Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Σου δίνω όοοοολη την θετική μου ενέργεια!Να μην έχει αέρα!!!





(Ηταν η μονη ωραια φωτογραφια που βρηκα)



:D:D:D:D:D

Ευχαριστώ πολύ Μαρουλάκι μου! Αυτή τη θετική ενέργεια προσπαθούσαμε κι εμείς να μαζέψουμε όλη μέρα σήμερα, αλλά δεν μας έφταναν όλες οι motion του αεροδρομίου...!

Αλλά... αύριο νέα μέρα! Θα πετάξουμεεεεεεε! :D Ελπίζω... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JellyFish

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ελπίζω μαζί σου.... Δεν αντέχεται άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Μαρουλάκι μου! Αυτή τη θετική ενέργεια προσπαθούσαμε κι εμείς να μαζέψουμε όλη μέρα σήμερα, αλλά δεν μας έφταναν όλες οι motion του αεροδρομίου...!

Αλλά... αύριο νέα μέρα! Θα πετάξουμεεεεεεε! :D Ελπίζω... :/:

Ελπίζω μαζί σου.... Δεν αντέχεται άλλο...


Αυριο τις υπόλοιπες....



:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ελπίζω μαζί σου.... Δεν αντέχεται άλλο...

Τζελάκιιιι! Ομοιοπαθής;;; :laugh:

Μην ανησυχείς! Αύριο πετάμεεεεεεεεεεε! :vroum:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
"Καλά να περάσετε στη Ρόδο" :devil:






Να η αιτία του κακού!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JellyFish

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
τι τον ήθελες τώρα αυτόν? Πάλι εδώ θες να μείνουμε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλημέρα! Εύχομαι ο ΑΝΤ1 να μην βγάλει ούτε τα μισά από τα εκατομμύρια που έδωσε για τα δικαιώματα της Formula 1, αν εξακολουθεί εν μέσω κρίσης να ζητά 5? για τον κάθε αγώνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα! Εύχομαι ο ΑΝΤ1 να μην βγάλει ούτε τα μισά από τα εκατομμύρια που έδωσε για τα δικαιώματα της Formula 1, αν εξακολουθεί εν μέσω κρίσης να ζητά 5? για τον κάθε αγώνα.

Αχ βρε Γιώργο....αυτός ο κόσμος δεν θα αλλάξει ποτέ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
Χμμμ....όχι αλλά αυτό σημαίνει ότι έχεις κάποιον που ασχολείται με φιλανδικά.Θα τον ρωτήσεις φανταστική Χιμέλα???:D

Οκ μου πήρε 10 μέρες να απαντήσω αλλά ας όψεται η αρρώστεια.:/:

Απλά ο φίλος μου είχε βρει κάποιον που έκανε ιδιαίτερα φινλανδικά κάπου στη Ν. Σμύρνη. Δεν ξέρω αν πήγε τελικά. Αν ενδιαφέρεσαι, να ρωτήσω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Οκ μου πήρε 10 μέρες να απαντήσω αλλά ας όψεται η αρρώστεια.:/:

Απλά ο φίλος μου είχε βρει κάποιον που έκανε ιδιαίτερα φινλανδικά κάπου στη Ν. Σμύρνη. Δεν ξέρω αν πήγε τελικά. Αν ενδιαφέρεσαι, να ρωτήσω.:)

Περαστικά!!!:D

Σ'ευχαριστώ αλλά δεν νομίζω πως χρειάζεται μιας και ρωτησα στην πρεσβεια της Φιλανδίας και με ενημερωσαν για δυο καθηγητριες που κανουν μαθημα...Αν ενδιαφερεται ο φιλος σου μπορω να του στειλω πληροφοριες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ετοιμαστειτε για το καλοκαιρακι!!! Ερχεται!! Ετοιμο να γεμισουμε μπαταριες!!!!



:D






















(Μου Αρεσει η Βουγιουκλακη παρα πολυ!!, τι να κανουμε τωρα?!:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είναι κανείς εδώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εγώ!:P

Από πότε οι άντρες επιζητούν ασφάλεια;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
Όλοι οι άνθρωποι για να κάνουν σχέση μια "ανασφάλειά τους πάνε να καλύψουν. Πάρτο έτσι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εγω πως είχα την εντύπωση ότι κάνει κάποιος σχέση για να ενωθεί με κάποιον.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
Υπάρχει πιθανότητα κάποιος να κάνει σχέση χωρίς να παίρνει κάτι από τον άλλον (θετικό, αρνητικό, λίγο, πολύ, δε μας νοιάζει); Απαντάω: όχι.

Οπότε κάποια ανάγκη του καλύπτει για να κάνει σχέση. Αυτήν την ανάγκη εγώ τη λέω ανασφάλεια - με την πολύ γενική έννοια, κι όχι απαραίτητα την κακή έννοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Υπάρχει πιθανότητα κάποιος να κάνει σχέση χωρίς να παίρνει κάτι από τον άλλον (θετικό, αρνητικό, λίγο, πολύ, δε μας νοιάζει); Απαντάω: όχι.

Οπότε κάποια ανάγκη του καλύπτει για να κάνει σχέση. Αυτήν την ανάγκη εγώ τη λέω ανασφάλεια - με την πολύ γενική έννοια, κι όχι απαραίτητα την κακή έννοια.

Συμφωνώ με την πρώτη παράθεση σου. ;)

Στην κοινωνία όμως που συνυπάρχουμε προσάπτουμε προσωπικές σχέσεις όχι από ανάγκη λόγο ανασφάλειας είτε είναι για οικονομικό συμφέρον ή για ότιδήποτε άλλο, αλλά λόγο έλξης π.χ. εγώ δεν θα έκανα σχέση αν δεν υπήρχε έλξη! Έτσι αντιλαμβάνομαι προσωπικά την σχέση.:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
Συμφωνώ με την πρώτη παράθεση σου. ;)

Στην κοινωνία όμως που συνυπάρχουμε προσάπτουμε προσωπικές σχέσεις όχι από ανάγκη λόγο ανασφάλειας είτε είναι για οικονομικό συμφέρον ή για ότιδήποτε άλλο, αλλά λόγο έλξης π.χ. εγώ δεν θα έκανα σχέση αν δεν υπήρχε έλξη! Έτσι αντιλαμβάνομαι προσωπικά την σχέση.:):D

Η έλξη είναι προϋπόθεση για τη σχέση, μαζί με τόσες άλλες προϋποθέσεις, κι όχι αυτοσκοπός.

Θα ήσουν ποτέ με μια κοπέλα που σε έλκυε αν δεν περνούσες καλά μαζί της, αν δε συζητούσατε, αν δεν κάνατε καλό σεξ, αν αν αν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Η έλξη είναι προϋπόθεση για τη σχέση, μαζί με τόσες άλλες προϋποθέσεις, κι όχι αυτοσκοπός.

Θα ήσουν ποτέ με μια κοπέλα που σε έλκυε αν δεν περνούσες καλά μαζί της, αν δε συζητούσατε, αν δεν κάνατε καλό σεξ, αν αν αν???

Όχι βέβαια. Για μένα ειδικότερα η επικοινωνία συγκεκριμένα παίζει πολύ μεγάλο ρόλο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
Όχι βέβαια. Για μένα ειδικότερα η επικοινωνία συγκεκριμένα παίζει πολύ μεγάλο ρόλο! :D

Είδες; Και από αυτό μια ανάγκη σου πας να καλύψεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top