Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑ!!!! Κάκερ κέρδισα μια θεραπεια στο πράμα που σε μαυρίζει, δεν θυμάμε πώς λέγετε:redface: στο ΝΥΧΙ-ΝΥΧΙ:clapup:

Ο Μιχάλης λόγο αντρικών δώρων ένα μπουκάλι στον Εσπερίνο:clapup:

Ολα απο το bowling:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ναι περίεργο, φταίει ίσως ότι γράφεις συχνώτερα στο στέκι για χειμώνα και σου λέει ο άμοιρος ο καιρός "αφού το κακερλάκι μπορεί γιατί όχι και εγώ;":P

Από 13 του μηνός θα με έχετε δυστυχώς (για σας)η ευτυχώς καθημερινός μέσα ανοίγει το hotel:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Solarioum mania λεγετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Από 13 του μηνός θα με έχετε δυστυχώς η ευτυχώς (για σας) καθημερινός μέσα ανοίγει το hotel:P

:clapup::clapup: έτσι σε θέλω:clapup:

Solarioum mania λεγετε

Α γειά σου, αυτό κέρδισα:clapup: ξέρει κανείς αν μαυρίζει πολλύ αυτούς που στα 5 λεπτά εκθεσης στον ήλιο γίνοντε αραπάκια;:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλησπέρα όμορφη μου κυρά:) πώς πάς;:)

Γειά σου Μάνια μου!! Καλά είμαι, εσύ; :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γειά σου Μάνια μου!! Καλά είμαι, εσύ; :hug:

Φανταστικά, ο νέος μήνας με ανέβασε:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Είναι ένα εργαλείο κυρίως για τις σκανδιναβικές χώρες όπως και για την Ρωσία και φυσικά για κάθε χειμώνα το summer νάνε καλά οι θάλασσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Α γειά σου, αυτό κέρδισα:clapup: ξέρει κανείς αν μαυρίζει πολλύ αυτούς που στα 5 λεπτά εκθεσης στον ήλιο γίνοντε αραπάκια;:hmm::P

Ε λίγο... αλλά θα σου πάει έχω την προαίσθηση...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Α γειά σου, αυτό κέρδισα:clapup: ξέρει κανείς αν μαυρίζει πολλύ αυτούς που στα 5 λεπτά εκθεσης στον ήλιο γίνοντε αραπάκια;:hmm::P

no idea, αλλά πρόσεξε μην αρπάξεις :P

ε αφού είναι κοντά σου ο άντρας σου πώς να μην είσαι χαρούμενη καλή μου :inlove::clapup: πώς περνάτε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Kαλησπερούδια!:clapup:

Μάνια καλά μαυρίσματα.. αλλά με μέτρο, έτσι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ε αφού είναι κοντά σου ο άντρας σου πώς να μην είσαι χαρούμενη καλή μου :inlove::clapup: πώς περνάτε;;

Περνάμε φανταστικά, αν και πρίν μπορούσαμε να μηλάμε, τώρα όλο κάτι γίνετε και εγώ αποφέυγω να μηλήσω για το πώς ένοιωθα καθώς δεν ήθελα να του φέρω μαυρίλα και ο μικρός αλλάζει θέμα:hmm: αλλα γενικά δεν άλλαξε κάτι μεταξύ μας, απλά η διαπίστωση ότι αυτό που λέγαμε ότι είμαι χάλια μακρυα σου και το περνάω απίστευτα μόνο μαζί σου υσχείει, δεν μπορώ να τον αγαπήσω παραπάνω ή να τον ερωτευτώ παραπάνω, απλά δεν γίνετε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Kαλησπερούδια!:clapup:

Μάνια καλά μαυρίσματα.. αλλά με μέτρο, έτσι? :P

αν σου δείξω φώτο καλοκερινή με 30 λεπτά ξεχασμένη στον ήλιο θα χάσεις πάσα ιδέα:P δεν μπορείς να με γνωρίσεις, πόσο μάλλων 1 ώρα:hmm: με φαντάζεσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Βρε παιδάκια ξέρετε καμία εύκολη νόστιμη συνταγή για σούπα; Αλλά χωρίς ψάρια και περίεργα "λαχανικά"- απλά να έχει πολύ λεμόνι :inlove: Είχα κοιτάξει παλιότερα στο μαγειρική για στόκους αλλά δε βρήκα! Και τώρα δεν το βρίσκω! Σε ποιο υπο-forum είναι θυμάστε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μανια μου συγνώμη που αλλάζω αλλά ξέρεις που πουλάνε στην Ρόδο αυτοκόλλητες μπορντούρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
αν σου δείξω φώτο καλοκερινή με 30 λεπτά ξεχασμένη στον ήλιο θα χάσεις πάσα ιδέα:P δεν μπορείς να με γνωρίσεις, πόσο μάλλων 1 ώρα:hmm: με φαντάζεσε:P
Το πολύ δημιουργείς rasta και φωνάζεις peace Africa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Περνάμε φανταστικά, αν και πρίν μπορούσαμε να μηλάμε, τώρα όλο κάτι γίνετε και εγώ αποφέυγω να μηλήσω για το πώς ένοιωθα καθώς δεν ήθελα να του φέρω μαυρίλα και ο μικρός αλλάζει θέμα:hmm: αλλα γενικά δεν άλλαξε κάτι μεταξύ μας, απλά η διαπίστωση ότι αυτό που λέγαμε ότι είμαι χάλια μακρυα σου και το περνάω απίστευτα μόνο μαζί σου υσχείει, δεν μπορώ να τον αγαπήσω παραπάνω ή να τον ερωτευτώ παραπάνω, απλά δεν γίνετε;)

