Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μια χαρά είμαι!! =] Εσύ??

Ο ναι,κάναμε με την βροχή :'(
Εσύ βγήκες να καμαρώσεις τα καημένα παιδάκια??

Eπ Καλησπέρα Μιχάλη και Βίκυ!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γεια σας παιδάκια.
Καλά είμαι.
Την ώρα που ξύπνησα, είχε τελειώσει. :(




:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Γεια σας παιδάκια.
Καλά είμαι.
Την ώρα που ξύπνησα, είχε τελειώσει. :(




:P

Εεεε αδικία!!!:mad:
Εγώ γιατί δηλαδή να ξυπνάω από τις 8 :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Γειά σας! Απο τις 8 Ιωάννα; Πήρες μέρος γι' αυτό ε; Εγώ να σας πω την αλήθεια... είδα την παρέλαση ! αλλά μέρος δεν πήρα...οπότε μέχρι τις 10 παρά τέταρτο χουζούρευααα ...χιχι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγώ αμα δεν έπαιρνα μέρος στην παρέλαση θα έπαιρνα 7 απουσίες οπότε ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Αλήθεια Ιωάννα μου; Παίρνετε απουσίες; Εμείς εδώ όχι ! Και γι αυτό και δεν πήρα μέρος! Βρε... 7 απουσίες ήταν ! Εκτός κι αν θες να τις κάνεις αργότερα! Απλά αν δεν θες νομίζω να κάνεις παρέλαση δεν υπάρχει λόγος! Αυτό πιστεύω εγώ φυσικά! Αχ μωρέ . . . καταλαβαίνω πάντως :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ε ήδη έχω κάνει 21 απουσίες και είναι ακόμα οκτώβριος,οπότε να κάνω και άλλες λόγω παρέλασης δεν λέει..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
μμ... κατάλαβα! Σόρρυ κι όλας αλλά θέλει λιγάκι προσοχή με τις απουσίες νομίζω ! Που να έρθει το καλοκαίρι ! ! Τότε είναι τα βάσανα... γιατί δεν αντέχεται η ζέστη κι αυτά και θες να φύγεις !! όντως.. δεν λέει ! έχεις δίκαιο Ιωάννα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ αμα δεν έπαιρνα μέρος στην παρέλαση θα έπαιρνα 7 απουσίες οπότε ...:(
Νομίζω ότι είναι παράνομο και μπορείς να προβείς σε καταγγελία στην Β' βάθμια εκπαίδευση. Η 28η Οκτωβρίου είναι ΑΡΓΙΑ και ΚΑΝΕΙΣ δεν μπορεί να σε εξαναγκάσει να πάρεις μέρος στην παρέλαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό πιστεύω γιώργο ! Ο,τι δεν μπορεί! Αργία είναι ! Και στο κάτω κάτω εθνική γιορτή! Δεν είσαι υποχρεωμένος να πάρεις μέρος! Ψάξ' το Ιωάννα για καλό ή κακό !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
μμ... κατάλαβα! Σόρρυ κι όλας αλλά θέλει λιγάκι προσοχή με τις απουσίες νομίζω ! Που να έρθει το καλοκαίρι ! ! Τότε είναι τα βάσανα... γιατί δεν αντέχεται η ζέστη κι αυτά και θες να φύγεις !! όντως.. δεν λέει ! έχεις δίκαιο Ιωάννα μου!
Θέλει..:/:
Κάπως έτσι την πάτησα και πέρσυ..Κάθε μέρα πριν φύγω μέτραγα άμα μου φτάνουν οι απουσίες...:ermm:
Νομίζω ότι είναι παράνομο και μπορείς να προβείς σε καταγγελία στην Β' βάθμια εκπαίδευση. Η 28η Οκτωβρίου είναι ΑΡΓΙΑ και ΚΑΝΕΙΣ δεν μπορεί να σε εξαναγκάσει να πάρεις μέρος στην παρέλαση.

