Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NONI_1

Νεοφερμένος

Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Γιατί καλέ τί εγινε;

Σημερα χώρισα μετα απο 8 μήνες σχέση με ένα παιδί!!!!βασικά αυτός με χώρισε γιατι λέει δν ξέρει αν με θέλει το ίδιο όπως στην αρχή.......!!οχι τώρα πείτε μου είναι αυτός λόγός να χώρισεις?????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Αύριο που δε θα λειτουργεί τίποτα θα κοιμηθούμε σαν CHUCHU (πουλάκια)!:D

Μπααα...:( Εγώ θα πρέπει να πάω σχολή γιατί μάλλον θα κάνουμε κανονικά... Αφού τα λεωφορεία κυκλοφορούν...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αύριο που δε θα λειτουργεί τίποτα θα κοιμηθούμε σαν CHUCHU (πουλάκια)!:D

Τελικά κατα 90% (του χρόνου που είμαι στο πισί) είμαι στο Linux. Ωραία πράγματα! Βασιλάκη Πόρτα βγάλε κι άλλα βίστα να χάσεις όλη την πελατεία!:D
Μέχρι να δω το Πόρτας λέω τί μου λέει; :P
Welcome to the dark side!:P Εδώ και η κατανάλωση πόρων είναι λιγότερη.:D

Γιατί καλέ τί εγινε;

Σημερα χώρισα μετα απο 8 μήνες σχέση με ένα παιδί!!!!βασικά αυτός με χώρισε γιατι λέει δν ξέρει αν με θέλει το ίδιο όπως στην αρχή.......!!οχι τώρα πείτε μου είναι αυτός λόγός να χώρισεις?????????????

Θα εκτιμήσει αυτό που έχασε όταν θα ναι αργά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αύριο που δε θα λειτουργεί τίποτα θα κοιμηθούμε σαν CHUCHU (πουλάκια)!:D


Την Τετάρτη δεν κυκλοφορεί τίποτα!


Καλησπέραααα!!!! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NONI_1

Νεοφερμένος

Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Δεν μπορεις να φανταστεις ποσα περάσαμε μαζΙ!!Απλα δεν μπορώ να δεχτώ οτι τα κατέστρεψε όλα...!!!Και υποτίθεται μ'αγαπάει.........!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αύριο που δε θα λειτουργεί τίποτα θα κοιμηθούμε σαν CHUCHU (πουλάκια)!:D


Αύριο απο τις 10 μέχρι τις 3 θα λειτουργούν κανονικά τρένο-μετρό
Όπως είπε και η Φοίβη την Τετάρτη δε θα λειτουργεί τίποτα!

Άρα.. Βαλντερινίδιο μη βρίσκεις δικαιολόγιες για να κελαηδήσεις πάλι!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σημερα χώρισα μετα απο 8 μήνες σχέση με ένα παιδί!!!!βασικά αυτός με χώρισε γιατι λέει δν ξέρει αν με θέλει το ίδιο όπως στην αρχή.......!!οχι τώρα πείτε μου είναι αυτός λόγός να χώρισεις?????????????

Ψυχραιμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Γιατί καλέ τί εγινε;

Σημερα χώρισα μετα απο 8 μήνες σχέση με ένα παιδί!!!!βασικά αυτός με χώρισε γιατι λέει δν ξέρει αν με θέλει το ίδιο όπως στην αρχή.......!!οχι τώρα πείτε μου είναι αυτός λόγός να χώρισεις?????????????

Είναι ειλικρινής μαζί σου.:) Κατά τη γνώμη μου ,ναι είναι λόγος να χωρίσεις.:redface:
Και καλύτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα. Εχεις πλεον την ελευθερία και τις ευκαιρίες να είσαι με έναν άνθρωπο που θα σε θέλει πολύ πολύ πολύ ΄όπως στην αρχή.
Δώσε χρόνο στον εαυτό σου, θα συνέρθεις πιο γρήγορα απο όσο πιστεύεις.
Ανοιξη, ανανέωση, φλερτ πάνε μαζί.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NONI_1

Νεοφερμένος

Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εχεις δίκιο.....!Τον αγαπάω πολυ και το μόνο που θέλω είναι να τον βλέπω χαρούμενο!!Και αν μα το να είναι μακριά μου τον κανει χαρούμενο έμενα νου αρκεί..!!Χρόνο θέλει και υπομονη:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Εεεεετσι...θετική ενέργεια λέμε !!! :) :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NONI_1

Νεοφερμένος

Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Και να σου πω και κάτι θα είναι δύσκολο στην αρχη γιατι τον βλέπω καθέ μέρα....Αλλα θα μου πείς ποιος είπε οτι η ζώη είναι εύκολη??????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Σημερα χώρισα μετα απο 8 μήνες σχέση με ένα παιδί!!!!βασικά αυτός με χώρισε γιατι λέει δν ξέρει αν με θέλει το ίδιο όπως στην αρχή.......!!οχι τώρα πείτε μου είναι αυτός λόγός να χώρισεις?????????????

