Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
πιτσιποπάκι:redface::redface::redface:
Και εγώ χαίρομαι!
Έρχεται Κυριακή και θα κοιμηθώ :D
Αυτά είναι. :'(

Άντε να΄ρθει και το Πάσχα -.-

Εγώ περιμένω το άλλο Σάββατο για να κοιμηθώ σαν άνθρωπος! :happy:
Το Πάσχα; Λίγο μακρυά δεν πέφτει; Η Καθαρά Δευτέρα είναι πιο κοντά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όλη για έναν ύπνο ζούμε.:(
Ναι, απλά η Καθαρά Δευτέρα είναι λίγο, μια μέρα μόνο, ενώ το Πάσχα έχεις 2 βδομάδες.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όλη για έναν ύπνο ζούμε.:(
Ναι, απλά η Καθαρά Δευτέρα είναι λίγο, μια μέρα μόνο, ενώ το Πάσχα έχεις 2 βδομάδες.:/:

Για εσάς! :(
Το μόνο που μου λείπει από το σχολείο είναι οι διακοπές! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
hahaha και μένα ΜΟΝΟ αυτό παίζει να μου λείψει.:redface:
Λες και θα τις χαρώ να πούμε, αλλά τεςπα ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
I need vocation:P

Θέλουμε Καθαρή Δευτέρα, 25η Μαρτίου (Ευαγγελισμού, εθνική εορτή) και το Πάσχα φυσικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Να ρωτησω 2 ωρες ποδηλατο ''καινε'' τις θερμιδες απο 4 σουβλακια με πατατες ,ετσι δεν ειναι,ε;:look::redface:

Καλησπερεεες!!:yahoo:
Σημερα Παρασκευη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
Δυστυχώς, δεν μπορώ να σου απαντήσω με βεβαιότητα, αν και δεν νομίζω ότι τις καίνε...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
Δυστυχώς, δεν μπορώ να σου απαντήσω με βεβαιότητα, αν και δεν νομίζω ότι τις καίνε...:worry:
Τις ''καινε'' δεν τις ''καινε'' εγω εκανα ποδηλατο και νιωθω ηδη καλυτερα:pfff::redface:

Αμαν,30'/σουβλακι δεν αρκουν;;;:confused:

Καλησπερες:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Γειααααααα σααααααας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Βρέθηκε λύση! Δώστε προσοχή στα ακόλουθα βήματα, για να μπορείτε να ψηφίζετε μέχρι να αποκατασταθούν τα προβλήματα.


Βήμα 1: ΟΥΑΟΥ! Τι πόζααα! Μου αρέσει!

Βήμα 2: Παίρνουμε το βελάκι του υπολογιστή μας και το μετακινούμε επάνω στον αριθμό του ποστ πάνω δεξιά.

Βήμα 3: Κάνουμε αριστερό κλικ και ανοίγει ένα νέο παράθυρο στο οποίο βλέπουμε ένα μοναδικό ποστ.

Βήμα 4: Χρησιμοποιούμε το σύστημα αξιολόγησης όπως έχουμε συνηθίσει να κάνουμε.

Η ψήφος σας θα καταχωρηθεί με τον ίδιο τρόπο σε όποιο άλλο θέμα δε μπορείτε να ψηφίσετε. Αν δεν καταλάβατε κάτι, παρακαλώ ρωτήστε, για να σας εξηγήσω.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
το ακολούθησα στο ποστ σου και πέτυχε !!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
-.-'

Χάι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Χαιρετααααι!!!:clapup::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Με ε* lucky. :happy: Γεια σου κι εσένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Στον ενικο με ''αι'' στον πληθυντικο με ''ε''. Εκτος κι αν ξεχασα κι αυτα που ηξερα:worry:..
Τεσπα,τις κανεις;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Χαίρε-χαιρέτω, χαίρετε - χαιρόντων ή χαιρέτωσαν. Είναι το αρχαίο χαιρε (παίρνει περισπωμένη κανονικά, εγώ δεν ξέρω πώς να τη βάλω.) Μάθημα τέλος. :redface: Θκάω.

Κατά τα άλλα είμαι καλά, και σε αφήνω μόνη σου. Πάω να κάνω νανι, πέρασε η ώρα και νυστάζω. Καληνύχτα!!! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Παω κι εγω:redface:
Αυριο θα κανω επαναληψη στην γραμματικη,κανω πολλα λαθη τελευταια:book::worry:
Καληνυχτααα!!:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top