Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αν είσαι Αθήνα μπορώ να σου συστήσω εγώ μερικά φροντιστήρια ή/και ιδιαίτερα...

Μέχρι στιγμής μου φαίνονται βουνό ως προς το να μπορέσω να μιλήσω...Γνωρίζοντας μόνο αγγλικά και μαθαίνοντας τα εδώ και τόσα χρόνια μία άλλη ξένη γλώσσα μου φαίνεται βουνό! :P

Αλλά θα την παλέψουμε γιατί είναι απίστευτη γλώσσα! :)

Yep, Αθήνα είμαι. Αν είναι εύκολο να το κάνεις, θα το ήθελα πολύ. =)

Χαχ, ναι ακριβώς.
Μα, πάρα πολύ ωραία γλώσσα! :happy:

Καλή δύναμη για τη συνέχεια τους! *_*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
η θάλεια πουλάει τα 4 βάζα της
ο νίκος πουλάει το αυτοκίνητο του

στα @@ μας

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ


Ξυπνήστε, τεμπλεχανάδες. Σηκωθείτε, σήμερα είναι ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!
Φοίμπς τ' ακούς; ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ λέμε!

Κιτ και όσοι εκτιμάτε την ΚΑΛΗ μουσική, πάρτε αυτό να ξυπνήσετε.




Για τους άλλους... τίποτα! Να κάτσετε να ακούσετε τον Armin!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μου έκλεψες την ατάκα Γιώργο. Ήρθα να δω αν είπε η Φοίμπη ότι είναι παρασκευή. :P
Καλημέρα παιζάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παρασκευή είναι σήμερα; ΟΜΙΤΖΙ =|


Καλημέρα!:redface:



Α έχεις γυρίσει με άγριες διαθέσεις εσύ. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; :redface:
Μάρω και Phoebe κάνετε φροντιστήριο ή ιδιαίτερα στα Ισπανικά; Έχετε να μου προτείνετε τίποτα καλό; Με πιμάκι.:D

Και εγώ είχα ξεκινήσει αλλά τα σταμάτησα γιατί ήμασταν πόοοοσους μήνες σε αλφάβητο, αριθμούς και απλές εκφράσεις τύπου Γεια, τι κάνεις κτλ κτλ. Το είχαμε λιβανίσει πια.:confused: Αλλά μου αρέσουν πολύ πολύ σαν γλώσσα.:redface:

Και άλλη ισπανομαθής; Μαζευόμαστε σιγά- σιγά ε; Τέλειααααα!!!! :happy::happy::happy:
Και εγώ ιδιαίτερα κάνω! Όταν ξεκινήσαμε είχαμε πει στην καθηγήτρια οτι θέλουμε να πηγαίνουμε χαλαρά και οτι δεν βιαζόμαστε για να πάρουμε κάποιο πτυχίο! Βέβαια είμαστε πολύ καλές μαθήτριες (:P) και προχωράμε σε ικανοποιητικό ρυθμό! Μετά από 2 χρόνια δώσαμε για το Intermedio (επίπεδο Lower), περιμένουμε τα αποτελέσματα και έχουμε ξεκινήσει μαθήματα για το Superior (επίπεδο Proficiency)!
Η βλακεία με το φροντιστήριο είναι οτι δεν μπορείς να κανονίσεις εσύ το ρυθμό που θέλεις να μάθεις μια γλώσσα!
Για φροντιστήριο μπορείς να πας να ρωτήσεις στο Cervantes για να ξεκινήσεις μαθήματα από τον Σεπτέμβριο ή μπορείς να πας να τους ρωτήσεις αν συνεργάζονται αυτοί με καθηγητές για ιδιαίτερα! ;)
Τα ισπανικά είναι τέλειαααα!!!! :clapup:

Φοίμπς τ' ακούς; ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ λέμε!
Μου έκλεψες την ατάκα Γιώργο. Ήρθα να δω αν είπε η Φοίμπη ότι είναι παρασκευή. :P
Καλημέρα παιζάκια!

Χαχαχαχα!!!!! Ναι, ναι είναι ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Πολλές, πολλές καλησπέρες σε όλους μαααααας!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σε περιμένω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Γεια σας. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Χα! Ήρθε! Γεια σου Νεόφυτε και χρόνια πολλά! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Χα! Ήρθε! Γεια σου Νεόφυτε και χρόνια πολλά! :happy:
Κάπου εδώ θα πεταχτεί κι ο Γιώργης να μου τα πει, δε μπορεί... :P



Με την ευγενική χορηγία της theodora. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Χαχαχαχα ,λαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μωλάκια; :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Μαλλάκια;;;;;

μήπως εννοείς;;;;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top