!!!!;)
Πολυ καλο btw!!!!!:D
Ασε, που μεχρι να φτασω στην τελευταια προταση, ημουν ετοιμη να παραθεσω και την αποψη μου για τον απατημενο!!!!:whistle::P

Είπα να σας κάνω να γελάσετε πρωί πρωί :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα nina και mania!!! :D:D:D


ψ. ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα nina και mania!!! :D:D:D


ψ. ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Καλημέραααααααααααα:clapup::clapup: εσύ συμβουλή θα δώσεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέραααααααααααα:clapup::clapup: εσύ συμβουλή θα δώσεις; :P


Εεεε... δεν είμαι καλή στις συμβουλές! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εεεε... δεν είμαι καλή στις συμβουλές! :P:P:P
Το θυμάμε απο παλιά και λέω κάτσε μανια να φτιάξεις την μέρα σου:clapup::clapup::clapup: να μαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημερούδια!!!! Πάλι εργασίες :( Ελπίζω εσείς να είστε σε καλύτερη μοίρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημερούδια!!!! Πάλι εργασίες :( Ελπίζω εσείς να είστε σε καλύτερη μοίρα...:P

Χαμογέλα γλυκιά μου πριγκιπέσσα, πρέπει να δείς θετικά τα πράγματα, χαμογέλα και η μέρα θα γίνει καλύτερη θα δείς, μην νομίζεις και δώ χάλια είναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
:(

Τί πιο καλο;:P

Ξέρεις πόσα μπορώ να σου πω; Δε θα τελειώσουμε ποτέ αν αρχίσω να διαβάζω τη λίστα... :P:D

Χαμογέλα γλυκιά μου πριγκιπέσσα, πρέπει να δείς θετικά τα πράγματα, χαμογέλα και η μέρα θα γίνει καλύτερη θα δείς, μην νομίζεις και δώ χάλια είναι:P

Αααχ τι καλό!!! :redface::redface::redface: Με συγκίνησες λε!!!! Μου θύμησες και το τραγούδι του Μάλαμα (την πριγκιπέσα ντε!!! :D) Ελπίζω να τελειώσω σήμερα αυτό που έχω να κάνω μήπως διαβάσω και τίποτα... Ωραία ζωή! :P
Μάνια μου :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αααχ τι καλό!!! :redface::redface::redface: Με συγκίνησες λε!!!! Μου θύμησες και το τραγούδι του Μάλαμα (την πριγκιπέσα ντε!!! :D) Ελπίζω να τελειώσω σήμερα αυτό που έχω να κάνω μήπως διαβάσω και τίποτα... Ωραία ζωή! :P
Μάνια μου :bigarmhug

Που να θυμηθείς και το άλλο, ¨το κορίτσι που ειναι μέσα όμορφο σαν πριγκιπέσσα μην μου βραχεί":clapup::clapup: χαμογέλα όλα θα φτιάξουν:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top