Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καλή χρονιά σε όλους!:D
Με υγεία,χαρά και ευτυχία πάνω απ' όλα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
είναι κανείς εδώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγώ :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ψέματα λες, δεν είσαι εδώ, δίπλα είσαι, στο c&f του ischool! :P

Άρα για να το ξες,είσαι και εσύ εκεί!! :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Έχω καταλάβει, ότι το chat 'n' fun του ischool δουλεύει τη νύχτα, ενώ του e-steki την ημέρα:shifty:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλησπέρααααααα!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Καλή χρονιά να έχουμε!!!! Το 2011 να είναι γεμάτο υγεία, ευτυχία, τύχη και χαμόγελα!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
Κέρδισε κανένας το φλουρί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Καλησπέρααααααα!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Καλή χρονιά να έχουμε!!!! Το 2011 να είναι γεμάτο υγεία, ευτυχία, τύχη και χαμόγελα!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
Κέρδισε κανένας το φλουρί;

Ο Άγιος Βασίλης! Και σ'εμάς και σε 2 ακόμα φιλικές οικογένειες... Θα είναι πολύ τυχερός φέτος! :P

Καλησπέρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ο Άγιος Βασίλης! Και σ'εμάς και σε 2 ακόμα φιλικές οικογένειες... Θα είναι πολύ τυχερός φέτος! :P

Καλησπέρα!:)

Κόβεται και κομμάτι για τον Άγιο Βασίλη; Τι γλυκόοοο!!! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Κόβεται και κομμάτι για τον Άγιο Βασίλη; Τι γλυκόοοο!!! :happy:

Εσείς όχι; :worry:

Νόμιζα ότι τα πρώτα κομμάτια είναι στάνταρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εγώ το κέρδισα! Όχι στο πρώτο κομμάτι, στο δεύτερο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Εγώ το κέρδισα! Όχι στο πρώτο κομμάτι, στο δεύτερο. :redface:
Να υποθέσω, θεώρησες ΟΛΑ τα κομμάτια δικά σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όχι! :pfff: Έκοψα ένα για την αδερφή μου κι ένα για 'μένα κι έμεναν κι άλλα 2. Η αδερφή μου ήθελε να σηκώσει τη μισή βασιλόπιτα, για να βρει το φλουρί, όχι εγώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Όχι! :pfff: Έκοψα ένα για την αδερφή μου κι ένα για 'μένα κι έμεναν κι άλλα 2. Η αδερφή μου ήθελε να σηκώσει τη μισή βασιλόπιτα, για να βρει το φλουρί, όχι εγώ. :P
Να ενημερώσεις την αδερφή σου να περάσει από τα κεντρικά για προανακριτική έρευνα λοιπόν. :pfff:


Δε θα το αφήσω έτσι αυτό. :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν την παλεύεις, έτσι; -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Καλησπέρααααααα!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Καλή χρονιά να έχουμε!!!! Το 2011 να είναι γεμάτο υγεία, ευτυχία, τύχη και χαμόγελα!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
Κέρδισε κανένας το φλουρί;

Καλησπέρα ! Επίσης phoebe !! Καλή χρονιά και ο,τι επιθυμείς !!!

Το φλουρί σ' εμάς το κέρδισε επισκέπτης!!! .. . δεν παραξενεύομαι όμως... έχω να κερδίσω φλουρί από τα 6 μου !!! δυστυχώς.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εσείς όχι; :worry:

Νόμιζα ότι τα πρώτα κομμάτια είναι στάνταρ!

Όχι! Εμείς κόβουμε ένα του Χριστού και ένα για το σπίτι, άμα κόναμε για όλους δεν θα έφτανε η βασιλόπιτα! :P

Καλησπέρα ! Επίσης phoebe !! Καλή χρονιά και ο,τι επιθυμείς !!!

Το φλουρί σ' εμάς το κέρδισε επισκέπτης!!! .. . δεν παραξενεύομαι όμως... έχω να κερδίσω φλουρί από τα 6 μου !!! δυστυχώς.. :(

Ευχαριστώ πολύ!!! :D
Μην ανησυχείς για το φλουρί! Οι περισσότεροι το θεωρούν γρουσούζικο! Εγώ να φανταστείς κέρδισα το φλουρί στο σπίτι της θείας μου και έχασα μετά στα χαρτιά! :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Όχι! Εμείς κόβουμε ένα του Χριστού και ένα για το σπίτι, άμα κόναμε για όλους δεν θα έφτανε η βασιλόπιτα! :P



Ευχαριστώ πολύ!!! :D
Μην ανησυχείς για το φλουρί! Οι περισσότεροι το θεωρούν γρουσούζικο! Εγώ να φανταστείς κέρδισα το φλουρί στο σπίτι της θείας μου και έχασα μετά στα χαρτιά! :ermm:


Τίποτα !!!! :D χαχαχα... ε, εντάξει τότε !! ;) σε πιστεύω !!!
Μόνο του χριστού και του σπιτιού κόβετε ? εμείς έχουμε και της Παναγίας και του φτωχού και μερικά άλλα ! Απλά αυτά τα κόβουμε πιο μικρά .. και μένει για όλους !! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top