Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πώς πάνε οι αντλίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γεια σου kalypso!

Σε χαιρετώ ως εκπρόσωπος και των τριών φόρα...:)


Έσκισες σήμερα ε; :P

ωωω γεια σου κούκλα εκπρόσωπε των φόρα! :D

μπααα.. μας τα έκαναν λίγο μούσκεμα οι αντλίες, αλλά δεν πειράζει


πς. τι κάνεις Ζωωωρζζζζζ;; :):)
τις έδωσα τις αντλίες, να ταν κι άλλες (νοτ)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
πς. τι κάνεις Ζωωωρζζζζζ;; :):)
τις έδωσα τις αντλίες, να ταν κι άλλες (νοτ)

Υπομονή κάνω μες στο χιόνι και τ' αγιάζι.
Μακράν η εξεταστική με το λιγότερο διάβασμα evah. Τρελή βαρεμάρα.

Καλά είμαστε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλά! :)

Μας άλλαξαν το πρόγραμμα μέσα στην εξεταστική (!), και τώρα ξαναδίνω Παρασκευή.. Μελέτη :)
κατα τα άλλα είμαι πτώμα.. 6-9 έδινα

άσχετο-αλήθεια ξέρει κανείς εδώ από θερμοδυναμική, τώρα που γίναμε πολλοί
έχω απορία και θέλω να ρωτήξω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Το κουβεντούλα χωρίς θέμα φαίνεται στους επισκέπτες;

ναι αλλά τουλάχιστον δεν φαίνεται στον Αγγελάκα



Καλά! :)

Μας άλλαξαν το πρόγραμμα μέσα στην εξεταστική (!), και τώρα ξαναδίνω Παρασκευή.. Μελέτη :)
κατα τα άλλα είμαι πτώμα.. 6-9 έδινα

άσχετο-αλήθεια ξέρει κανείς εδώ από θερμοδυναμική, τώρα που γίναμε πολλοί
έχω απορία και θέλω να ρωτήξω :redface:

ξέρω κάποιον που με 10 ευρώ θα στα πει όλα τέλεια . Γκαρούτσος λέγεται στο επίθετο , το μικρό παίζεται . Οι καθηγητές τον λένε μ@λ@κα και οι φοιτητές Άγιο

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
καλημερα!!

διαβαζει κανεις απο δω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
καλημερα!!

διαβαζει κανεις απο δω??

ναι αμέ :whistle:
μα δν είναι φοβερό να ανοίγεις το ψυγείο για να βάλεις μέσα μα τι άλλo;
τα παπούτσια βέβαια!!:whistle::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω εχω ανοιξει τον καδο να πεταξω το κινητο μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
και να ταν μόνο αυτό:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
καλημερα!!

διαβαζει κανεις απο δω??

Γιες. Λειτουργικά σήμερα. Πάμε ρε ομάδα!



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Λοβάκι μου...

είμαι στα "πρόθυρα" να κάνω το λάθος να ανοίξω το βιβλίο...Γράφω και δύο μαθήματα την Δευτέρα!

:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δε ξερω γιατι αλλα το μικρο πριγκηπα μικρη τον ειχα δει και στο θεατρο και ειχα διαβασει και το βιβλιο και σα παιδακι δε μου αρεσε καθολου. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κάνε και μία προσπάθεια να τον "διαβάσεις" και τώρα...ίσως σου αρέσει...

Για μένα είναι φανταστική ιστορία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κορίτσια διαβάστε που πιάσατε πάλι την πάρλα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Εγώ πάλι ξεκίνησα το βιβλίο άπειρες φορές και άλλες τόσες το άφησα στην μέση! Δεν έχω καταφέρει ακόμα να το τελειώσω, παρ' όλο που μου άρεσε! :/:


Πάντως Μάρω μου η νέα σου υπογραφή είναι τέλεια! Περίμενω να γράψεις στο: "Βαθμολογήστε την υπογραφή" για να πάρεις το 10ράκι μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Κορίτσια διαβάστε που πιάσατε πάλι την πάρλα. :P

Γιώργο διάβασε που έπιασες πάλι να σχολιάσεις την πάρλα των κοριτσιών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Και γω κάπως έτσι το έκανα Μαράκι μου...Ωσπου ήρθε ένα βράδυ που το διαβασα ολοκληρο...ειχα πεισμώσει!

Σ'ευχαριστώ πολυ!!!Πάω παω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιώργο διάβασε που έπιασες πάλι να σχολιάσεις την πάρλα των κοριτσιών...
:tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Διαβάζουμε τώρα κορίτσα!Διαβάζουμε!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
προσπαθώ να θυμηθώ αν διάβαζα σαββατοκύριακα όταν ήμουν φοιτήτρια και δεν το θυμάμαι........ούτε στις εξεταστικές.....
θυμάμαι όμως άγρια ξενύχτια και τεσσάρων ημερών για να παραδώσουμε μια εργασία...... α πα παααααα
μετά απο τέσσερις μέρες χωρίς ύπνο πραγματικά σε έπιανε αυπνία απο την υπερένταση......

καλή επιτυχια πάντως στις εξετάσεις σας.....:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top