Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πιτα γυρο κοτοπουλο μονο πατατες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Ευχαριστώ Μάρω, για πείτε κι οι υπόλοιποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θέλω να μου πείτε κάτι: όταν λέτε "θα φάω σουβλάκι" τι ακριβώς λέτε οτι θα φάτε;

(δε θέλω ειρωνείες, είναι σημαντικότατο θέμα:pfff:)

Εξαρτατε με πιους μιλαω...
Μπορει να συμενει ενα σκετο σουβλακι σε καλαμακι, μπορει να σημενει σουβλακι σε πιτα με τα παρελκομα, μπορει και να συμενει γυρο σε πιτα με τα παρελκομενα, μπορει και να συμενει μπιφτεκι σε πιτα με τα παρελκομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
εχει ωραιο επεισοδιο κοκκινο κυκλο!!!

Ο ''Κοκκινος κυκλος'' ειναι μετα τη ''Δεκατη εντολη'' ή πιο πριν?
Το δευτερο ειδα που δεν ειχα δει ξανα. Ωραιο ηταν, οσο ''ωραιες'' μπορεις να πεις τις σειρες του Κοκκινοπουλου...
Καποτε τα βλεπα με ζηλο, πλεον δε μου κανουν αισθηση. Καμια φορα βαριεμαι στη μεση και ταλλαζω. Ψαχνω κατι πιο...λαιτ ή εστω ενημερωτικο.

Θέλω να μου πείτε κάτι: όταν λέτε "θα φάω σουβλάκι" τι ακριβώς λέτε οτι θα φάτε;

(δε θέλω ειρωνείες, είναι σημαντικότατο θέμα:pfff:)

Σαλονικια εισαι?:P
Εννοουμε πιτα, γυρο ή κοτοπουλο με διαφορα αλλα μεσα χωρις(!) κετσαπ, μουσταρδες και τα λοιπα που δε με αρεσουν και βαζουν οι σαλονικεις, αν δεν επισημανεις να μην βαλουν.

Ειναι σοβαρο απο την κοινωνικο-πολιτιστικο του αποψη? Να το συζητησουμε τοτε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Σαλονικια εισαι?:P
Εννοουμε πιτα, γυρο ή κοτοπουλο με διαφορα αλλα μεσα χωρις(!) κετσαπ, μουσταρδες και τα λοιπα που δε με αρεσουν και βαζουν οι σαλονικεις, αν δεν επισημανεις να μην βαλουν.

Ειναι σοβαρο απο την κοινωνικο-πολιτιστικο του αποψη? Να το συζητησουμε τοτε!:P

Απλά κάποιος εδώ μέσα - ονόματα δε λέμε - μου έχει σπάσει τα νεύρα και κάνω μια έρευνα.:P

(Μαιντ στείλε λογαριασμό εθνικής να σου βάλω τα χρήματα που είπαμε:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ohh quel argent? Je comprends rien la pauvre.. pff....


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
αυτος ο ονοματα δεν λεμε εγω ειμαι ε? και εσυ αμα θες να λες καλαμακι εγω το λεω σουβλακι.
σουβλακι σε ψωμακι χωρις ντοματα κρεμυδι ετσι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
αυτος ο ονοματα δεν λεμε εγω ειμαι ε? και εσυ αμα θες να λες καλαμακι εγω το λεω σουβλακι.
σουβλακι σε ψωμακι χωρις ντοματα κρεμυδι ετσι!!!


Εγω το λεω μπροκολο!!!Και αν σου αρεσει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οι θεσσαλονικεις δενε χουν ιδεα!! ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΛΕΜΕ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θέλω να μου πείτε κάτι: όταν λέτε "θα φάω σουβλάκι" τι ακριβώς λέτε οτι θα φάτε;

(δε θέλω ειρωνείες, είναι σημαντικότατο θέμα:pfff:)
Το Αθηναϊκό ή το Σαλονικιώτικο;


Στην Αθήνα είναι ο πιτόγυρος, το τυλιχτό! Στην Θεσσαλονίκη :D είναι αυτό που στην (:P) Αθήνα λένε "καλαμάκι".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ρε ορνεο παλι αρχισες τα ακαταλαβιστικα?:ropalo:
:redface:


Μόνο μια κουβέντα..''ΧΑΡΑ''
μόνο μία λέξη : αγνοείται

Παιδια, ξερει κανεις ποση ωρα αφοτου φορτωσεις μια προπληρωμενη ειναι διαθεσιμα τα χρηματα; Ξεχασα να ρωτησω οταν τα εβαζα...

