Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κανε γενικη οπως εκανα κι εγω !!:hehe:
Δες μια ταινια να ξεχαστεις,ακου μουσικη,πηγαινε μια βολτα,κανε ταβανοθεραπεια:P
Αμα θες μεινε κι εδω !:P
Εβλεπε κανεις αυτη τη σειρα; ειναι πολυ παλια την ειχα τυχει σε επαναληψη και δεν ειχα δει τι ειχε γινει στο τελος:worry:(επαιζε στο μεγκα και ειχε το παρακατω τραγουδι)

Οκ σορυ που σε μικρυνα λιγακι:redface: Καλη επιτυχια παντως για οταν ξαναπαρεις!!:)
Γεια σου Alma Libre τι κανεις;

Απαντάω και στα δύο μηνύματα μαζί. :redface: Καλά είμαι, εσύ; :D
Τις τελευταίες μέρες περιέργως είμαι ποολύ χαρούμενη.:confused::hmm:

Έβλεπα τη σειρά παλιά με τη μάνα μου.:P Αλλά το ψευδώνυμο μου δεν είναι απο εκεί, αλλά απο το τατουάζ μιας πολύ καλής ομαδάρχισσας που είχα στη κατασκήνωση.:D

Το τραγούδι είναι πολύ όμορφο πάντως.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Απαντάω και στα δύο μηνύματα μαζί. :redface: Καλά είμαι, εσύ; :D
Τις τελευταίες μέρες περιέργως είμαι ποολύ χαρούμενη.:confused::hmm:

Έβλεπα τη σειρά παλιά με τη μάνα μου.:P Αλλά το ψευδώνυμο μου δεν είναι απο εκεί, αλλά απο το τατουάζ μιας πολύ καλής ομαδάρχισσας που είχα στη κατασκήνωση.:D

Το τραγούδι είναι πολύ όμορφο πάντως.:D
Γεια σου!!Παντα χαρες ευχομαι!!!
Καλε θα ησουν πολυ μικρη τοτε κι αν θυμαμαι την εδειχνε και βραδυ...εχτες βρηκα τα επεισοδια τελικα!!:PΕικοσι ηταν μονο κι εχω δει μονο τα δυο..Τελικα την ειχαν κοψει απο οτι καταλαβα!
Εχτες που ειδα το ψευδωνυμο σου το θυμηθηκα!Ωραια ετσι θα θυμασαι παντα την παραμονη σου στην κατασκηνωση!!:D
:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καλημερα σας κοριτσακια! Τι κανετε? Εγω ξυπνησα κλασσικα νωρις, φτιαχνω μπριζολες με πατατες στον φουρνο και μολις το σβησω θα πεσω για υπνο. Μετα δουλεια και μετα περιμενω φιλους στο σπιτι! Εσεις Σαββατοβραδο τι θα κανετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ετοιμο το φαι.
Παω να κοιμηθω δυο ωρες αυστηρα.
Καληνυχτα σας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Ετοιμο το φαι.
Παω να κοιμηθω δυο ωρες αυστηρα.
Καληνυχτα σας. :P

Καλημερα σας κοριτσακια! Τι κανετε? Εγω ξυπνησα κλασσικα νωρις, φτιαχνω μπριζολες με πατατες στον φουρνο και μολις το σβησω θα πεσω για υπνο. Μετα δουλεια και μετα περιμενω φιλους στο σπιτι! Εσεις Σαββατοβραδο τι θα κανετε??
Mind ακομα να πας για υπνο;;:whistle:
Η μηπως εκατσες να φας τις μπριζολιτσες;;:whistle:
Αμα θες παρεα ερχομαι παντως !!:vroum:
Τι νεα; παω να διαβασω κατι που εγραψες στις σκεψεις ...wait!
Δεν εχω κανονισει κατι για σημερα αλλα δεν θα κατσω σπιτι παντως !!Εχει ωραια μερα εξω!!:)

Το διαβασα..εχουν πλακα τα ζωα γενικα !Εμας ερχονται πουλια και πινουν απο την βεραντα μας νερο που ειναι μεσα στις γλαστρες! Απο το πρωι τα ακουω τωρα την ανοιξη.Τα μονα σπαστικα ειναι κατι παπαγαλακια που σε ξυπνανε απο τα χαραματα (ειχε η θεια μου παλια)...