Αν και νομίζω ότι τα ξέρει όλα αυτά, μπορείς να βρεις μια ιδιαίτερη στιγμή και να του τα πεις, χωρίς να του φέρεις μαυρίλα... :) Είστε τέλειοι, μακάρι κι εγώ να έχω έναν τόσο ευτυχισμένο γάμο- δεν παίζει να έχω γνωρίσει άλλους ανθρώπους τόσο ερωτευμένους όσο εσείς... :inlove: Τέλειο πρέπει να είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βρε παιδάκια ξέρετε καμία εύκολη νόστιμη συνταγή για σούπα; Αλλά χωρίς ψάρια και περίεργα "λαχανικά"- απλά να έχει πολύ λεμόνι :inlove: Είχα κοιτάξει παλιότερα στο μαγειρική για στόκους αλλά δε βρήκα! Και τώρα δεν το βρίσκω! Σε ποιο υπο-forum είναι θυμάστε; :redface:

Βράσε μιση κατσαρόλιτσα νερό, ένα ζομό λαχανικών και μόλις βρασει βάλε παστάκι ή άστεράκι ή γραμματάκια, μετά όταν φτιαχτεί μια κουταλιά βούτηρο για να λιώσει μόνο του και μετά βάλε σε πιάτο όσο λεμόνι θές, απλά υπέροχη αν θές βάλε και πιπεράκι φρεσκοτριμένο να κάνει μαγεία και έτοιμη;)

Μανια μου συγνώμη που αλλάζω αλλά ξέρεις που πουλάνε στην Ρόδο αυτοκόλλητες μπορντούρες?

Ναι θα πάς στον Παπαμάρκο κοντά στην δουλειά μου;) έχει τα πάντα, ή αλλιώς στο my way πάλι παπ΄μάρκο στο Μαρινόπουλο στον Ρόδου Καλυθέας απο κάτω, έχει τα πάντα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
1 κουτι ντοματάκια..2 κλωνάρια σέλινο..2 κλωναράκια μαϊντανό
1-2 πατάτες...3 καρότα...1/2 λάχανο...1 πιπεριές...3 φρέσκα κρεμμυδάκια...αλάτι.. Χυμός λεμονιού... Και αν έχεις ψιλοκομμένο λάχανο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
T_Chameleon και mania σας ευχαριστώ πολύ για τις συνταγές!! Πάω να δημιουργήσω!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το πολύ δημιουργείς rasta και φωνάζεις peace Africa

χαχαχαχαχαχα:P:P

Αν και νομίζω ότι τα ξέρει όλα αυτά, μπορείς να βρεις μια ιδιαίτερη στιγμή και να του τα πεις, χωρίς να του φέρεις μαυρίλα... :) Είστε τέλειοι, μακάρι κι εγώ να έχω έναν τόσο ευτυχισμένο γάμο- δεν παίζει να έχω γνωρίσει άλλους ανθρώπους τόσο ερωτευμένους όσο εσείς... :inlove: Τέλειο πρέπει να είναι...

Θέλει πολλύ προσπάθεια καρδιά μου απο τους δύο, το λέω και το ξαναλέω, ο γάμος είναι πόλεμος, χάνεις μάχες αλλα άν είσαι σωστός οι μάχες θα γίνουν νήκες και αργότερα ευτυχία, απλά μην αφήνετε τον εαυτό σας να βαρεθεί, κάντε μικρές βολτούλες όσο σκληρό πρόγραμμα κιάν έχεις, δουλέυω σπαστό 9-1:30 5:30-9 και πάλι μεσημεράκια θα πάμε σε κάνα ουζερί για μεζέ μια φορά την ευδομάδα, κάνουμε βόλτες σε παραλίες, Τα σ/κ πέρνουμε το μηχανάκι και βολτάρουμε παντού χωρίς να κάνουμε κάτι συγκεκριμένο και όταν πιαστεί ο πισινος μας σταματάμε σε΄ότι μας αρέσει και λέμε διάφορα, προσπαθούμε να έχουμε χρόνο, χωρίς να αφήνουμε συγκενείς να μπάινουν στην μέση, αν παρεξηγηθούν ξύδι;) είναι πολλά, απλά με λίγη προσπάθεια όλα αλλάζουν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top