Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:)
Γινομαστε μεγαλη κοριτσοπαρεα με το καιρο βλεπω!! :P


Τι κανετε;Εχω νευρα σημερα μην μου μιλαει κανεις!!:rant:(εσεις εξαιρειστε γιατι σας διαβαζω μονο!:P)

Έχω τρομερό άγχος και ένα καλησπέρα να μου πείς ή θα σε βρίσω ή θα βάλω τα κλάματα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γεια σου λαέ του ε-στεκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Έχω τρομερό άγχος και ένα καλησπέρα να μου πείς ή θα σε βρίσω ή θα βάλω τα κλάματα :worry:
Καλησπερα!:P
Εφτασε η μεγαλη μερα :whistle:
Γεια σου λαέ του ε-στεκι
Μας δουλευεις εσυ τωρα ;!?:P

Μου περασαν τα νευρα τελικα!:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλησπερα!:P
Εφτασε η μεγαλη μερα :whistle:

Δεν εφτασε:mad: μου εστειλαν μειλ πως δεν βγηκε ακομα η τελικη αποφαση:mad::mad: θελω να τους σκοτωσω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Δεν εφτασε:mad: μου εστειλαν μειλ πως δεν βγηκε ακομα η τελικη αποφαση:mad::mad: θελω να τους σκοτωσω:mad:
Σκεψου θετικα και ηρεμησε!:) Το καλο πραγμα αργει να γινει που λεμε και στο χωριο μου!:) Στο κατω κατω εσυ προσπαθησες οσο μπορουσες !!Ολα καλα θα πανε !!
Εχω κατεβασει ολα τα καλοκαιρινα κατω απο τωρα και εχω ζαλιστει!Ειναι κανεις απο κυπρο να μου πει τι να μην παρω;;:P:P:redface:
Μπορει να μπω αργοτερα μεχρι τοτε...:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σκεψου θετικα και ηρεμησε!:) Το καλο πραγμα αργει να γινει που λεμε και στο χωριο μου!:) Στο κατω κατω εσυ προσπαθησες οσο μπορουσες !!Ολα καλα θα πανε !!
Εχω κατεβασει ολα τα καλοκαιρινα κατω απο τωρα και εχω ζαλιστει!Ειναι κανεις απο κυπρο να μου πει τι να μην παρω;;:P:P:redface:
Μπορει να μπω αργοτερα μεχρι τοτε...:P


Θα δούμε:P ελπίζω να μην μου βγάλουν και άλλο την ψυχή:P:P:P:(

Κι εμείς σε αγαπάμε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μας δουλευεις εσυ τωρα ;!?:P

Όχι, απλώς ξύπνησα μια μέρα και συνειδητοποίησα πως Alma Rulez! :hehe: πόσο ψώνιο είμαι τεέ μου

Πως είστεεε; :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Όχι, απλώς ξύπνησα μια μέρα και συνειδητοποίησα πως Alma Rulez! :hehe: πόσο ψώνιο είμαι τεέ μου

Πως είστεεε; :flowers:
Καλα ειμαστε !!Μας τρωει λιγο το αγχος αλλα αντεχουμε!:PΕσυ πως τα πας στο σχολειο;;

@Deutsch δεν καταλαβα τι λεει το βιντεο αλλα φανταζομαι οτι κατι καλο ηταν!!:redface: Ετσι να εκφραζουμε την αγαπη μας εδω μεσα!!:huglove:
Ελπιζω να ηρεμησες λιγο τωρα αν τελικα παρεις απαντηση πες μου οκ; εχω και μια βαλιτσα να ετοιμασω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλα ειμαστε !!Μας τρωει λιγο το αγχος αλλα αντεχουμε!:PΕσυ πως τα πας στο σχολειο;;

@Deutsch δεν καταλαβα τι λεει το βιντεο αλλα φανταζομαι οτι κατι καλο ηταν!!:redface: Ετσι να εκφραζουμε την αγαπη μας εδω μεσα!!:huglove:
Ελπιζω να ηρεμησες λιγο τωρα αν τελικα παρεις απαντηση πες μου οκ; εχω και μια βαλιτσα να ετοιμασω!:P

Αυτή τη στιγμή "διαβάζω".

