Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα!!!! Χάλασε ο καιρός ή μου φαίνεται;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέραααα!!!

Ναι ψιλοχάλασε!!! Το καλό που του θέλω να φτιάξει αμέσως! :mad::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα mania!!! :D

Άρχισε την δουλεία μετά την γέννα και μπορεί να τρέχει! :)


Και η dooo έχει ψιλοχαθεί! :confused:

Φοβήθηκα μήν έγινε τίποτα, πράγματι και η ντού χάθηκε:worry: εκείνη; νέα κανείς;:worry:

Καλημέρα Μανια!:D

Η ΚουΕ ειχε πει οτι ξεκιναει παλι δουλεια.

Καλημέρα μωρό ατελείωτο, έχω κάτι καυτά Βιντεο σήμερα, πολυ γέλιο λέμε:clapup::clapup:

Καλημέρα!!!! Χάλασε ο καιρός ή μου φαίνεται;;

Καλημέρα χάλασε αρκετά αλλα θα ξαναφτιάξει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλημέρα!!!! Χάλασε ο καιρός ή μου φαίνεται;;

Εκεί σε εσάς σε εμάς αχνοφαίνεται ο ήλιος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλημέρα μωρό ατελείωτο, έχω κάτι καυτά Βιντεο σήμερα, πολυ γέλιο λέμε:clapup::clapup:
:clapup: Στο γνωστό μερος ειναι;:P:P Πάω να δω.

Εκεί σε εσάς σε εμάς αχνοφαίνεται ο ήλιος :P

Εδω εχει λιακαδα και ζεστη.:P
(#εδω EQU Πατρα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Μάλλον χαζή η ερώτησή μου για τον καιρό αλλά τόσες μέρες στο σπίτι δεν καταλαβαίνω και πολλά... Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση και ενημέρωση :D:D:D

Metal και εδώ έχει ήλιο αλλά όχι τόσο πολύ όσο τις άλλες μέρες. Αμέσως, μη χάσεις :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Χιχιχιχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:clapup: Στο γνωστό μερος ειναι;:P:P Πάω να δω.

Κάθε μέρα βάζω καλέ, πότε μπήκες τελευταία φορά στο μανια; αν πάς δεξιά στα Βιντεο και δείς το ώρα για γέλιο 1-2-3-4-5 Θα ψάχνεις καρέκλα να σωριαστείς απο το γέλειο, είχα πάθει φρίκη στην αναζήτηση τους:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κάθε μέρα βάζω καλέ, πότε μπήκες τελευταία φορά στο μανια; αν πάς δεξιά στα Βιντεο και δείς το ώρα για γέλιο 1-2-3-4-5 Θα ψάχνεις καρέκλα να σωριαστείς απο το γέλειο, είχα πάθει φρίκη στην αναζήτηση τους:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Tα πρωτα τα εχω δει!:DΠολυ αστεία!
Μεχρι ωρα για γελιο 4 εχει:PΤο 5 αγνοειται:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλως τη Μανια!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλημέρα πέρα ως πέρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλως τη Μανια!!!;)
Καλημέρα νεραιδάκι, πώς πάς;:)

Tα πρωτα τα εχω δει!:DΠολυ αστεία!
Μεχρι ωρα για γελιο 4 εχει:PΤο 5 αγνοειται:P:P
Τώρα το είδα, δεν το είχα περάσει σαν λινκ:redface: τώρα είναι οκ:clapup:

Καλημέρα πέρα ως πέρα!:)

Καλημέρααα:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα mania και borat :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα mania και borat :)

Εγώ σου είπα καλημέρα πιό πάνω και δεν απάντησες:cry_x: :cry_x: :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εγώ σου είπα καλημέρα πιό πάνω και δεν απάντησες:cry_x: :cry_x: :cry_x:

Είμαι απαράδεκτη, δεν το συζητώ!!!!! Συγνώμη :(

Αααααα!!!!! Και σε άλλους δεν απάντησα :(:(:( Συγνώμη παιδάκια!!!!!! Καλημέρες σε όλους και συγχωρήστε με :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έχασα το πρώτο μάθημα λογιστική επειδή δεν μπορούσα να σηκωθώ από το κρεβάτι. Πόσο μ@λ@κας είμαι; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Είμαι απαράδεκτη, δεν το συζητώ!!!!! Συγνώμη :(

Αααααα!!!!! Και σε άλλους δεν απάντησα :(:(:( Συγνώμη παιδάκια!!!!!! Καλημέρες σε όλους και συγχωρήστε με :redface:

Τώρα πικράθηκα, μία λάκτα σόζει την κατάσταση:P

Πώωωωωωωωωωωωωω έχω κέφια λέμε, πάω τζάμπο μπάς και πάρω κάνα παιχνίδάκι:P :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Έχασα το πρώτο μάθημα λογιστική επειδή δεν μπορούσα να σηκωθώ από το κρεβάτι. Πόσο μ@λ@κας είμαι; :(

Άχαααα.... σιγά τα ωά καλέ, εγώ είχα χάσει μάθημα που έδινα, επειδή είχα κλείσει το ξυπνητήρι.... Και στεναχωριόμουν κι όλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Άχαααα.... σιγά τα ωά καλέ, εγώ είχα χάσει μάθημα που έδινα, επειδή είχα κλείσει το ξυπνητήρι.... Και στεναχωριόμουν κι όλας!
Ναι αλλά πολύ φοβάμαι ότι αφού έχασα το πρώτο μάθημα μετά δεν θα καταλαβαίνω γρι :/:
Τέσπα, καλημέρα σας, ας τρέξω να προλάβω υπολογιστικά μαθηματικά που είναι το επόμενο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλημέρα νεραιδάκι, πώς πάς;:)

Ομορφα Μανια μου..ομορφα!!!!:redface::)
Εσυ..?Ολα καλα???:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top