Γκόμενα του χει γυαλίσει. Μάλλον ξέρει λοιπόν τι θέλει, απλά δεν είσαι εσύ αυτό. Η αυτό ή του χεις κάνει λαδιά και στην έκανε (και μπράβο του) και απλά δε μας το λες.

Μπααα...:( Εγώ θα πρέπει να πάω σχολή γιατί μάλλον θα κάνουμε κανονικά... Αφού τα λεωφορεία κυκλοφορούν...:(

24ωρη αύριο. Το άκουσα και στο μετρό στα μεγάφωνα. Τετάρτη είναι 10-3 που λέτε!

Μέχρι να δω το Πόρτας λέω τί μου λέει; :P
Welcome to the dark side!:P Εδώ και η κατανάλωση πόρων είναι λιγότερη.:D.

Πάντα ήμουν Σίθ! Απλά τώρα ξεσπάθωσα!:D


Την Τετάρτη δεν κυκλοφορεί τίποτα!


Καλησπέραααα!!!! :D:D:D:D

24ωρη αύριο. Το άκουσα και στο μετρό στα μεγάφωνα. Τετάρτη είναι 10-3 που λέτε!

Αύριο απο τις 10 μέχρι τις 3 θα λειτουργούν κανονικά τρένο-μετρό
Όπως είπε και η Φοίβη την Τετάρτη δε θα λειτουργεί τίποτα!

Άρα.. Βαλντερινίδιο μη βρίσκεις δικαιολόγιες για να κελαηδήσεις πάλι!!:D:P

24ωρη αύριο. Το άκουσα και στο μετρό στα μεγάφωνα. Τετάρτη είναι 10-3 που λέτε! (3η φορά)


Και θα κελαηδάω όσο θέλω! Με πονάει ο πωπός μου!:( Εσύ που είσαι;;;;;; ΜΙΑ ΩΡΑ ΓΚΑΡΙΖΩ............(αγκαλίτσα!:redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
24ωρη αύριο. Το άκουσα και στο μετρό στα μεγάφωνα. Τετάρτη είναι 10-3 που λέτε!

24ωρη αύριο. Το άκουσα και στο μετρό στα μεγάφωνα. Τετάρτη είναι 10-3 που λέτε!

24ωρη αύριο. Το άκουσα και στο μετρό στα μεγάφωνα. Τετάρτη είναι 10-3 που λέτε! (3η φορά)


Δες εδώ

Εκτός αν στο τίποτα αναφερόσουν στο Μετρό και στον ηλεκρτικό! Εγώ έλεγα και για τα λεωφορεία! :)


Και θα κελαηδάω όσο θέλω! Με πονάει ο πωπός μου!:( Εσύ που είσαι;;;;;; ΜΙΑ ΩΡΑ ΓΚΑΡΙΖΩ............(αγκαλίτσα!:redface: )


Αμάν πια που είναι και αυτή!!!! :mad::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Δες εδώ

Εκτός αν στο τίποτα αναφερόσουν στο Μετρό και στον ηλεκρτικό! Εγώ έλεγα και για τα λεωφορεία! :)





Αμάν πια που είναι και αυτή!!!! :mad::P:P:P

Φυσικά! Με τρόλλευ έρχομαι και με ηλεκτρικό και μετρό φεύγω από ΑΣΟΕΕ.

Μαζί την περιμένουμε σουτζουκάκι την Ηρούλα μου;:mad::P


ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μαζί την περιμένουμε σουτζουκάκι την Ηρούλα μου;:mad::P


ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:beating:

Όχι! Αλλά μην κλείσει και ο λαιμός σου από τις πολλές φωνές! :P Εγώ εσένα βοηθάω!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Με ζήτησε κάποιος?:whistle:

Χεχε.. ορίστε Βαλντερινάκο!! :bigarmhug

Και σε σένα Φοίβη για τη βοήθεια :) :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ε θέλω κι εγώ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τις καλημερες μου στα ομορφα μουτρακια σας!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Εσύ έχεις χάσει επισόδεια!Νύχτωσε ρέιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:P

Δεν σε αγαπάω για την αντίληψη του χρόνου που έχεις αλλά γιατί είσαι καλό κορίτσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γεια σου κυρία νεράιδα.:PΤί κανς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top