Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλημέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέραααα!!!! :D
2 μέρες για την Γαλλία!!!!! :clapup:

Τυχερούλααααα!!!! Καλημέρα

ψ.Μερα chief :P
Καλά ΚΑΛΗμέρα συνάδελφε!:D

Μέραααα.......

Καλήμέρα και σε σένα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα!!!! Χαμός γίνεται στους δρόμους με τις διακοπές ρεύματος. Να πάω στη σχολή ή θα μείνω μέσα στο μετρό και θα γελάμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι σκ**τομέρα είναι αυτή ρε γμτ:mad: όλα στραβά πάνε, άυριο έπρεπε να καθόμαστε λόγο τοπικής εορτής και μάλλων θα δουλέψω να βγάλω την δική μου αορτή να την φάω:mad:

Καλημέρα κιόλας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα Μάνια!!!!! Κι εδώ σκ**τούλες (το λέω χαριτωμένα :P) Πρέπει να πάω στη σχολή και δεν ξέρω πως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα Μάνια!!!!! Κι εδώ σκ**τούλες (το λέω χαριτωμένα :P) Πρέπει να πάω στη σχολή και δεν ξέρω πως...

Σάμπως εγώ που ξέρω μπορώ να κάνω τίποτα;:mad: χαμός, όταν μπένουν προθεσμίες τα πέρνω, δεν φτάνει αυτό, έχουμε 4 μέρες αργεία και ξέχασα να καταθέσω ένσυμα, τρέχω πανικόβλητη να τα βγάλω και μαθαίνω ότι σήμερα έχει απεργεία το ΙΚΑ:whatever::mad: :mad: :mad: :mpinelik: :rant: :rant: :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλημέεερες!:D

Για ποιες διακοπες ρευματος fielda μιλας.. καλα εγω δεν εχω παρει πρεφα!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα Ηρώ!!! Έχουν απεργία οι εργαζόμενοι της ΔΕη μέχρι την άλλη εβδομάδα και σε πολλές περιοχές γίνονται διακοπές ρεύματος. Έγινε μάλιστα και σύγκρουση των τραμ επειδή δεν άλλαξαν γραμμές. Όπως καταλαβαίνεις γίνεται χαμός στους δρόμους επειδή δε λειτουργούν τα φανάρια.

Φεύγω τώρα. Ευχηθείτε μου καλή τύχη, μην κάνω 2 ώρες να φτάσω στη σχολή... :( Άντε φιλάκια!!!

ΥΓ: Μάνια κουράγιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
:hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλημέρα σας και ...γειά σας!
Φεύγω Πάτρα για τετραήμερο να δω το έτερον ήμισυ :D
Θα με χάσετε κάπως, γιατί στο σπίτι δεν θα έχω νετ, παρά μόνο dialup :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλά να περάσεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Καλημέρα σας και ...γειά σας!
Φεύγω Πάτρα για τετραήμερο να δω το έτερον ήμισυ :D
Θα με χάσετε κάπως, γιατί στο σπίτι δεν θα έχω νετ, παρά μόνο dialup :/:

Και Πάτρα, και καρναβάλι (χοροί, γλέντια στα μπαράκια, κιθαρούλες στη Γεροκωστοπούλου κτλ) και έτερον ήμισυ...
Βρε τί να το κάνεις το internet; Θα περάσεις μούρλια!
Καλό ταξίδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Πεινάω!! Μακαρονάδα!! Να πάρει…θα αρκεστώ στα λαζάνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλησπερες και απο μενα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από FaniFox:
Και Πάτρα, και καρναβάλι (χοροί, γλέντια στα μπαράκια, κιθαρούλες στη Γεροκωστοπούλου κτλ) και έτερον ήμισυ...
Βρε τί να το κάνεις το internet; Θα περάσεις μούρλια!
Καλό ταξίδι!
Χαχα πως φαίνεται ότι δεν με ξέρεις καλά :P
Εγώ είμαι internet addict :P
Δεν υπάρχει περίπτωση να μην μπαίνω καθόλου, ακόμα και με το wifi στα Starbucks κάτι θα γίνει...
Ευχαριστώ πάντως :)


Ουφ, ετοίμασα βαλίτσες και έκατσα για 2 τσιγάρα πριν φύγω, να αποχαιρετήσω το γρήγορο internet :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λια να περασεις ΣΟΥΠΕΡ!!!:clapup:

Καλησπερα Νεραιδα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ Ηρώ μου :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η Λία φεύγει, ο Bill ήρθε!:P (καλα να περασεις!:D)

Καλησπέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.


Παιδιά, δεεεεεν μπορώωωω άλλοοοοοοοοοοοοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top