(Κάνω εγκλιτική αντικατάσταση με ανοιχτό στέκι και δρχου να παίζει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
@Deutsch δεν καταλαβα τι λεει το βιντεο αλλα φανταζομαι οτι κατι καλο ηταν!!:redface: Ετσι να εκφραζουμε την αγαπη μας εδω μεσα!!:huglove:
Ελπιζω να ηρεμησες λιγο τωρα αν τελικα παρεις απαντηση πες μου οκ; εχω και μια βαλιτσα να ετοιμασω!:P

Ich hab dich lieb= σε αγαπω:P

Ηρέμισα λίγο ναί... Φυσικά και θα σου πω:D:D
Εσύ πως είσαι;

* η βαλίτσα να μην είναι πάνω απο 20 κιλά παρακαλώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
θέλω να βγω βόλτα στον ήλιο :(
βασικά για καφέ.
και βασικά όχι μόνη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.

Ich hab dich lieb= σε αγαπω:P

Ηρέμισα λίγο ναί... Φυσικά και θα σου πω:D:D
Εσύ πως είσαι;

* η βαλίτσα να μην είναι πάνω απο 20 κιλά παρακαλώ:P
Χειραποσκευη να παρω η οχι;:P
Πλακα πλακα δεν εχω ξαναταξιδεψει με αεροπλανο και τωρα επεσαν δυο ταξιδακια στο εξωτερικο μεσα σε λιγες μερες!!:P (εντωμεταξυ με εχει πιασει ενας φοβος οτι δεν θα τα δεχτουν τα πραγματα μου στον ελεγχο και θα τα κανουν σκουπιδια ολα!!Τετοιο εφιαλτη ειχα να νιωσω απο τις πανελληνιες!:P)
Εσεις τι νεα;

@princess θελω κι εγω βολτα να μου φυγει το αγχος παμε παρεα;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χειραποσκευη να παρω η οχι;:P
Πλακα πλακα δεν εχω ξαναταξιδεψει με αεροπλανο και τωρα επεσαν δυο ταξιδακια στο εξωτερικο μεσα σε λιγες μερες!!:P (εντωμεταξυ με εχει πιασει ενας φοβος οτι δεν θα τα δεχτουν τα πραγματα μου στον ελεγχο και θα τα κανουν σκουπιδια ολα!!Τετοιο εφιαλτη ειχα να νιωσω απο τις πανελληνιες!:P)
Εσεις τι νεα;

Να πάρεις χειραποσκευή ναι.
Θα το λατρέψεις το αεροπλάνο :inlove: είναι το καλύτερο μεταφορικό μέσο για εμένα. Μπορώ να είμαι 24 ωρες εκει:redface::redface:
Θα σου τα περάσουν μην ανησυχείς. Εγώ από την Γερμανία φέρνω λουκάνικα, σαλάμια, τυριά, ψωμιά, μουστάρδες:whistle::whistle:

Εγώ βλέπω ποδόσφαιρο:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Να πάρεις χειραποσκευή ναι.
Θα το λατρέψεις το αεροπλάνο :inlove: είναι το καλύτερο μεταφορικό μέσο για εμένα. Μπορώ να είμαι 24 ωρες εκει:redface::redface:
Θα σου τα περάσουν μην ανησυχείς. Εγώ από την Γερμανία φέρνω λουκάνικα, σαλάμια, τυριά, ψωμιά, μουστάρδες:whistle::whistle:

Εγώ βλέπω ποδόσφαιρο:P:redface:
Ναι το αεροπλανο μου αρεσει πολυ και εχω ακουσει απο πολλους οτι ειναι τελειο!Μακαρι να μην με πιασουν τα υπαρξιακα μου οταν μπω μεσα!:P
Αλλη φορα να φερεις και μπυρες!!!:whistle:
Ποιοι παιζουν;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ναι το αεροπλανο μου αρεσει πολυ και εχω ακουσει απο πολλους οτι ειναι τελειο!Μακαρι να μην με πιασουν τα υπαρξιακα μου οταν μπω μεσα!:P
Αλλη φορα να φερεις και μπυρες!!!:whistle:
Ποιοι παιζουν;;:P

Θα φέρω:P:redface: καμιά Weißbier να έχουμε:P:P
Στο αεροπλάνο εγώ βάζω απαλή μουσική και χαζεύω έξω...
* στο δρομολόγιο που κάνω έχει και Άλπεις το πρόγραμμα! Είναι μαγικές!!:clapup::clapup:

Μπάγερν Μονάχου με Μπορούσια Ντόρτμουντ ( ημιτελικό)
ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ 1-0 :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Θα φέρω:P:redface: καμιά Weißbier να έχουμε:P:P
Στο αεροπλάνο εγώ βάζω απαλή μουσική και χαζεύω έξω...
* στο δρομολόγιο που κάνω έχει και Άλπεις το πρόγραμμα! Είναι μαγικές!!:clapup::clapup:

Μπάγερν Μονάχου με Μπορούσια Ντόρτμουντ ( ημιτελικό)
ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ 1-0 :clapup::clapup:
Εγω εμαθα οτι σε 2 ωρες θα ειμαι Κυπρο οποτε θα περασει η ωρα,ελπιζω να φαινονται τα νησακια και να μην βλεπω συνεχεια ολο μπλε γιατι θα μου ερθει καμια αναγουλα:P:PΘα βαλω και μουσικουλα καλη ιδεα!!:)
Σε ποιο καναλι το εχει; Γενικα τιποτα δεν εχει σημερα η τβ:(
Θελω κι εγω Αλπεις!!!:redface:θα πω στον πιλοτο να αλλαξει το δρομολογιο, πιστευω θα συμφωνησουν ολοι μαζι μου οι επιβατες ε;;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω εμαθα οτι σε 2 ωρες θα ειμαι Κυπρο οποτε θα περασει η ωρα,ελπιζω να φαινονται τα νησακια και να μην βλεπω συνεχεια ολο μπλε γιατι θα μου ερθει καμια αναγουλα:P:PΘα βαλω και μουσικουλα καλη ιδεα!!:)
Σε ποιο καναλι το εχει; Γενικα τιποτα δεν εχει σημερα η τβ:(
Θελω κι εγω Αλπεις!!!:redface:θα πω στον πιλοτο να αλλαξει το δρομολογιο, πιστευω θα συμφωνησουν ολοι μαζι μου οι επιβατες ε;;:P:P

Εγώ το βλέπω σε ένα γερμανικό ονλάιν:P:P
Γαμάτες είναι οι άλπεις:D:D

Το Μόναχο από την Θεσσαλονίκη είναι 2.30 ώρες περίπου


IMG_2114.jpg

Λίγο ανάποδη αλλά είναι οι άλπεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Εγώ το βλέπω σε ένα γερμανικό ονλάιν:P:P
Γαμάτες είναι οι άλπεις:D:D

Το Μόναχο από την Θεσσαλονίκη είναι 2.30 ώρες περίπου


View attachment 58873

Λίγο ανάποδη αλλά είναι οι άλπεις
Ευχαριστω για την φωτο!!:D:D
Ναι τελικα Αθηνα -Κυπρος ειναι περιπου μιαμιση ωρα τωρα που το ξαναειδα.:P Και για Γερμανια μονο μια ωρα διαφορα; Ποτε ειπαμε οτι πεταμε;;:P :D Θα περιμενω απαντηση Deutsch και μακαρι να ειναι θετικη!!!:clapup:
Καληνυχτα!!!:yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ευχαριστω για την φωτο!!:D:D
Ναι τελικα Αθηνα -Κυπρος ειναι περιπου μιαμιση ωρα τωρα που το ξαναειδα.:P Και για Γερμανια μονο μια ωρα διαφορα; Ποτε ειπαμε οτι πεταμε;;:P :D Θα περιμενω απαντηση Deutsch και μακαρι να ειναι θετικη!!!:clapup:
Καληνυχτα!!!:yawn:

Αν πετάξουμε θα πετάξουμε στις 24 Ιουνίου:D:D:clapup::clapup:


Όπως μπορείς να δεις το Μόναχο είναι πολύ Νότια. Μια φίλη μου που πετάει Düsseldorf κάνει γύρω στις 3-3.30 ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Μια χαρα τοτε !:P Αντε θα πινουμε και μπυρες αλα γερμανια!:drunk:
Κι αλλος που καταλαβε οτι δεν τα παω καλα με την γεωγραφια!:P:redface:
Ωραια θα ειναι η διαδρομη τρεις ωρες μια χαρα!

Εχω παθει κριση ταυτοτητας: οι μισοι με φωναζουν λες κι ειμαι μικρη πχ κατερινακι και οι αλλοι μου λενε να βρω κανενα να παντρευτω επειδη περασαν τα χρονια!!:confused: Τι τους λες τωρα ;!?:hehe:(το κακο ειναι οτι υπαρχουν ατομα που λενε και τα δυο με διαφορα λιγων ωρων!:P)
Τι νεα εσεις; Εδω εχει συννεφια!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top