Τα λεμε !!Καλα να περασεις!!Μπορει να τα πουμε πιο μετα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Γειαααα. :D

Καλημερα σας κοριτσακια! Τι κανετε? Εγω ξυπνησα κλασσικα νωρις, φτιαχνω μπριζολες με πατατες στον φουρνο και μολις το σβησω θα πεσω για υπνο. Μετα δουλεια και μετα περιμενω φιλους στο σπιτι! Εσεις Σαββατοβραδο τι θα κανετε??
Καλησπέρααα. Μια χαρά είμαστε.
Εγώ για Σαββατόβραδο θα μείνω σπίτι να διαβάσω.:redface:

Γεια σου!!Παντα χαρες ευχομαι!!!
Καλε θα ησουν πολυ μικρη τοτε κι αν θυμαμαι την εδειχνε και βραδυ...εχτες βρηκα τα επεισοδια τελικα!!:PΕικοσι ηταν μονο κι εχω δει μονο τα δυο..Τελικα την ειχαν κοψει απο οτι καταλαβα!
Εχτες που ειδα το ψευδωνυμο σου το θυμηθηκα!Ωραια ετσι θα θυμασαι παντα την παραμονη σου στην κατασκηνωση!!:D
:hello:
Ναι, ισχύει ήμουν ποοολύ μικρούλι όταν είχε βγει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Καλησπερα!!
Τι κρυο αυτο σημερα Μαρτη μηνα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλησπερα!!
Τι κρυο αυτο σημερα Μαρτη μηνα;:confused:

Tell me about it! Εγώ βγήκα σήμερα να μαζέψω με τη μάνα μου τη βεράντα και να καθαρίσουμε και γυρίσαμε παγάκια. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Tell me about it! Εγώ βγήκα σήμερα να μαζέψω με τη μάνα μου τη βεράντα και να καθαρίσουμε και γυρίσαμε παγάκια. :redface:
Εγω δεν βγηκα εξω απλως την βοηθουσα με το λαστιχο!!:P Πηγα μια βολτα ομως να παρω καποια πραγματα εκτος σπιτιου και ειπα σιγα μη φορεσω μπουφαν τωρα και δεν εβλεπα την ωρα να φτασω σπιτι!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγω δεν βγηκα εξω απλως την βοηθουσα με το λαστιχο!!:P Πηγα μια βολτα ομως να παρω καποια πραγματα εκτος σπιτιου και ειπα σιγα μη φορεσω μπουφαν τωρα και δεν εβλεπα την ωρα να φτασω σπιτι!!:redface:

Σε νιώωωθω. Κάθε πρωί που πάω σχολείο τα ίδια παθαίνω.
"Σιγά μη βάλω μπουφάν, καλά είμαι και με τη ζακέτα."
"Γιατί δε πήρα μπουφάν; Γιατίγιατίγιατίιιιι;"
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Σε νιώωωθω. Κάθε πρωί που πάω σχολείο τα ίδια παθαίνω.
"Σιγά μη βάλω μπουφάν, καλά είμαι και με τη ζακέτα."
"Γιατί δε πήρα μπουφάν; Γιατίγιατίγιατίιιιι;"
:P
Στο σχολειο τι βασανο κι αυτο με τα μπουφαν τωρα την Ανοιξη...Τρεχεις ,ιδρωνεις αγχωνεσαι:P και μια ζεσταινεσαι μια κρυωνεις!!Θυμαμαι κατι αγορια στο τμημα μου επαιρναν δυο μπλουζες και καθονταν ειδικα ενας κι αλλαζε μεσα στην ταξη !!:confused: ευτυχως ειχε ωραιο σωμα τοτε!!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Στο σχολειο τι βασανο κι αυτο με τα μπουφαν τωρα την Ανοιξη...Τρεχεις ,ιδρωνεις αγχωνεσαι:P και μια ζεσταινεσαι μια κρυωνεις!!Θυμαμαι κατι αγορια στο τμημα μου επαιρναν δυο μπλουζες και καθονταν ειδικα ενας κι αλλαζε μεσα στην ταξη !!:confused: ευτυχως ειχε ωραιο σωμα τοτε!!:redface::P

Εμάς πάλι οι σωματαράδες ούτε που το σκέφτονται αυτό.:redface::'(
Όταν ανοίξει για τα καλά ο καιρός θα πάρω ένα ψιλό μπουφάν που έχω, αλλά τώρα με το δερμάτινο μιλάμε σκάω.
Βγάζω το δερμάτινο, μένω με το φούτερ, κρυώνω.