διαθέσιμα για σένα ή για την τράπεζα να τα φάει σε <<επενδύσεις>> ;

Θέλω να μου πείτε κάτι: όταν λέτε "θα φάω σουβλάκι" τι ακριβώς λέτε οτι θα φάτε;

(δε θέλω ειρωνείες, είναι σημαντικότατο θέμα:pfff:)
:confused:


Ohh quel argent? Je comprends rien la pauvre.. pff....


:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
κοιμησου μαρη 4 η ωρα το πρωι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
αυτος ο ονοματα δεν λεμε εγω ειμαι ε? και εσυ αμα θες να λες καλαμακι εγω το λεω σουβλακι.
σουβλακι σε ψωμακι χωρις ντοματα κρεμυδι ετσι!!!

Παιδιά ας το κλείσουμε το θέμα με τα σουβλάκια, είδα κι έπαθα να τον ηρεμήσω χτες.:vava:

(Μιλάμε για κόλλημα ε;:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Λίστα αποκλεισμένων χρηστών Όνομα χρήστη Αιτιολογία Hμ/νία αποκλεισμού Ημ/νία λήξης Από παλιομαλακας όρος #4. Επικοινωνήστε για αλλαγή του username μέσω της φόρμας επικοινωνίας. 08-02-10 Ποτέ Bill dk13 Χλευασμός & Προσωπικές Επιθέσεις/Συνεχή ανούσια,εκτός θέματος μηνύματα/ Trolling/ Διαφήμηση 07-02-10 07-05-10 maximus mixosnikaia Double account 31-01-10 Ποτέ Γιώργος CatRestaurant Double account 31-01-10 Ποτέ Γιώργος Η Στέκη Double account 31-01-10 Ποτέ Γιώργος nick15aek double account 31-01-10 Ποτέ Zed john14osfp Double account 30-01-10 Ποτέ Γιώργος gali double account 30-01-10 Ποτέ maximus akikos2 Double account 29-01-10 Ποτέ Γιώργος YANNAKAS Double account





YANNAKAS





Double account


:confused:

:worry:

:mad:

:sly:

exposed bone σταμάτα να κάνεις double account επιτέλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Επειδή θα λείψω 4 μέρες σας εύχομαι να περάσετε καλά αυτές τις μέρες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Επειδή θα λείψω 4 μέρες σας εύχομαι να περάσετε καλά αυτές τις μέρες!:)
Καλά να περάσεις Χιμελίτα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καλά να περάσεις Χιμελίτα! :D

Αυτο το ονομα της το λεω εγω!
Αντιγραφεα.:mad::P

Καλα να περασεις χιμελιτα, να γεμισεις μπαταριες!:)

Λίστα αποκλεισμένων χρηστών Όνομα χρήστη Αιτιολογία Hμ/νία αποκλεισμού Ημ/νία λήξης Από παλιομαλακας όρος #4. Επικοινωνήστε για αλλαγή του username μέσω της φόρμας επικοινωνίας. 08-02-10 Ποτέ Bill dk13 Χλευασμός & Προσωπικές Επιθέσεις/Συνεχή ανούσια,εκτός θέματος μηνύματα/ Trolling/ Διαφήμηση 07-02-10 07-05-10 maximus mixosnikaia Double account 31-01-10 Ποτέ Γιώργος CatRestaurant Double account 31-01-10 Ποτέ Γιώργος Η Στέκη Double account 31-01-10 Ποτέ Γιώργος nick15aek double account 31-01-10 Ποτέ Zed john14osfp Double account 30-01-10 Ποτέ Γιώργος gali double account 30-01-10 Ποτέ maximus akikos2 Double account 29-01-10 Ποτέ Γιώργος YANNAKAS Double account





YANNAKAS





Double account


:confused:

:worry:

:mad:

:sly:

exposed bone σταμάτα να κάνεις double account επιτέλους

τι ειν ολα αυτα μωρε σιντ?
τυχερο μελος 2010?? :hehe:Ουτε 2 μηνες δεν κλεισαμε ακομα στο νεο ετος! Βιαζεσαι?:P


ετσι νιωθεις? αμα νιωθεις ετσι, χαλαλι σου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θέλω να μου πείτε κάτι: όταν λέτε "θα φάω σουβλάκι" τι ακριβώς λέτε οτι θα φάτε;

(δε θέλω ειρωνείες, είναι σημαντικότατο θέμα:pfff:)
να πω εμεις τι εννοουμε;:P
θα φαω σουβλακι= https://etwinningproject.files.wordpress.com/2008/03/pork_souvlaki_499.jpg

δεν καταλαβα γιατι τα λετε μπερδεμενα:P
πχ λετε σουβλακι και εννοειτε γυρο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top