Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Another one bites the dust χεχεχεχε! ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΑΡΕ!!!:clapup::clapup::clapup:

OWNED!!!:P

Άμα σε αρχίσω στις γρήγορες θα σου πώ εγώ!:boxing: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρες!:D
Έχει κορυφαία μέρα αλλά θα αντισταθώ στην πρωινή βόλτα!:P

Μην αντιστέκεσαι, μην αντιστέκεσαι:whistle:
Κάνε μια βόλτα κι εσύ..........:whistle:
:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέραααααααα!!! Γκουχ γκουχ... Δεν έπρεπε να φωνάξω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Γιατί θα μας ακούσουν?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μην αντιστέκεσαι, μην αντιστέκεσαι:whistle:
Κάνε μια βόλτα κι εσύ..........:whistle:
:clapup::clapup::clapup:

δικό σου:P


Ασε τωρα που στρώθηκα και διαβάζω μην το χαλασω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Όχι, πονάει ο λαιμός μου... :( Μετά τη φωνή της Μάγκυς που λέγαμε τώρα περάσαμε στο βήχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Άμα σε αρχίσω στις γρήγορες θα σου πώ εγώ!:boxing: :P

Εσύ;;; Εμένα;;; OMG & 3 LOL! Κρύψου πίσω από καμια μπούκλα σου ρε!:P

Καλημέραααααααα!!! Γκουχ γκουχ... Δεν έπρεπε να φωνάξω :hmm:

Τα Cohiba αυτά κάνουν!:P Περαστικά σου fielda... και καλημέρα φυσικά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εσύ;;; Εμένα;;; OMG & 3 LOL! Κρύψου πίσω από καμια μπούκλα σου ρε!:P

Ξέρω ότι γουστάρεις τρελά τις μπούκλες μου, αλλά μην το κάνουμε θέμα.... άντε βρε, επειδή είμαι μεγαλόψυχη μπορεί και να σε αφήσω να αγγίξεις 1 και μοναδική φορά την τελειότητά τους!!!!!!!!

Μετά όμως θα σε δείρω!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
δικό σου:P


Ασε τωρα που στρώθηκα και διαβάζω μην το χαλασω:P

Ευχαριστώ Μπιλ, τρελαίνομαι για ΣΑΚΙΣ, αλλά με κοντά μαλλιά τον προτιμώ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Τα Cohiba αυτά κάνουν!:P Περαστικά σου fielda... και καλημέρα φυσικά!:)

Cohiba??? Βοήθησέ με γιατί είμαι μικρό και άμαθο... :P Ευχαριστώ πολύ!!!! Καλημέρα και πάλι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλημέρα κοριτσάκιααααα! Νεράιδα που το ξενύχταγες χθες;;;;; (θέλω ανατριχιαστικές λεπτομέρειες!!):D

Πφφφ....ασε...
Τσικνισα μεχρι τη 1:30 με αφθονο κρασι και χορο (ειχε και ζωντανη μουσικη βεβαιως βεβαιως:D) και μετα θελαμε και ποτο τρομαρα μας....και πηγαμε σε ενα αλλο μαγαζι με λαιβ παλι αλλα κατι σαν μουσικη σκηνη...συνεχιστηκε το κρασι, με τη διαφορα οτι ηπιαμε και πολλα σφηνακια...ολοι εγιναν ντιρλα....! Τους πηγαινα εναν εναν στην τουαλετα να :/:....καταλαβες!:whistle:
Και το πρωι επρεπε 8 να ειμαι στο ποδι γιατι 9:30 ειχα βαλει χθες τελευταια στιγμη μαθημα...:/:(κανω και μαμακιες ενιοτε)

Κατα τα αλλα....καλα περασα!!!!!!!
Λιγο το κρασι, λιγο ο χορος, λιγο τα ακροβατικα....το κεφι χτυπησε κοκκινο!:redface::D (και οχι μονο!)

