Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.

σιγά το πράμμα...

εδώ με τον ίδιο το Θεό μπορείς να μιλήσεις μέσω internet... τι να λέει ο santa claus?

https://www.titane.ca/igod/main.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χχαχαχαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Πωπω αυτη η Coca cola ... ειναι να μην την αρχισεις γτ μετα δεν μπορεις να την κοψεις ..............
https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRIjZ4O3zPmFTj-93-h-BketTb4a1dSZF5t8Co83cplAhQ8QX2VQg
Πραγματικα ειναι τρομερα βλαβερη για τον οργανισμο,παχαινει ,''καιει''και το στομαχι ...πφφφ...ειναι ωραια ομως η ατιμη :inlove:
https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT5lEjqWCKdrSIY5i9aSc_gKfEAy-RUQ368fKZmdZ4vdatkhQCZ9g
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS8mbVGdvHVoiHlbNYWmNxrQx34OybYOAAfR60BKg5h1rg-HTKdiA
https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT1QeLmuzpf44wbdcaNdPEvYqs37jaIgMocX4OeApbfBUZKCu8T_g
https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSEOHCbSjzBiRqbtcJ9DdBPHfdMKe8oGxVYjliFDevzE_fzeYDY
Βγαζουν τοσα ωραια σχεδια και μετα αντε να διαλεξεις :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
πιες κανα καφεδάκι ρε, περισσότερο βλαβερή για τον οργανισμό είναι η βρωμο-cocacola.
Αυτό το ξέρω, αλλά προτίμησα coca-cola λόγω γεύσης. Αν διάβασες καλά ο καφές είναι Πικρός:P

Πάντως, δεν πίνω κάθε μέρα coca-cola, μπορεί να περάσουν και δύο μήνες που να μην πιω:D

Την ίδια δουλειά κάνει και ο χυμός πορτοκάλι και καλύτερη ο frappe:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λοβ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
ααα josefk μεγιά το avatar! είναι από την ταινία ''ο πιανίστας'' ?? :worry::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
ααα josefk μεγιά το avatar! είναι από την ταινία ''ο πιανίστας'' ?? :worry::D

:)

Μπράβο! Το βρήκες! :thumbup:

Έχω πάρει 4 screenshots από τη σκηνή αυτή και έχω φτιάξει ένα animated gif, αλλά εδώ δε το βγάζει animated.:/:

Ίσως επειδή είναι μεγαλύτερο από 19,5 KB. Θα προσπαθήσω να το μικρύνω...

Να βάλουμε και ένα τραγουδάκι; :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
:)
Ίσως επειδή είναι μεγαλύτερο από 19,5 KB. Θα προσπαθήσω να το μικρύνω...

όντως αυτό έφταιγε.
Τα κατάφερα!
Το έκανα 18,3 KB

:)

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
ωραίοοοο.....!!!
τώρα το θέλω και με ήχο...:happy: και να έχει και το πιάνο μπροστά του...!

ωραία ταινία ήταν....αν και την έχω δει πολύ καιρό πριν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
ωραίοοοο.....!!!
τώρα το θέλω και με ήχο...:happy: και να έχει και το πιάνο μπροστά του...!

ωραία ταινία ήταν....αν και την έχω δει πολύ καιρό πριν...;)

Εγώ δε την είχα δει παλιότερα (δε βλέπω πολλές ταινίες). :redface:
Πριν λίγες μέρες την είδα πρώτη φορά σε ένα dvd.
Επέλεξα τη συγκεκριμένη σκηνή χωρίς το πιάνο επειδή είναι μία από πιο τραγικές σκηνές της ταινίας.

:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
ούτε κι εγώ βλέπω πολλές....:worry:

ααααααααχ τι ωραίοοο κομμάτι....:inlove: μόνο που δεν είναι της ταινίας...είναι ένα από τα νυχτερινά του σοπέν....:)

https://www.youtube.com/watch?v=GDE0mZb_mf8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.

Υπέροχο ρε συ!! :) :redface:

Ασχολείσαι με πιάνο;;

Οι δικές μου δεξιότητες στο πιάνο, και στη μουσική γενικότερα, περιορίζονται στο να ξέρω να παίζω το frere jacques με το ένα χέρι! :hehe:

Δεν έχω καλλιτεχνική φλέβα, δεν έμοιασα καθόλου στον αδερφό μου και στα ξαδέρφια μου που είναι αστέρια στη μουσική. :D


ουπς.... πήγε 2.30 και είμαι ξύπνιος ακόμα... :worry:

βγαινωωωωωω... καληνύχτα!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλημέρα :worry:

Από τα πιο παράξενα πρωινά της ζωής μου. Πήγα χαρωπή στο σχολείο, για να παρακολουθήσω μια δασκάλα που ήταν αδιάφορη για το τι κάνει και μια δεύτερη δασκάλα που κάποτε πρέπει να ανήκε στην KGB. Δε μπορώ να τους καταλάβω. :hmm: Σοκαριστικό..

ΥΓ: Αντίο Σίσσυ. :( :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέραααααα!!!! :D

Από τα πιο παράξενα πρωινά της ζωής μου. Πήγα χαρωπή στο σχολείο, για να παρακολουθήσω μια δασκάλα που ήταν αδιάφορη για το τι κάνει και μια δεύτερη δασκάλα που κάποτε πρέπει να ανήκε στην KGB. Δε μπορώ να τους καταλάβω. :hmm: Σοκαριστικό..

Παιδαγωγικό είσαι; Δυστυχώς θα δεις και τέτοιους δασκάλους...! :worry:
Το καλό είναι οτι αυτοί αποτελούν εξαίρεση! Ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ο αδερφός μου ειναι 2.2 και βάζει τα παιδιά του πάνω στα ντουλάπια γιατί τους αρέσει. :look:
Eγώ τον μπρο τον έκανα απντέητ στη 3,1 που έχει και μούλτιτασκινγκ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλημέραααααα!!!! :D



Παιδαγωγικό είσαι; Δυστυχώς θα δεις και τέτοιους δασκάλους...! :worry:
Το καλό είναι οτι αυτοί αποτελούν εξαίρεση! Ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω!

Ουί, παιδαγωγικό!
Μα δε μπορείς να φανταστείς τι τους έλεγε! Αποκαλούσε τους επιμελητές της τάξης "υπηρεσία" και μιλούσε πολύ ωμά και σκληρά για κάποια κοινωνικά ζητήματα. Ωραία, δε λέω, θέλουμε να περάσουμε κάποια μηνύματα, αλλά υποτίθεται ότι πρέπει να το κάνουμε με τρόπο. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Kαλημέρα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top