Τι να πει κανείς.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καλημερα κοριτσια! Ψοφοκρυο δε λετε τιποτα, εγω εχω παρει το καλοριφερ αγκαλια κυριολεκτικα, δεν ειναι να βγαινεις εξω! Αλμα κι εγω δεν τα μπορω τα μπουφαν παντα γιαυτο οποτε δεν τα θελω φοραω απο μεσα εσωθερμικο φανελακι, ειναι κολλητο και δεν φαινεται και με κρατα ζεστη, υπαρχει επισης κι εσωθερμικο κολαν ή κορμακι!
Μπραβο κοριτσια που βοηθατε τις μαμαδες σας!!
Αλμα διαβαζεις για πανελληνιες?
Wherever τελικα τι εκανες? Εμεις ειχαμε παρεα στο σπιτι και περασε ευχαριστα η βραδια, μετα πηγα να δω godjilla αλλα με πηρε ο υπνος!
Σημερα ειναι μερα beaute, παω να πασαλειφτω σε λιγο χουχου
Εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλημερα κοριτσια! Ψοφοκρυο δε λετε τιποτα, εγω εχω παρει το καλοριφερ αγκαλια κυριολεκτικα, δεν ειναι να βγαινεις εξω! Αλμα κι εγω δεν τα μπορω τα μπουφαν παντα γιαυτο οποτε δεν τα θελω φοραω απο μεσα εσωθερμικο φανελακι, ειναι κολλητο και δεν φαινεται και με κρατα ζεστη, υπαρχει επισης κι εσωθερμικο κολαν ή κορμακι!
Μπραβο κοριτσια που βοηθατε τις μαμαδες σας!!
Αλμα διαβαζεις για πανελληνιες?
Wherever τελικα τι εκανες? Εμεις ειχαμε παρεα στο σπιτι και περασε ευχαριστα η βραδια, μετα πηγα να δω godjilla αλλα με πηρε ο υπνος!
Σημερα ειναι μερα beaute, παω να πασαλειφτω σε λιγο χουχου
Εσεις?

Εγώ έχω πάρει κάτι κολλητά μπλουζάκια, που βέβαια δεν είναι εσωθερμικά αλλά μέσα απο το φούτερ με το πολύ κρύο κάνουν ποοολύ καλή δουλειά. :D Δυστυχώς όχι, δε διαβάζω για πανελλήνιες, έχω ακόμη δύο χρόνια να το κάνω.:P
Αγγλικά διάβαζα. :happy: Και μετά κάθισα συνέχισα το Όνομα του Ρόδου που σέεερνεται σαν βιβλίο (ή είναι η ιδέα μου).:P

Εγώ σήμερα έχω να κάνω τα νύχια μου, αν έρθει η θεία μου. Αλλιώς ε-στέκι και διάβασμα.:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Καλό μεσημέρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Επίτηδες το κάνεις,εε;:(

Νοοοο:redface:
απλά νοστάλγησα τις μέρες που έπινα 3 τέτοια ποτήρια την μέρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Νοοοο:redface:
απλά νοστάλγησα τις μέρες που έπινα 3 τέτοια ποτήρια την μέρα:P

Εγώ πάλι νοσταλγώ τις μέρες που έπινα μπύρα γενικότερα.:P
Φέραμε Guinness στο μαγαζί και εγώ διαβάζω, ένα μήνα δεν έχω σώσει να πάω να πιω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ πάλι νοσταλγώ τις μέρες που έπινα μπύρα γενικότερα.:P
Φέραμε Guinness στο μαγαζί και εγώ διαβάζω, ένα μήνα δεν έχω σώσει να πάω να πιω!

Σαν την μπύρα δεν έχει! Τι να λέμε :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top