Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
τζα ...:jumpy:

τι κανετε?:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
καλά!!! :D

με αγχώνουν λίγο οι επισκέπτες... κ είμαι κουμπωμένη... :/:

εσύ? ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
γενικα καλα
αλλα με στεναχωρει πολυ που χασαμε το ischool
οσο τρελο και αν ακουγεται :/
και το θεμα ειναι πως ηδη χανομαστε γα σιγα και εμεις, εχουμε χασει τον μπουσουλα εδω μεσα και πολα ατομα δεν μπαινουμε για αυτον τον λογο
πολυ στεναχωρεθηκαν που εγιναν αυτες οι καλοδεχουμενες αλλα ασχημες αλλαγες
δε ξερω ποσο θα αντεξουμε

τι νεα? πως εγραψες σημερα?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
αυτό.... χανόμαστε γμτ!!! :'(

καλά!! :D
το περνάω το μάθημα!!!!! δεν ξέρω με πόσο, αλλά το περνάω!!! :clapup: (<-- χαζό emoticon... πού είναι αυτό που χοροπηδάει?? Όλε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
μπραβο σου!!! :xixi:
και οντως.. ειχαμε καλυτερα εμοτικον και ας ηταν λιγοτερα

γραφεις αυριο?

Γιωτα εσυ μπορεις να λαβεις ή να στειλεις πμ?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
thnx!! :D
όχι, δεν γράφω αύριο... από Δευτέρα πάλι!

ναι, έχω λάβει!!
προσπάθησα να στείλω αλλά μου έβγαλε ότι ο χρήστης στον οποίο ήθελα να το στείλω έχει το inbox του γεμάτο κ δεν μπορούσα να το στείλω μέχρι να διαγράψει κάποια μνμ του... (πολλά "στείλω" έπεσαν μαζί... :hmm::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,006 μηνύματα.
Το κουβεντούλα χωρίς θέμα φαίνεται στους επισκέπτες; Πάτε καλά; Μου φαίνεται σιγά σιγά θα πάω να διαγράψω μηνύματά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ναι φαινεται μπορεις να το δεις και απο τα ατομα που το παρακολουθουν τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Η πίτσα μπήκε στον φούρνο...κοπιάστε!:D


τώρα πια πολύ αργά

αν μοιραστεί σε όλα τα μέλη που είναι ονλάιν πλέον ακόμα και στις 3 το πρωί , δεν θα είναι χορταστικό γεύμα ούτε για μυρμήγκι


π.σ. https://www.youtube.com/watch?v=83TwzuUY3Jw

π.σ.2 θέλω πίσω το παλιό 3w.skai.gr (το καινούργιο είναι ζαλιστικό)

π.σ.3
βαρέθηκα να είμαι άνθρωπος , θέλω να γίνω στίχος αυτού του τραγουδιού

You do something to me, something deep inside
I'm hanging on the wire for a love I'll never find
You do something wonderful then chase it all away
Mixing my emotions that throws me back again
Hanging on the wire, I'm waiting for the change
I'm dancing through the fire, just to catch a flame
an' feel real again

You do something to me somewhere deep inside
I'm hoping to get close to a peace I cannot find

Dancing through the fire just to catch a flame
Just to get close to, just close enough
To tell you that.....


π.σ.4

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλησπέρα κόσμε, λαοθάλασσα!!!!

Τί κάνετε?!?!?

Θέλω βοήθεια.stop.

Έχει ασχοληθεί κάποιος με ανάλυση του έργου του David Lynch και τον επηρεασμό του από φωτογράφους???

:help::help::spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,006 μηνύματα.
Μάρω πού ζεις; Εδώ έχουμε σοβαρότερα προβλήματα!:offtopic:

Πού θα κάνω εγώ τα ακατάλληλα οφ τόπικ μου οέο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μάρω πού ζεις; Εδώ έχουμε σοβαρότερα προβλήματα!:offtopic:

Πού θα κάνω εγώ τα ακατάλληλα οφ τόπικ μου οέο;


ουααααααααααααααααααααααααα......:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:



βοηθήστε με ομως λίγο και μετα θα σας αφησω ησυχουν να σφαχτείτε να ερωτευτειτε να κανετε οτι θελετε!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,006 μηνύματα.
Δεν ξέρω βρε μωρούλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν ξέρω βρε μωρούλι...

θενξ πάντως!



οποιος ξέρει παιδια ας βοηθησει!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλά βρήκα το πρωτο μυνημα μου στο στέκι...Τί συγκίνηση?!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Καλησπέρα κόσμε, λαοθάλασσα!!!!

Τί κάνετε?!?!?

Θέλω βοήθεια.stop.

Έχει ασχοληθεί κάποιος με ανάλυση του έργου του David Lynch και τον επηρεασμό του από φωτογράφους???

:help::help::spasiklas:


:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
θυμηθήκατε τα νειάτα σας;;;;;;;;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλησπέρες κόσμε και από τα τρία φορα! :D

πς. ελπίζω να είναι εδώ κανείς, μην κάνει ηχώ.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Καλησπέρες κόσμε και από τα τρία φορα! :D

πς. ελπίζω να είναι εδώ κανείς, μην κάνει ηχώ.. :P



Γεια σου kalypso!

Σε χαιρετώ ως εκπρόσωπος και των τριών φόρα...:)


Έσκισες σήμερα ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
hallo ppl!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top