Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χάλια. Έχω πήξει στο άααγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αλήθεια; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






Σοκόλαση!!!! :inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
μπήκε και ο Δεκέμβρης, άντε να δούμε τι μήνας θα ναι τούτος :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
μπήκε και ο Δεκέμβρης, άντε να δούμε τι μήνας θα ναι τούτος :hehe:

:P Θα φανεί από την πρώτη βδομάδα:whistle:
*προβλέπεται δύσκολη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
το θέμα είναι πως εμείς, τα παιδιά είμαστε ήδη σε φάση διακοπών χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
το θέμα είναι πως εμείς, τα παιδιά είμαστε ήδη σε φάση διακοπών χαχα

Α καλά είσαι:redface: εγώ έχω το μυαλό μου στα μελομακάρονα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Καλή Χρονιά....μπορεί να είναι 7 του Γενάρη,
αλλά οι ευχές και τα χρόνια πολλά ισχύουν ακόμη!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
θελω να μπω σε ενα αμαξι/τρενο/οτιδηποτε και να φυγωωωωω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γεια σας παιδακια!
Τι κανετε;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
γειααααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πολυ νωρις το θυμηθηκατε :P
Λοιπον τι εγινε στη γιουροβιζιον γιατι εχω χασει επεισοδια?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Πολυ νωρις το θυμηθηκατε :P
Λοιπον τι εγινε στη γιουροβιζιον γιατι εχω χασει επεισοδια?? :D

:PΚαλλιο αργα παρα ποτε!!
Βγηκε η Μαρια Ελενα με αυτο το τραγουδι
https://m.youtube.com/watch?v=4hcjKhaRpDI
Τα αλλα μην φανταστεις οτι ηταν καλα! Εγω εχτες τα ακουσα πρωτη φορα και σχεδον τα ξεχασα ολα!!
Υπηρχε ενα ολο ελληνικα της θωμαης απεργης δυο κλαμπιστικα τραγουδια και ενα των creal .
Φετος ο διαγωνισμος θα γινει στην Βιεννη οποτε θα δουμε ωραια αξιοθεατα!!
Παντως ηταν ωραια η παρουσιαση με Ντορετα/Συνατσακη και guest τον Σεργουλοπουλο και πολλες εμφανισεις παλιων τραγουδιων πχ Καλλιρης και ΟΝΕ. Αν βλεπεις τβ βαλε ελενη τωρα αυτο δειχνουν!!!χαχαχα
Υγ mindcirus απαντησαμε και οι δυο στο θεμα σχετικα με τις εκτρωσεις σχεδον ταυτοχρονα !Τα μεγαλα πνευματα συναντιονται !!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μπαλαντοειδές στείλαμε πάλι? Γιατί κάτι μου λέει ότι θα τσιμπήσουμε τις μπαλάντες μας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
:PΚαλλιο αργα παρα ποτε!!
Βγηκε η Μαρια Ελενα με αυτο το τραγουδι
https://m.youtube.com/watch?v=4hcjKhaRpDI
Τα αλλα μην φανταστεις οτι ηταν καλα! Εγω εχτες τα ακουσα πρωτη φορα και σχεδον τα ξεχασα ολα!!
Υπηρχε ενα ολο ελληνικα της θωμαης απεργης δυο κλαμπιστικα τραγουδια και ενα των creal .
Φετος ο διαγωνισμος θα γινει στην Βιεννη οποτε θα δουμε ωραια αξιοθεατα!!
Παντως ηταν ωραια η παρουσιαση με Ντορετα/Συνατσακη και guest τον Σεργουλοπουλο και πολλες εμφανισεις παλιων τραγουδιων πχ Καλλιρης και ΟΝΕ. Αν βλεπεις τβ βαλε ελενη τωρα αυτο δειχνουν!!!χαχαχα
Υγ mindcirus απαντησαμε και οι δυο στο θεμα σχετικα με τις εκτρωσεις σχεδον ταυτοχρονα !Τα μεγαλα πνευματα συναντιονται !!:D

Καταρχας απορω με την υπομονη σου με την κουβεντα που πιασατε, πηρατε εσεις με τον Μπιλ σειρα. Εγω δεν την παλεψα αλλο, σηκωσα λευκη σημαια που λεμε!:D Ε δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι, ανθρωποι....
Επισης ακουσα ολα τα τραγουδια και το μονο που μου αρεσε ηταν των σι ριαλ που και παλι δεν τρελαθηκα τοοοσο!
Αργησα, αλλα συνηθως τα πρωινα βλεπω ελενη!:D

Μπαλαντοειδές στείλαμε πάλι? Γιατί κάτι μου λέει ότι θα τσιμπήσουμε τις μπαλάντες μας???

Παλι παλι ναι...
Κολλημα κι αυτο...
Αλλα προτιμοτερο απο κανα s.ag.a.p.o!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top