Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γεγονός είναι ότι η παλιά μου γειτονιά αναβαθμίστηκε κάπως όπως παρατηρώ τελευταία...Αλλά δεν με τρελαίνει πάλι γιατί δεν βρίσκεις παρκάρισμα!

Πες μου ότι πήγαινες σχολείο επί της πανόρμου να γελάσουμε :P


Μπα.... μαλλον δε θα γελασουμε!:P
δε μεγαλωσα στην Αθηνα.. εδω εχω ερθει λογω σπουδων! Επαρχιωτακι ειμαι!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,828 μηνύματα.
ειδες, για να βιαζεσαι?? :P

κοιτα.. για μενα δεν ειναι τιποτα..
στη σχολη θα παω ετσι κι αλλιως, Αμπελοκηπους θα γυρισω ετσι κι αλλιως.. εεεεεε.. να μου παρει και 5 λεπτα να διαλεξω ποντικι? πςςςςς.. σιγα. Τωρα μη ζητας να στο φερω και εξω απο την πορτα σου!!!! Ειπαμε!:D


Οσο για σενα Μεταλ.. δεν ειμαι η γυναικα των ονειρων των καμμενων μονο!! αχαχαχαχαχαχ!!!!:D;)

Ναι, είπαμε εξυπηρέτηση αλλά δεν θα σε κάνω και χαμάλη μου να αράζω στην καρέκλα εδώ και να μου το φέρεις στα χέρια μαζί με φρεντοτσίνο.

Αν δεν είναι για σενα τίποτα όντως τότε να το σκεφτούμε σοβαρά διότι με γλυτώνεις από μπόλικο τρεχαλητό.:)

Μόνο πες μου περίπου πότε θες να συναντηθούμε για να σετάρω το πρωινό μου και να μην πάω τα ζώα μου αργά (και μην τρελαθείς, δεν το θέλω συγκεκριμένη ώρα το τρωκτικό) και κανονίζουμε τα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μπα.... μαλλον δε θα γελασουμε!:P
δε μεγαλωσα στην Αθηνα.. εδω εχω ερθει λογω σπουδων! Επαρχιωτακι ειμαι!!!!:clapup:

Μα και εσύ εκεί κάτω στο κέντρο βρήκες?Κάτι πιο σικ δεν υπήρχε ?:P:P

Ποπο έχω λαλήσει! Ο βαλ φταίει του είπα χθες για ποτό δεν ήθελε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μα και εσύ εκεί κάτω στο κέντρο βρήκες?Κάτι πιο σικ δεν υπήρχε ?:P:P

Ποπο έχω λαλήσει! Ο βαλ φταίει του είπα χθες για ποτό δεν ήθελε! :P



Εεεεεεεεεεεπ! Λιγα τα λογια σου για το κεντρο, δερνω!:D
Μια ρημαδοφοιτητρια ειμαι βρε!.. που να πηγαινα??? .. φτωχια καταραμενη..!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Καλά κούλαρε δεν σε είπα και καμπούρα :P

Κοίτα το καλό εκεί πέρα είναι τα μπαράκια πάνω πανόρμου και η πλατεία του αγίου δημητρίου με τα σουβλατζίδικα:P

Γενικά έχουν αρχίσει να γίνονται καλά μαγαζιά.Σε ένα από τα μπαρ δουλεύει ένας φίλος μου και μου λέει ότι πέφτει χρήμα στην περιοχή.

Και μην ξεχάσουμε το αγαπημένο μου taj mahal, το οποίο μετράει κάποια χρόνια και παραμένει τρομερό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γειά σου Ηρώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γειά σου Ηρώ!:)


Γεια σου και σενα Μπορατιε!:D


Μεταλ: αστειευομουν καλε..! :)
για τα μπαρακια στην Πανορμου θα συμφωνησω.. βγαινω πολυ συχνα εκει και εχει πολυ και καλο κοσμο!
αλλα το taj mahal, δε μ αρεσει καθολου:( μα καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ψήνω τον Βαλ να πάμε για ποτό αλλά μου κάνει τσιριμόνιες!Ψήσου Ψήσου θέλω backup :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Βαλντερινουλι μου ομορφε και απ ολους αγαπητε.. πηγαινε καλε μου για ποτο με τον Μεταλ..
(νταξει Μεταλ, το παω καλα?)












αλλιως ποντικι αυριο δεν εχει!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Πολύ τον έπεισες!Άρχισα ήδη να βαράω ενέσεις!ζζζζζζζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καλησπέρα!:)
Καλές Aπoκριές!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους :D!

Ωραίο το ΣΚ αυτό :) αν και τώρα κάνω εργασίες :spasiklas:! Τι μου κάνετε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Τα γίδια και εδώ σε νιώθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλησπέρες :(
αύριο ξεκινάω δουλειά μετά από 5 μήνες που ήμουν χαλαρή με το μωρό μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καλησπέρες :(
αύριο ξεκινάω δουλειά μετά από 5 μήνες που ήμουν χαλαρή με το μωρό μου :(
:console: θα ειναι λιγο δυσκολο στην αρχη.

Αυριο ξεκιναω παλι μαθηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Εμείς έχουμε ήδη ξεκινήσει και έχουμε εργασίες να τρέχουνε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πείτε κανένα φορουμ που να συχνάζουν ακραίοι στενόμυαλοι και να είναι γεμάτο προσωπικές επιθέσεις.:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Παίξτε λίγο αν βαριέστε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πείτε κάνα καλό θέμα συζήτησης...
Ιστορία... Τέχνες... Επιστήμες...
Ο βάζελος πόσο ήρθε αλήθεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top