Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
It's okay, Μάρω, έχει ενδιαφέρον ο πλουραλισμός. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κεριά και λιβάνια. Άμα με δεις μπροστά σου, θα τρομάξεις. Μικροδείχνω πολύ. :redface: Αφού ντύνομαι ..δικηγόρος στο γραφείο, για να μη με ρωτάνε αν είμαι η γραμματέας. :redface:

Κιτάκι, ευχαριστώ για το κέρασμα, αλλά έχω να χάσω κάτι κιλάκια και λέω να το αποφύγω.

Τι κάνουυυυτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δλδ σας κάνω εγώ για κυρία Κωνσταντίνα; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δλδ σας κάνω εγώ για κυρία Κωνσταντίνα; :'(

Είσαι Η Κωνσταντίνα, δε θα μπορούσαμε να σε πούμε κυρία ούτε μετά από 40 χρόνια. :P Εγώ μπήκα στη δίαιτα του φοιτητή, τρώω kinder έκπληξη και τίποτε άλλο. :P Ποιος μαγειρεύει να φάει μόνος του; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως όχι, εκτός αν ως μαγείρεμα ορίζουμε το φτιάχνω μισό πακέτο μακαρόνια με ντομάτα ή ψήνω κάτι και το τρώω με σαλάτα.
Πάνε οι σοκολατόπιτες, τα γαλακτομπούρεκα, τα παστίτσια, τα γεμιστά και το κοτόπουλο με πιπεριές και κάρυ.
Πάλι καλά που έχω την αμερικάνικη βοήθεια (βλ. μαμά) και όποτε μαγειρεύει, στέλνει κάνα τάπερ γιατί θα είχα ξεχάσει πως είναι η γεύση των μαγειρευτών! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εγώ πάντως όχι, εκτός αν ως μαγείρεμα ορίζουμε το φτιάχνω μισό πακέτο μακαρόνια με ντομάτα ή ψήνω κάτι και το τρώω με σαλάτα.
Πάνε οι σοκολατόπιτες, τα γαλακτομπούρεκα, τα παστίτσια, τα γεμιστά και το κοτόπουλο με πιπεριές και κάρυ.
Πάλι καλά που έχω την αμερικάνικη βοήθεια (βλ. μαμά) και όποτε μαγειρεύει, στέλνει κάνα τάπερ γιατί θα είχα ξεχάσει πως είναι η γεύση των μαγειρευτών! :P
Αχ.. Μόνο τα δύο τελευταία μου αρέσουν αλλά δεν πειράζει. Τι έχει το κάρυ; Αγαπάμε κάρυ. :'(

ΥΓ: Πριν πέταξα κοτσάνα παρεξηγήσιμη, δεν εννοούσα πως δεν είσαι κυρία. :redface: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχαχαχαχα, μην ανησυχείς, δεν παρεξηγώ, κατάλαβα απόλυτα πως το εννοείς. Και ενίοτε ακόμα κι εγώ δεν θέλω να είμαι κυρία.. :redface: :lol:

Τι εννοείς τι έχει το κάρυ; Δεν έχει τίποτα, απλως σου είπα μερικά από τα φαγητά που φτιάχνω άμα έχω γκόμενο σπίτι :P Βέβαια τώρα έχω αποφασίσει πως σε επόμενο γκόμενο δεν θα κάνω τίποτα, τουλάχιστον όχι μέχρι να σιγουρευτώ πως δεν θα βολευτεί απλώς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σωστήηηη :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάω να φύγω. Ούτως ή άλλως δεν δουλεύω εδώ και δύο ώρες. :P
Σι για λέιτερ αλιγκέιτορς. :bye: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Αλήθεια; Εγώ στο νετ ακόμα και στον Chaos στον ενικό θα μίλαγα, από κοντά όχι.
Δε μου κάνει εντύπωση από δω. :pfff:

Κι εγω το 'χω σκεφτει αυτο και θα 'κανα το ιδιο.

Και γενικα ακομα και με ανθρωπους πολυ μεγαλυτερους μου που ομως τους νιωθω πολυ οικειους και ειναι και ατομα που τα νιωθεις σαν παιδια(με την καλη εννοια) ακομα και να μην θες να τους πεις κυριε/κυρια ταδε θα τους πεις μεχρι αυτοι να σου πουν ''Δεν χρειαζετε να μου μιλας στον πληθυντικο'' ή κατι τετοιο. Εγω τουλαχιστον παντα αυτο κανω.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στις Ειρηνούλες.....

Χρόνια σου πολλά......:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ειμαι πολύ χαρούμενη με το κουταβακι που βρηκα σημερα στον δρομο και το πήρα σπίτι:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ειμαι πολύ χαρούμενη με το κουταβακι που βρηκα σημερα στον δρομο και το πήρα σπίτι:clapup::clapup::clapup:

Ουαου!!! Κουταβάκι! Φωτογραφία; Θα το κρατήσεις; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ναι θα το κρατησω:clapup::clapup: δεν μου πηγαινε η καρδια να το παρατησω, θα σας βαλω μολις την βγαλω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Σημερα Παρασκευη!!!!!:vroum:
εφυγε η Φοιβη και κανεις δεν το λεει πια:redface:

υγ

καλες παλιες εποχες:P Θεοδωρα τωρα ξυπνησες;;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
δε την πολυπαλεύω, πάω για ύπνο.

https://www.youtube.com/watch?v=OUE3KsvHp6I
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top