Εσυ εκανες κατι??:hmm::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πφφφ....ασε...
Τσικνισα μεχρι τη 1:30 με αφθονο κρασι και χορο (ειχε και ζωντανη μουσικη βεβαιως βεβαιως:D) και μετα θελαμε και ποτο τρομαρα μας....και πηγαμε σε ενα αλλο μαγαζι με λαιβ παλι αλλα κατι σαν μουσικη σκηνη...συνεχιστηκε το κρασι, με τη διαφορα οτι ηπιαμε και πολλα σφηνακια...ολοι εγιναν ντιρλα....! Τους πηγαινα εναν εναν στην τουαλετα να :/:....καταλαβες!:whistle:
Και το πρωι επρεπε 8 να ειμαι στο ποδι γιατι 9:30 ειχα βαλει χθες τελευταια στιγμη μαθημα...:/:(κανω και μαμακιες ενιοτε)

Κατα τα αλλα....καλα περασα!!!!!!!
Λιγο το κρασι, λιγο ο χορος, λιγο τα ακροβατικα....το κεφι χτυπησε κοκκινο!:redface::D (και οχι μονο!)

Εσυ εκανες κατι??:hmm::whistle:

ΧΟΟΟΟΠΛΑ..... Ωραία μου ακούγονται μέχρι το σημείο της "εξαγωγής εισελθέντων προϊόντων":P
Εγώ κλασσικά έχω πάρει όρκο "ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΕΞΩ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ" :mad: :mad: :Pκαι γι' αυτό τσίκνισα με παρέα σπίτι. Ωραία ήταν, αλλά το κρασί όταν ξεπερνάει τη συνιστόμενη δοσολογία, σου κάνει το στομάχι....μια ομορφιά!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγώ κλασσικά έχω πάρει όρκο "ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΕΞΩ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ" :mad: :mad: :Pκαι γι' αυτό τσίκνισα με παρέα σπίτι. Ωραία ήταν, αλλά το κρασί όταν ξεπερνάει τη συνιστόμενη δοσολογία, σου κάνει το στομάχι....μια ομορφιά!!:D

Δεν εχεις αδικο..αλλα ημασταν πολυ καλη παρεα...και καναμε πολυ χαβαλε! Μεχρι και μικροφωνο πηραμε και την ειχαμε δει τραγουδιαρες!:redface::D
Κια παραδοξως ημουν η μονη που δε ζαλιστηκε καθολου(αυτο ειναι οντως παραξενο)....Μηπως φταιει το οτι ολη μερα ετρωγα ασταματητα?!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Ξέρω ότι γουστάρεις τρελά τις μπούκλες μου, αλλά μην το κάνουμε θέμα.... άντε βρε, επειδή είμαι μεγαλόψυχη μπορεί και να σε αφήσω να αγγίξεις 1 και μοναδική φορά την τελειότητά τους!!!!!!!!

Μετά όμως θα σε δείρω!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:

Ε άμα είναι να αγγίξω την τελειότητα, δε το συζητώ καν! Spank me baby...:tongue:

Cohiba??? Βοήθησέ με γιατί είμαι μικρό και άμαθο... :P Ευχαριστώ πολύ!!!! Καλημέρα και πάλι :)

Cohiba είναι πούρα!:) Άσχετο: σε ποιά πληροφορική είσαι;:hmm:

Με φώναξες;:worry: :worry: :worry:

Δε χρειαζόταν μάνια μου, το ήξερα ότι θα μαγνητιστείς από τον έρωτά μου και το θεσπέσιο κορμί μου και θα έρθεις μόνη σου σε μένα.:P

ΥΓ: Του Σάκη του ρίχνω για πλάκα όμως...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Cohiba είναι πούρα!:) Άσχετο: σε ποιά πληροφορική είσαι;:hmm:

Πούρα;; Δεν καπνίζω, για την ακρίβεια ούτε να το βλέπω δε θέλω. Όσο για την Πληροφορική, στο Παπει είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.
Πούρα;; Δεν καπνίζω, για την ακρίβεια ούτε να το βλέπω δε θέλω. Όσο για την Πληροφορική, στο Παπει είμαι.

Εντάξει, όλοι οι άνθρωποι δικαιούνται ένα λάθος στη ζωή τους!:P (Λο-Χρη ΑΣΟΕΕ εδώ:clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top