Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Σιγουρα κατι θα ιδρωσει...για το αυτι δεν ειμαι τοσο σιγουρη!!!!:whistle:
Σιγουρη ειμαι βεβαια οτι δε θες να να δοκιμασεις!!!!
:devil:

Όλο υποσχέσεις είσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τί να κάνεις...Οι γέροι κοιμούνται λιγότερο :P

Θα ιδρώσει το αυτί μου :P

Οι γέροι κοιμούνται λιγότερο και τα νιάτα κοιμούνται όρθια:P:P!!!!!!
Α, και αν ιδρώσει τ' αυτάκι σου βάλε κανα κασκολάκι μην πάθεις και ψύξη ..... όχι γιατί εσείς οι σημερινοί πιτσιρικάδες είστε και ευπαθείς... οι παλαιότεροι είχαν πιο γερά κόκαλα :P:P:P!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ολα πολυ ομορφα Μανια μου...εσυ πως εισαι???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μάνια, μάνια ΟΛΕ, ΟΛΕ ....!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Οι γέροι κοιμούνται λιγότερο και τα νιάτα κοιμούνται όρθια:P:P!!!!!!
Α, και αν ιδρώσει τ' αυτάκι σου βάλε κανα κασκολάκι μην πάθεις και ψύξη ..... όχι γιατί εσείς οι σημερινοί πιτσιρικάδες είστε και ευπαθείς... οι παλαιότεροι είχαν πιο γερά κόκαλα :P:P:P!!!!!!

2 vs 1 δεν με πάει!

Οι γέροι είχαν γερά κόκκαλα!Τόπο στα νιάτα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
2 vs 1 δεν με πάει!

Οι γέροι είχαν γερά κόκκαλα!Τόπο στα νιάτα :D

Κρίμα Μέταλ... κι έλεγα να σου πω να πάμε για καφεδάκι ..... αλλά έχεις δίκιο τόπο στα νιάτα! :P
Θα παραχωρήσω λοιπόν τη θέση μου σε μια μικρότερη!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Κρίμα Μέταλ... κι έλεγα να σου πω να πάμε για καφεδάκι ..... αλλά έχεις δίκιο τόπο στα νιάτα! :P
Θα παραχωρήσω λοιπόν τη θέση μου σε μια μικρότερη!!!!!:P

Με πικρένεις το πιπίνι :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Με πικρένεις το πιπίνι :P:P

Για αρχη, λεγεσαι τεκνακι και οχι πιπινι...:P
Εκτος εαν το εχεις γυρισει!:P:P:P:P(κ γω σ΄αγαπαω!!!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Όχι αυτό είναι σίγουρο!Και το τεκνό μου κάνει σαν ονομασία!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια σου κόσμε!! :D






Γεια σου Νεράιδα. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλό τριήμερο σε όλους, καλά να περάσετε, να φάτε μέχρι σκασμού, να πιειτε το Βόσπορο και προσοχή με τους χαρταετούς τη Δευτέρα!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
review:P
Καταλαβαίνω απόλυτα τους internet addict. Το δύσκολο είναι να μην είσαι!
Ορίστε ένας φυσιολογικός άνθρωπος!:D:P

Εγώ δεν θέλω να πάω πουθενά. Θέλω να ξεραθώ στον ύπνο!!!!!!:redface:
Βασικά κι εγω τωρα θελω να κοιμηθω λιγο.:P

Καλως τη Ζανιν!!!!!;)

Πως ειναι Πατρα τα πραγματα? Κυριακη θα ειμαι και εγω εκει!!!:devil:

Τι έγινε καλέ;;; όλοι Πάτρα πάτε;;;:D
Όλοι Πάτρα πάτε ρε;:P Βρήκατε ευκαιρία που λείπω.:P

Καλο 3ημερο ciby.Είπα να κανω πως δε σε ειδα , αλλά θα τις φάω.:bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλησπέρα!!!!!!! Τι κάνετε; Φεύγετε εκδρομούλα; Μόνο εγώ κάθομαι για μία ακόμη χρονιά στην ΑΘήνα;; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
You are not alone!There others too :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλησπέραααααααααααα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλησπέρα!!!!!!! Τι κάνετε; Φεύγετε εκδρομούλα; Μόνο εγώ κάθομαι για μία ακόμη χρονιά στην ΑΘήνα;; :(

Μπα,υπάρχουν κι αλλοι:P


Καλησπέρα Μανιάρι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Μόλις έγινε διακοπή ρεύματος και σβήστηκαν όσα έγραφα :mad: Χαίρομαι που δεν είμαι μόνη μου στην Αθήνα. Να κάνουμε ένα πάρτυ. Έτσι κι αλλιώς είμαστε καρναβάλι από μόνοι μας :D:P

Γεια σου Bill και mania!!! Ματς μουτς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μόλις έγινε διακοπή ρεύματος και σβήστηκαν όσα έγραφα :mad: Χαίρομαι που δεν είμαι μόνη μου στην Αθήνα. Να κάνουμε ένα πάρτυ. Έτσι κι αλλιώς είμαστε καρναβάλι από μόνοι μας :D:P

Γεια σου Bill και mania!!! Ματς μουτς! :)

Γλύκα μου όμορφη, πώς πάς; καλησπέρα:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top