Και ποιός νοιάστηκε??:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Λολ ναι ρε έχει δίκιο. Εμένα το σχολείο μου στην Α' λυκείου έκανε παρέλαση, αλλά όποιος ήθελε έπαιρνε μέρος. Εγώ δεν είχα πάρει από το να τρέχω για πρόβες και βλακείες. Βέβαια, αλλάζει αν είχες δηλώσει από την αρχή και άλλαξες γνώμη μια ώρα πριν πας. Τώρα απούσιες δε θα έπαιρνες σίγουρα, απλά δε θα ήταν και σωστό να τους στίσεις:confused:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μπαα εμάς απο την αρχή το δήλωσαν ότι πρέπει να συμμετέχουν όλοι αλλιώς μονοήμερη αποβολή...:|
Σχολείο να σου τύχει :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μαλ*κίες.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και ποιός νοιάστηκε??:/:
Εγώ σίγουρα όχι. Εσένα σε ενδιαφέρει. Τουλάχιστον έχε το υπόψιν σου για την 25η Μαρτίου. Εάν σου πουν ότι θα σου βάλουν απουσίες, απείλεισέ τους με καταγγελία στην Β' βάθμια. Εάν πράγματι σου βάλουν τις απουσίες, προχώρησε κανονικότατα σε καταγγελία. Είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ. ΠΟΥΘΕΝΑ στον νόμο δεν λέει ότι μπαίνουν απουσίες εκείνη την ημέρα.

Ήμαρτον δηλαδή, μάθετε να διεκδικείτε λίγο το δίκιο σας όταν κάνουν αυθαιρεσίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
συμφωνό με την princess ! ρώτησα τον πατέρα μου που είναι καθηγητής και δεν ξέρει να υπάρχει τέτοιος νόμος ! Μήπως είστε λίγα παιδιά και θέλουν να πάρετε όλα μέρος, για αυτό ! Δηλαδή είναι βλακεία να εκβιάζεις...γιατί εκβιασμός είναι...για μια παρέλαση !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγώ σίγουρα όχι. Εσένα σε ενδιαφέρει. Τουλάχιστον έχε το υπόψιν σου για την 25η Μαρτίου. Εάν σου πουν ότι θα σου βάλουν απουσίες, απείλεισέ τους με καταγγελία στην Β' βάθμια. Εάν πράγματι σου βάλουν τις απουσίες, προχώρησε κανονικότατα σε καταγγελία. Είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ. ΠΟΥΘΕΝΑ στον νόμο δεν λέει ότι μπαίνουν απουσίες εκείνη την ημέρα.

Ήμαρτον δηλαδή, μάθετε να διεκδικείτε λίγο το δίκιο σας όταν κάνουν αυθαιρεσίες...
Καλά ντε θα ρωτήσω,μην φωνάζεις!! :'(
:P
συμφωνό με την princess ! ρώτησα τον πατέρα μου που είναι καθηγητής και δεν ξέρει να υπάρχει τέτοιος νόμος ! Μήπως είστε λίγα παιδιά και θέλουν να πάρετε όλα μέρος, για αυτό ! Δηλαδή είναι βλακεία να εκβιάζεις...γιατί εκβιασμός είναι...για μια παρέλαση !!

Εε μόνο λίγοι δεν είμαστε..:worry:
Αχχ ντάξει θα το ΄ψαξω γιατι δεν είναι κατάσταση αυτή =|

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες πάντως!!=]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
τίποτα βρε Ιωάννα μου! τι ευχαριστείς! Δεν έκανα και τίποτα νομίζω ! :) ποιος ξέρει γιατί το κάνουν ! ένας θεός και απορώ και γι αυτόν ! τι να πεις; υπάρχουν και τέτοιοι άνθρωποι τελικά ! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μισώ τις παρελάσεις :angelnot: Μια φορά στο δημοτικό είχα πάει στην παρέλαση, γιατί μας χρειάζονταν στη σημαία.
Μόνο στις λιτανείες που γίνονται το Πάσχα πήγαινα, γιατί ήταν πολύ ωραία. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top